bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com   

 

 Actualizado con fecha: 10/06/2003 22:18:01

agregar a favoritos

enlaces fotos todo elo debates
comunidad chat teoria  
  

 

 

IV Torneig d'escacs de ràpides

"VILA DE BENAVENT"


(Inclòs en el circuit d'escacs de la Catalunya Central)

CLASIFICACIÓN FINAL

   1.- OMS FUENTES          LLUIS      BARCELONETA      9.0   50.0   54.5 A6 
   2.- TRESENTS PLA         LLUIS      GUISSONA         7.5   47.5   51.5 A  
   3.- MONELL CAMARASA      DAVID      GEVA CEA         7.0   49.0   52.5 A  
   4.- RIBERA PANE          JAUME      MOLLERUSSA       7.0   47.0   49.5 A  
   5.- TUDELA BAIGET        MIQUEL     VILANOVENC       7.0   43.0   46.5 B  
   6.- RIBERA BAZTAN        JOSEP      GEVA CEA         6.5   49.5   53.0 A  
   7.- CAMPOS OLAYA         ISRAEL     TARREGA          6.5   46.5   49.5 A  
   8.- NADAL RULLO          FRANCESC   VILANOVENC       6.5   40.0   43.0 A  
   9.- BRUNED SEGURA        MARIO      LLEIDA           6.0   51.0   54.5 A  
  10.- ENRIQUEZ GONZALEZ    RAIMON     LLEIDA           6.0   48.5   52.5 A  
  11.- GIRBES PECH          RAFAEL     SANT FELIU LL.   6.0   46.5   50.5 B  
  12.- GONZALEZ BRINGUE     RICARD     PARDINYES        6.0   46.5   47.5 B  
  13.- JAUSAS FARRE         HECTOR     UGA              6.0   44.5   47.5 A  
  14.- ARANZANA ARESTE      ALBERTO    LLEIDA           6.0   43.5   46.5 B  
  15.- VERDES NADAL         RAMON      TARREGA          6.0   43.0   46.0 B  
  16.- TRESENTS ESPASA      OSCAR      GUISSONA         6.0   42.0   44.0 C  
  17.- PUIG SANTALLUSIA     TOMAS      BENAVENT         6.0   41.5   45.5 B  
  18.- CURIA PIÑOL          JULIO      LLEIDA           6.0   40.0   43.0 D  
  19.- CODINA GARCIA        JOSEP      LLEIDA           6.0   37.5   41.0 A  
  20.- HERRAIZ CASES        ESTANIS    MANRESA          6.0   37.0   39.0 C  
  21.- COMPANYO PAGEROLS    JOSEP Ma   BERGUEDA         5.5   50.0   55.0 A  
  22.- TREPAT HERRANZ       JOAN       PARDINYES        5.5   45.5   49.5 B  
  23.- QUINTAS GALEANO      LLUIS      PARDINYES        5.5   45.0   48.5 A  
  24.- BIOSCA LACASA        JORDI      BENAVENT         5.5   42.0   45.5 C  
  25.- SOLE PERA            JORDI      VILANOVENC       5.5   36.0   38.0 B  
  26.- FARRE REGADA         JULIA      TARREGA          5.0   47.0   51.0 B  
  27.- BURGUES GORT         XAVIER     LLEIDA           5.0   43.0   46.0 B  
  28.- BALCELLS SORIGUERA   TERESA H.  TARREGA          5.0   42.0   45.0 C  
  29.- GUIRAO GALCERAN      MARC       BALAGUER         5.0   41.5   43.5 C6 
  30.- SOLA CORTADA         IRIS       BENAVENT         5.0   41.0   45.0 C  
  31.- GORNE PLAZA          IGNASI     VILANOVENC       5.0   40.5   44.5 A  
  32.- ESPARBE GRAU         JAUNE      LLEIDA           5.0   40.5   42.5 B  
  33.- COSIALLS MANONELLES  JOSEP      BENAVENT         5.0   39.5   43.5 C  
  34.- MONTOLIU DAROCA      IMMA       VALLFOGONA       5.0   39.5   42.5 C  
  35.- ALOY PIULATS         RAMON      VILABARCA        5.0   38.5   39.5 D  
  36.- MASACHS VENDRELL     FRANCESC   CATALONIA        5.0   38.0   41.5 A  
  37.- SANUY MONCASI        ALBERT     BENAVENT         5.0   38.0   41.5 B  
  38.- BADENAS CASTELLANOS  RUBEN      LLEIDA           5.0   38.0   38.0 D  
  39.- RODON BALCELLS       JAUME      ARBECA           5.0   38.0   38.0 B  
  40.- TUDELA PI            MARC       VILANOVENC       5.0   36.5   38.5 D4 
  41.- LUENGO GUILLERMO     XAVIER     BALAGUER         5.0   35.0   39.0 E6 
  42.- BIOSCA LACASA        XAVIER     BENAVENT         4.5   40.0   44.0 D  
  43.- SEMIONOVICH          ZURAB      VILANOVENC       4.5   39.0   42.0 D  
  44.- SOLANES PARDO        LLUIS      PEONA I PEO      4.5   37.0   39.0 D  
  45.- LEGA ARREDONDO       RICARD     BALAGUER         4.5   36.0   39.0 A  
