Open de Balaguer

Clasificación

  
---------------------------------------------------------------------------------

   1.-   19 MATEO       .        Ramon      M DOM             MI   7.5   47.5 A  

   2.-    2 DELCHEV     .        Aleksander M BUL             GM   7.0   49.5 A  

   3.-    9 SUBA        .        Mihai      M ROM             GM   7.0   48.5 A  

   4.-    8 MIRZOEV     .        Azer       M AZE             GM   7.0   46.5 A  

   5.-   22 VAN RIEMSDIJK .      Herman C.  M BRA             MI   7.0   46.5 A  

   6.-    5 MOVSZISZIAN .        Karen      M ARM             GM   6.5   50.5 A  

   7.-   10 GONZALEZ    VIDAL    Yuri       M CUB             MI   6.5   47.5 A  

   8.-   12 BRAGA       .        Fernando   M ITA             MI   6.5   46.0 A  

   9.-   24 RANOLA      .        Ives       M PHI                  6.5   45.5 A  

  10.-   17 FOISOR      .        Cristina   F ROM             WIM  6.5   44.0 A  

  11.-   25 GONZALES    .        Jayson     M PHI             MI   6.5   44.0 A  

  12.-    1 BRUZON      .        Lazaro     M CUB             GM   6.0   51.0 A  

  13.-    3 BURMAKIN    .        Vladimir   M RUS             GM   6.0   50.5 A  

  14.-   29 PANCHENKO   .        Alexander  M UKR             MI   6.0   48.5 A  

  15.-   26 HERNANDEZ   .        Roman      M CUB             GM   6.0   48.0 A  

  16.-   36 BANCOD      .        Ronald     M PHI             MI   6.0   48.0 A  

  17.-   16 VELICHA     .        Petr       M CZE             MI   6.0   47.5 A  

  18.-   28 KOVACEVIC   .        Slobodan   M SCG             MI   6.0   47.5 A  

  19.-   32 VASSALLO    .        Mauricio   M ARG             MI   6.0   47.5 A  

  20.-   11 KASPAROV    .        Sergey     M BLR             MI   6.0   46.5 A  

  21.-   23 KOHLWEYER   .        Bernd      M GER             MI   6.0   46.5 A  

  22.-   14 COSMA       .        Ioan       M ROM             MI   6.0   46.5 A  

  23.-   49 TRIGO       CONDE    Isaac      M TAMARITE             6.0   46.5 B  

  24.-   34 VILELA      .        Jose Luis  M CUB             MI   6.0   46.5 A  

  25.-   35 BACHES      GARCIA   Guillem    M ESP             MI   6.0   45.5 A  

  26.-   27 FOISOR      .        Ovidiu     M ROM             MI   6.0   45.5 A  

  27.-   15 ALMEIDA     .        Omar       M CUB             MI   6.0   44.0 A  

  28.-   20 MINZER      .        Claudio    M ARG             MI   6.0   42.5 A  

  29.-   18 ROEDER      .        Mathias    M GER             MI   6.0   42.0 A  

  30.-   45 PONS        CARRERAS David      M St. ADRIA BESOS MC   6.0   40.5 B  

  31.-   48 BRUNED-I    .        Yvalin     M ESP             S16  6.0   40.0 B  

  32.-   46 RAMON-I     PEREZ    Jose Luis  M ESP                  6.0   40.0 B  

  33.-   59 BRUNED      SEGURA   Mario      M LLEIDA          MC   6.0   38.5 B  

  34.-   60 GALLARDO  RETORTILLO Enrique    M LLEIDA               6.0   37.5 C  

  35.-   38 ARRIBAS     ROBAINA  Maritza    M CUB             WGM  5.5   45.5 A  

  36.-   63 TARRAGO     DOMINGO  Miquel     M St. ADRIA BESOS      5.5   44.5 C  

  37.-   61 BRUNED-II   .        Boris      M ESP             S16  5.5   42.0 C  

  38.-   33 WESTERINEN  .        Keikki     M FIN             GM   5.5   41.5 A  

  39.-   65 ACCATTATO-II MARTIN  Mario      M ZARAGOZA        S16  5.5   41.0 C  

  40.-   37 COLAS       LONGARES Rafael     M TAMARITE        MF   5.5   40.0 A  

  41.-   52 CODINA      GARCIA   Josep      M LLEIDA          MC   5.5   38.0 B  

  42.-   70 MORENO      PERALES  Antonio    M LLEIDA               5.5   36.0 C  

  43.-   74 GENSANA    BERZUNCES Joan       M LLEIDA               5.5   35.5 C  

