bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 Actualizado con fecha: 29/12/2003 10:14:49

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

Resultados 2002

 

Memorial Francesc Alsina

GENERAL

      1er.  clas.        Gonzalez, Jorge                     2455                San Boi           7         

2on. clas.        Perpinya, Lluis Maria           2395                Reus dep.       6.5  

3er.  clas.        Vidarte, Arturo                      2420                Cerdanyola    6

4art. clas.       Ferrón, Carles                       2375                Cerdanyola    5.5

5è.   clas.        Rios, Alejandro                     2390                Montcada       5.5

6è.   clas.        Bestard, Miquel                    2190                Vulcà              5.5

7è.   clas.        Hernandez, Juan Jose          2240                Montcada       5.5

8è.   clas.        Avila, Xavier                         2305                Foment           5.5

9è.   clas.        Omar Gonzalez, Raul            2340                San Boi           5.5

     10è.   clas.        Ramirez, J.Albert                  2245                Cerdanyola    5

 

TRAM 2200-2299

1er.  clas.         Baños. Francisco (11)          2280                Vic                  5

2on. clas.         Fernandez-Diaz, Miquel (11)2265              Bellvitge         5

TRAM 2100-2199

1er.  clas.        Negre, Albert  (13)               2155                Figueres         4.5

2on. clas.         Rosell, Jaume (16)               2185                San Sadurni    4.5

TRAM 2000-2099

1er.  clas.         Muñoz, David (17)               2075                Mollet            4.5

2on. clas.         Diaz, Agustin (30)                2055                Paretana         3.5

TRAM 1900-1999

1er.  clas.         Mestre, Hector (18)            1965                Peona i peo    4.5

2on. clas.         Lopez, Antonio (22)              1965                Mollet            4.5

TRAM 1800-1899

1er.  clas.         Amat, Carles (23)                1860                Paretana         4

2on. clas.         Fradera, Josep (28)              1885                Paretana         4

TRAM 1700-1799

1er.  clas.         Ortega, Jose (20)                 1700                Masnou          4.5

2on. clas.         Gago, Ignacio(24)                1686                Mirabal          4

 

Trofeig  1er class. sub 16 anys      Mestre, Hector

               2on class. sub 16 anys    Gago, Ignacio

               3er. class. sub 16 anys    Mendez, Ruben

 

Trofeig 1er. class. local              Pellus, Josep

 

IV Memorial Francesc Alsina - Parets del Valles

Lloc          Nom                          Club                 Pts.

1          Jorge Gonzalez              Sant Boi               7
2          Lluis Perpinya              Reus                   6,5
3          Arturo Vidarte              Cerdany. Vall.         6
4          Carlos Ferron               Sant Boi               5,5
5          Alejandro Rios              Montcada               5,5
6          Miquel Bestard              Barcelona              5.5 
7          Juan Jose Hernández         Montcada               5.5 
8          Xavier Avila                Foment Martín.         5,5
9          Raul Gonzalez               Sant Boi               5,5
10         Joan Albert Ramírez         Cerdanyola V.          5
11         Oscar F. Baños              Vic                    5
           Miquel Fdez.-Díaz           AECS-Bellvitge         5 
13         Albert Negre                Figueres               4,5
14         Joan Canal                  Catalunya              4,5 
15         Jaume Rosell                Sant Sadurni A:        4,5 
16         Josep Pellus                Paretana               4,5 
17         David Muñoz                 Mollet                 4,5  
18         Josep R. Torner             Calaf                  4,5
19         Hector Mestre               Peona I Peo            4,5
20         Jorge Ortega                El Masnou              4,5
21         Antonio Lopez               Mollet                 4,5
22         Albert Lopez                Granollers             4
23         Carles Amat                 Paretana               4
24         Ignacio Gago                Mirabal                4   
25         Jose Luis Alcaraz           Paretana               4 
26         Josep Fradera               Paretana               4 
27         Argimir Villanueva          Paretana               4
28         Josep Enriquez              Paretana               4   
29         Jaume Monteis               Paretana               4 
30         Agustin Diaz                Paretana               3,5
31         Vasile Lacureanu            Granollers             3,5
32         Rubén Méndez                Paretana               3
33         Alejandro Nieto             Paretana               3
34         Jose Luis Pedraza           Paretana               3  
35         Daniel Quiles               Canovelles             3
36         Adria Corrales              Paretana               3
37         Jaume Mendez                Paretana               3   
38         Alex Argemi                 Calafell               3  
39         Ramon Corrales              Paretana               2,5
40         Carles Argemi               Calafell               2
41         David Alcaraz               Lliçà d'Amunt          2
42         Jordi Puig                  Paretana               2
IV Torneig d'escacs actius
PARETS del VALLÈS
28  desembre 2003
INSCRIPCIONS			 (Suís a 8 rondes)
telf.:  93 562 23 67       93 562 01 60	   paretana@paretana.com  www. paretana.com
HORA	Inici a les 10 del mati	LOCAL:  Casal Ca n'Oms
PREU D'INSCRIPCIÓ:			     		c/ Ponent 14
  20  € (inclou entrepà i beguda) 		     Parets del Vallès
   5  € sub 16
PREMIS
GENERAL	1er.  clas.	300 euros i trofeu   Trofeig per 1er. Class. Sub 16
2on. clas.        	240 euros i trofeu   Trofeig per 2on. Class. Sub 16
3er.  clas.     	180 euros i trofeu   Trofeig per 3er. Class. Sub 16
4art. clas.     	120 euros 	       Trofeig per 1er. Class. local
5è.   clas.     	100 euros
6è.   clas.          	80 euros
7è.   clas.          	60 euros
8è.   clas.          	50 euros
9è.   clas.          	40 euros
10è.   clas.  	        30 euros
TRAM 2200-2299	   1er.  clas. 30 euros     2on. clas. 20 euros
TRAM 2100-2199	   1er.  clas. 30 euros     2on. clas. 20 euros
TRAM 2000-2099     1er.  clas. 30 euros     2on. clas. 20 euros
TRAM 1900-1999     1er.  clas. 30 euros     2on. clas. 20 euros
TRAM 1800-1899     1er.  clas. 30 euros     2on. clas. 20 euros
TRAM 1700-1799     1er.  clas. 30 euros     2on. clas. 20 euros

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

 

  

  


 

1