  46.- PARRAMON GUILLAUMET  JAUME      VALLFOGONA       4.5   35.0   38.0 B  
  47.- RUIZ GARCIA          LLUIS      BENAVENT         4.5   35.0   37.0 E  
  48.- RAMONEDA RUMI        GISELA     BALAGUER         4.5   28.5   30.5 E0 
  49.- COLL ORTEGA          JORDI      BALAGUER         4.5   21.0   21.0 E0 
  50.- GABANDE HORTIGUELA   RAMON      LLEIDA           4.0   43.0   47.5 C  
  51.- BERTRAN CAMPS        IVAN       BENAVENT         4.0   41.5   44.5 D  
  52.- VILAMAJO LLOBERA     ELOI       VALLFOGONA       4.0   41.0   45.0 E6 
  53.- JORDAN ARIAS         JESUS      PARDINYES        4.0   41.0   44.0 C  
  54.- INGLES BOIRACH       JAUME      ARBECA           4.0   40.5   43.5 D  
  55.- PICART ARMADA        SERGI      ESC. ESCACS LLE  4.0   37.5   40.5 E2 
  56.- ORELLANA RIOS        JOSE M.    PARDINYES        4.0   37.0   40.0 D  
  57.- ARNO BENDICHO        ARNAU      BALAGUER         4.0   36.5   37.5 E0 
  58.- BLANCH PLANA         ANGEL      PARDINYES        4.0   36.0   38.0 B  
  59.- SOLA MASIA           ARCADI     BENAVENT         4.0   35.0   37.0 E  
  60.- PELEGRI              MANEL      ARBECA           4.0   35.0   37.0 E  
  61.- IVANOV MARKOV        RODOSLOV   BALAGUER         4.0   34.5   37.5 E6 
  62.- LUENGO GUILLERMO     DANIEL     BALAGUER         4.0   34.0   37.0 E6 
  63.- MADRONA FERNANDEZ    ISMAEL     PARDINYES        4.0   34.0   36.5 E  
  64.- MAS GENE             ORIOL      BENAVENT         4.0   33.5   35.5 E0 
  65.- LLOVET PALLEROLA     ORIOL      VILANOVENC       4.0   29.5   30.5 E2 
  66.- COLL ORTEGA          CRISTINA   BALAGUER         4.0   29.0   31.5 E0 
  67.- BURGUES JOANGRAN     GERARD     BALAGUER         4.0   27.5   28.5 E2 
  68.- BALCELLS SORIGUERA   MARC       TARREGA          3.5   45.5   49.5 C4 
  69.- BAÑUELOS GONZALEZ    NARCIS     TARREGA          3.5   41.0   41.0 D  
  70.- CAPDEVILA DURAN      JOAN       VALLFOGONA       3.5   37.0   39.0 D  
  71.- ROMERO SANTAMARIA    M. ANGELS  BERGUEDAA        3.5   28.5   30.5 E  
  72.- LOPEZ RUIZ           ANTONIO    GUISSONA         3.0   39.0   43.0 E  
  73.- ARAGONCILLO SOLE     ANNA       VILANOVENC       3.0   37.0   39.0 E6 
  74.- BERNAT SEGARRA       ORIOL      BALAGUER         3.0   35.5   37.5 E6 
  75.- PLAMENOV PETKOV      SVETLIN    BALAGUER         3.0   34.0   36.0 E4 
  76.- ARNO BENDICHO        XENIA      BENAVENT         3.0   33.5   34.5 E0 
  77.- PLAMENOV PETKOV      VLADISLAV  BALAGUER         3.0   32.5   35.5 E4 
  78.- SOLA CORTADA         MARIA      BENAVENT         3.0   32.5   32.5 E2 
  79.- BALDOMA ARMENGOL     ARNAU      BALAGUER         3.0   30.0   32.0 E0 
  80.- RUMI                 JOEL       BALAGUER         3.0   27.5   27.5 E0 
  81.- RIUS                 GERARD     BALAGUER         3.0   27.5   27.5 E0 
  82.- PELEGRI              ROGER      ARBECA           3.0   24.0   24.0 E0 
  83.- SERRA RIBES          JOAN       PARDINYES        2.5   36.0   38.0 D  
  84.- LOPEZ                ALEX       BENAVENT         2.0   31.5   31.5 E4 
  85.- IVANOV MARKOV        DIMITRI    BALAGUER         2.0   30.5   33.0 E4 
  86.- PRATS MARTINEZ       LAURA      BALAGUER         2.0   29.5   31.5 E0 
  87.- GOMEZ RUIZ           JOSE ANT.  BALAGUER         2.0   24.5   24.5 E0 
  88.- FORTUNY PROFITOS     JORDI      BALAGUER         2.0   24.0   24.0 E0 
  89.- RIUS MATA            ALEIX      BALAGUER         1.0   27.0   27.0 E0 
  90.- SANCHEZ OBREGON      DIEGO      SANT MARTI       1.0    6.0    6.0 E  
  91.- CRUZ SEGARRA         JOAN       BALAGUER         0.0    8.5    8.5 E2 
  92.- FERNANDEZ MADRID     CARLOS     SANT JOSEP       0.0    8.0    8.0 A  
  93.- CUENCA FERRANDO      JOSEP      AVINYO           0.0    0.0    0.0 B  
  94.- GILABERT ZARAGOZA    RAUL       BCN VULCA        0.0    0.0    0.0 B  
  95.- FARRE SELMA          DAVID      TARREGA          0.0    0.0    0.0 C  