  44.-   81 BIOSCA      LACASA   Jordi      M BENAVENT             5.5   33.0 C  

  45.-   30 BARRIA      ZUÑIGA   Daniel     M CHI             MF   5.0   45.5 A  

  46.-   44 DJINGAROVA  .        Emilia     F BUL             WGM  5.0   45.5 B  

  47.-   51 LOMMERS     .        Frank      M NED                  5.0   45.5 B  

  48.-   55 RAMONEDA-I  RUMI     Aitor      M C.E. BALAGUER        5.0   42.5 B  

  49.-   50 PHAM        GUERRERO Sergi      M SORT                 5.0   42.5 B  

  50.-   58 FANDIÑO     REYES    Roquelina  F CUB                  5.0   40.5 B  

  51.-   77 LAZARO      PORTA    Angel      M FOMENT          V    5.0   40.5 C  

  52.-   69 GABARRO     SOLE     Ramon      M IVARS D'URGELL  MC   5.0   40.0 C  

  53.-   68 GUIRAO      GALCERAN Marc       M C.E. BALAGUER   S16  5.0   40.0 C  

  54.-   56 TARRAGO     ANTONI   Maurici    M St. ADRIA BESOS      5.0   40.0 B  

  55.-   41 VASILEVICH  .        Irina      F RUS             WIM  5.0   40.0 A  

  56.-   40 PIÑA        .        Sulennis   F CUB             WGM  5.0   39.5 A  

  57.-   54 ORTIZ       AGUIRRE  Nadya      F COL                  5.0   39.5 B  

  58.-   75 PIQUE       SAFONT   Joan Manel M TARREGA              5.0   38.0 C  

  59.-   57 CESAR       .        Geovanny   M DOM                  5.0   38.0 B  

  60.-   67 MONTOLIU-II DELGADO  Isaac      M C.E. BALAGUER        5.0   38.0 C  

  61.-   53 SANCHEZ     CASTILLO Sarai      F VEN             WIM  5.0   37.0 B  

  62.-   73 GUETAS      SANCHEZ  Hugo       M BARBASTRO       S16  5.0   37.0 C  

  63.-   39 FROIS       .        Antonio    M POR             MI   5.0   36.5 A  

  64.-   72 BELTRE      .        Pedro      M DOM                  5.0   36.0 C  

  65.-   83 RAMON-II    ORTIGA   Francisco  M ESP                  5.0   35.5 D  

  66.-  104 CANTONS     RAFEL    Miquel     M C.E. BALAGUER        5.0   32.5 D  

  67.-   88 SESMA       RUBIO    Patxi      M NAVARRA              4.5   44.0 D  

  68.-   80 SVENDSEN    .        Peter      M DEM                  4.5   43.0 C  

  69.-   62 QUINTAS     GALEANO  LLuis      M PARDINYES            4.5   42.0 C  

  70.-   91 GUTIERREZ   MARTOS   Ferran     M LLEIDA               4.5   41.0 C  

  71.-   66 NILLSSON    .        Lars       M DEN                  4.5   41.0 C  

  72.-   47 CID         ROYO     Jonathan   M TAMARITE             4.5   40.5 B  

  73.-   95 BALLINA     AMANDI   Casimiro   M ASTURIAS             4.5   39.5 C  

  74.-   98 RODRIGUEZ   DOBLADEZ Victor     M NAVARRA              4.5   39.5 C  

  75.-  120 CASTELLO    ESTANY   Josep Fco. M SANT FELIU           4.5   38.5 D  

  76.-  101 BALCELLS   SORIGUERA Marc       M TARREGA              4.5   38.5 D  

  77.-   92 SANUY       MONCASI  Albert     M BENAVENT-LLEIDA      4.5   38.0 C  

  78.-   71 SOLA-II     CORTADA  Iris       F BENAVENT             4.5   37.5 C  

  79.-   82 LLASERA     BRUFAU   Joan       M FOMENT          V    4.5   37.0 C  

  80.-   90 ARANZANA    ARESTE   Alberto    M LLEIDA               4.5   37.0 C  

  81.-  114 ACCATTATO-I MARTIN   Nicola     M ZARAGOZA             4.5   36.5 D  

  82.-   64 MONTOLIU-I  TORNE    Antoni     M C.E. BALAGUER        4.5   36.0 C  

  83.-   89 VALLVERDU   MIRET    Oscar      M A.R.C.A.             4.5   36.0 C  

  84.-   78 REVES       BALLESTE Josep      M LLEIDA          V    4.5   35.5 C  

  85.-  153 OZAITA      MARTINEZ Tomas      M NAVARRA              4.5   35.5 E  

  86.-  130 EDO         TEYS     Enric      M SORT                 4.5   34.0 E  

  87.-   86 GIRIBET     CUNYAT   Joan Ramon M IVARS D'URGELL       4.5   33.5 D  

  88.-  109 RIAZA       SANCHEZ  Francisco  M LLEIDA          V    4.5   33.0 D  

