bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 Actualizado con fecha: 05/01/2004 14:04:29

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 

AECS VI TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES JOSEP MONSO

 

 

CLASSIFICACIO FINAL DEL GRUP “A”:        1er:    Miguel MUÑOZ    (PERU)                 8   punts

 

                                                                                2on:   Lluis OMS  (BARCELONETA)        6,5 punts

 

                                                                                3er:    Jonatan ALONSO (BARBERA)        5,5 punts

 

                                                                                4art:   Sergi OBON TEMPRANO                  5  punts

 

                                                                                  :    Carlos FERRON (Sant Boi)                 5  punts

 

                                                                                  :    Sergio BALLESTEROS(EEB-AECS)  4 punts

 

                                                                                  :    Xavier AVILA (FOMENT MARTÍ.) 3,5 punts

 

                                                                                  :  J.Albert RAMÍREZ (CERDANYOLA V) 2,5 p.

 

                                                                                  : Francisco MORATINOS (CATALUNYA)2,5 p.

 

                                                                              10è   :  David AYZA (BARCELONETA)      2,5 punts

 

 

 

 

                    GUANYADOR DEL TRAM “A”    SERGIO BALLESTEROS

 

                    GUANYADOR DEL TRAM  “B”   FRANCISCO MORATINOS

 

                    GUANYADOR DEL TRAM “C”    GAJIK  HARYUTUNIAN

 

 

                    GUANYADOR DE LA FINAL “B”  : Roberto VILLA (BARBERA)

 

                    GUANYADOR DE LA FINAL “C” :  Antonio REGADERA (CIUTAT COOPERATIVA)

 

                    GUANYADOR DE LA FINAL “D” :  Alex ARGEMI (CALAFELL)

 

      

                     

                    MILLOR DONA: Sandra ESCOBAR  (CONGRESO)

 

                    MILLOR CADET: Oscar PRATS  (SANT BOI)

 

                    MILLOR INFANTIL : Hector MESTRE (PEONA I PEO) 

 

                    MILLOR ALEVI:   Cristian CORRALES (EEB-AECS)

 

                    MILLOR BENJAMI : Pau DIAZ-FLORES (BADALONA)

 

 

(BLITZ A 5 minuts)

Dia : Diumenge 4 DE GENER 10 HORES

Local : AECS (antiga Escola Joanot Martorell) c. MIQUEL PEIRO I VICTORI 45 Metro CAN BUXERES Línia 5 (ó Rambla Just Oliveras Línia 1 - RENFE - L'hospitalet)

PREMIS: 1er: 90 Eur. + Trofeu 2on: 60 Eur. + Trofeu 3er : 30 Eur. + Trofeu 4t : 20 Eur. 5è : 15 Eur.

Tram ELO Cat. Fins 2250 : 15 Eur Tram ELO Cat. Fins 2100 : 15 Eur Tram Elo Cat Fins 1950 : 15 Eur

Trofeus : Millor Dona, Millor veterà, Millor cadet, Millor Infantil, Millor Aleví

Preu Inscripció : 6 Euros

(al Telef. 93-3376799 de 10 a 12,30 i de 17 hores a 21)

O el mateix dia del torneig mitja hora abans.

Lliurament de premis: 13,30 hores

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

 

  

  


 

1