DIA: 8 DE JUNY DE 2003.
HORA: 09:30 del matí.
LLOC: CASAL de l'Ajuntament de Benavent de Segrià.

BASES:

- Es faran 11 rondes.
- Les partides seran a 5 minuts per jugador i a caiguda de bandera.
- Es jugarà en un sol grup.
- El reglament serà tot el de la Federació Catalana d'Escacs.
- La inscripció és gratuïta. (2 € si es vol entrepà + refresc).
- Les inscripcions es faran fins el dia 7 de juny.
- Inscripcions: TELÈFON: 973/ 777888. Demanar per Iris o Arcadi Solà (deixar un missatge al contestador), o bé enviar un e-mail a iris_s_c@hotmail.com. (indicar ELO, i data de naixement els nascuts fins el 1987).
- Torneig obert a Federats i No Federats.
TROFEUS


Grup A (ELO > 2100)	Grup B (2000 a 2100)

1r. classificat			1r. classificat
2n. classificat			2n. classificat
3r. classificat			3r. classificat

Grup C (1900 a 1995)	Grup D (1800 a 1895)

1r. classificat			1r. classificat
2n. classificat			2n. classificat
3r. classificat			3r. classificat

Grup E(1700 a 1795) 	Trofeus especials
				1r. SUB-10	1ra Fèmina
1r. classificat			1r. SUB-12	1r. Local
2n. classificat			1r. SUB-14	2n. Local
3r. classificat			1r. SUB-16

Els premis no són acumulatius. 

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com