Campionat
de Catalunya per equips
Territorial
de Girona
Ronda
10
RESULTATS EQUIPS RONDA 10 (23/03/03)
PRIMERA PROVINCIAL
Figueres C 3-7 ADAC
Cassà 5-5 Guixolenc
Banyoles 6-4 La Bisbal
SEGONA PROVINCIAL
Tordera B 6.5-1.5 Sta Eugènia
Lloret 1.5-6.5 Palafolls
Palafrugell 7-1 Salt i G. B
TERCERA PROVINCIAL GRUP "A"- SUD
Olot C 3.5-4.5 Costa Brava
Gerunda D 2.5-5.5 Palafrugell B
Guixolenc B 3.5-4.5 Gerunda B
TERCERA PROVINCIAL GRUP "B"- NORD
Figueres D 0.5-7.5 Dotze Castells
Gerunda C 6.5-1.5 Sant Gregori
ADAC B 1.5-6.5 Olot B
Resultats Classificació a Tercera
Gerunda E 1-3 Blanes
Vilobí 3.5-0.5 12 Castells
Salt i Girona 1-3 Banyoles C
Pròxims enfrontaments
Lloret B - Banyoles C
Gric Quart - Vilobí
Banyoles B - Blanes
CLASSIFICACIO DESPRES DE LA RONDA 10.
PRIMERA PROVINCIAL - CLASIFICACIO FINAL.
Guixolenc 8,5
Pts. (PUJA A SEGONA DIVISIO)
Banyoles 6,5
Pts. (JUGA EL PLAY-OFF D'ASCENS A 2ª. DIVISIO)
ADAC
5 Pts.
La Bisbal 4
Pts
Figueres "C" 3 pts. (JUGA EL DIA
30-3-03 AMB 3ER DE SEGONA - P.B.LLORET)
Cassà
3 Pts.
SEGONA PROVINCIAL- CLASSIFICACIO FINAL.
Palafrugell 9 Pts. (PUJA A
PRIMERA PROVINCIAL)
Palafolls 6
pts.
P.B. Lloret 6 pts. (JUGA EL
DIA 30.3.03 AMB EL 5È DE PRIMERA - FIGUERES C)
(El Palafolls queda segon per millor Sonen)
Salt i G. "B" 4 pts
Sta. Eugènia 2,5 pts.
Tordera "B" 2,5 pts.
TERCERA PROVINCIAL
GRUP A
Gerunda B 10 pts.
Palafrugell B 7 pts.
Costa Brava 6 pts.
Guixolenc B 5 pts.
Gerunda D 2 pts.
Olot
C
0 pts.
GRUP B
Dotze Castells 8,5 pts.
Olot B
8,5 pts.
(Els dos primers empaten a Sonen pero el Dotze Castells te millor
Olimpic -per 0,5 pts-)
Figueres D 6 pts.
Gerunda "C" 4 pts.
Sant Gregori 2 pts.
ADAC "B" 1
pts.
PARTITS A JUGAR EL DIUMENGE 30.3.03 PER LA DECISIO DE LA CLASSIFICACIO
FINAL DE TOTA LA TERCERA CATEGORIA:
Per Titol :
Dotze Castells - Gerunda B
Per 3er - 4rt
Olot B - Palafrugell B
Pel 5è- 6è
Figueres D - Costa Brava
Pel 7è - 8è
Gerunda C - Guixolenc B
Pel 9è - 10è
Sant Gregori - Gerunda D
Pel 11è - 12è
ADAC B - Olot C.
CLASSIFICACIÓ A TERCERA --- RESULTATS 1ER A 9E LLOC.
DECISIO DE CAMPIO A 3ER LLOC:
Gerunda E - Blanes 1 - 3
El proper diumenge (30.3.03) es jugarà:
Banyoles B - Blanes (Per la decisió del 1er i 2on de la categoria)
3er Classificat : Gerunda "E"
DECISIO DE 4ART A 6È LLOC:
Vilobi - Dotze Castells B 3,5 - 0,5
El proper diumenge (30.3.03) es jugarà:
Gric Quart - Vilobi (per la decissió del 4rt i 5è lloc)
6è Classificat : Dotze Castells B
DECISIO DEL 7È AL 9È LLOC:
Salt i Girona C - Banyoles C 1 - 3
El proper diumenge (30.3.03) es jugarà:
Lloret B - Banyoles C (per la decisió del 7è i 8è lloc)
9è Classificat : Salt i Girona C.
Para
facilitar resultados enviar un email
a
toniaiza@infonegocio.com
|