  89.-   87 VERDES      NADAL    Ramon      M TARREGA              4.0   43.0 C  

  90.-   94 PERA        LUCAS    Eugeni     M VILABARCA            4.0   39.5 C  

  91.-   93 TUDELA-I    BAIGET   Miquel     M VILANOVENC           4.0   38.0 C  

  92.-  108 COLL-I      ORTEGA   Jordi      M C.E. BALAGUER   S12  4.0   37.5 D  

  93.-  100 SERRA       SOTO     Salbador   M TARREGA              4.0   36.5 C  

  94.-  105 JORDAN      ARIAS    Jesus      M PARDINYES            4.0   35.5 D  

  95.-  106 ALOY        PIULATS  Ramon      M VILABARCA            4.0   35.5 D  

  96.-   79 GUTIERREZ   LEON     Cristobal  M CATALONIA            4.0   35.5 C  

  97.-  127 ESCUR       HEREU    Joaquim    M VALLFOGONA           4.0   35.0 E  

  98.-  111 PICART      ARMADA   Sergi      M LLEIDA          S14  4.0   34.0 D  

  99.-   99 MORAN       RUBIO    Francisco  M C.E. BALAGUER   V    4.0   34.0 C  

 100.-  102 NAVARRO     NAVARRO  Crescenci  M LLEIDA          V    4.0   33.0 D  

 101.-  159 SAN MARTIN  GUIRAL   Bernat     M FRAGA                4.0   32.5 E  

 102.-  107 PUIGPINOS   FONT     Esteban    M PONTS           V    4.0   32.0 D  

 103.-  139 GIL         GIL      Luis       M BARBASTRO       V    4.0   30.5 E  

 104.-   85 BRUNED-III  .        Vlanney    M ESP             S14  4.0   30.0 D  

 105.-  133 FERNANDEZ   QUEIZAN  Braulio    M GALICIA              4.0   28.5 E  

 106.-  146 BARBOSA     MARTINEZ Marcel     M C.E. BALAGUER        4.0   28.0 E  

 107.-  141 FEBRERO     PEREZ    LLuis      M COMTAL               4.0   28.0 E  

 108.-  124 SOLA-I      MASIA    Arcadi     M BENAVENT             3.5   37.5 D  

 109.-  103 TAN         .        Winona     F PHI                  3.5   37.5 D  

 110.-  115 SOLSONA   MANONELLES Josep      M CAPABLANCA      V    3.5   35.0 D  

 111.-  113 TARRAGO-II  ANTONI   Albert     M St. ADRIA BESOS S14  3.5   35.0 D  

 112.-  110 SERRA       ROIG     David      M LLEIDA               3.5   34.5 D  

 113.-  118 JUCLA       ESTEVE   Fco. Javie M LLEIDA          V    3.5   33.5 D  

 114.-  116 TUDELA-II   PI       Marc       M VILANOVENC      S14  3.5   33.0 D  

 115.-  138 MENCHON     LOPEZ    Ricardo    M CAPABLANCA      V    3.5   32.5 E  

 116.-  126 BATLLE      TARRAGO  Ferran     M St. ADRIA BESOS S16  3.5   31.0 E  

 117.-  137 DURO        SOLE     Ramon      M LLEIDA               3.5   30.5 E  

 118.-  122 CONESA      HORTALA  Joan Ant.  M SORT                 3.5   30.0 D  

 119.-  134 BARBOSA     RUBIES   Laia       F C.E. BALAGUER   S14  3.5   30.0 E  

 120.-  151 IVANOV-II   MARKOV   Dimitri    M C.E. BALAGUER   S16  3.5   25.5 E  

 121.-  160 SISAMON    DE CASTRO Luis       M TAMARITE        S12  3.0   37.0 E  

 122.-  121 CURIA       PIÑOL    Julio      M LLEIDA               3.0   36.5 D  

 123.-   96 DEGRACIA    BURGUES  Josep A.   M ALFARRAS             3.0   36.0 C  

 124.-  135 COLL-II     ORTEGA   Cristina   F C.E. BALAGUER   S10  3.0   34.5 E  

 125.-  140 ARNO-I      BENDICHO Arnau      M C.E. BALAGUER   S12  3.0   32.5 E  

 126.-  117 GARCIA      RUIPEREZ Andres     M C.E. BALAGUER   V    3.0   32.5 D  

 127.-  142 LUENGO-I   GUILLERMO Daniel     M C.E. BALAGUER   S16  3.0   31.5 E  

 128.-  158 LLOVERA     PUJOL    Rogel.li   M VILABARCA       V    3.0   31.0 E  

 129.-  145 PEDESCOLL  MONTURIOL Albert     M C.E. BALAGUER   S16  3.0   30.5 E  

 130.-  155 FRAGO       MONTANUY Eduard     M TAMARITE             3.0   30.0 E  

 131.-  131 CORIA       GONZALEZ Pedro      M MOLLERUSSA           3.0   30.0 E  

 132.-  143 LUENGO-II  GUILLERMO Xavier     M C.E. BALAGUER   S16  3.0   25.0 E  

 133.-  147 IVANOV-I    MARKOV   Rodoslav   M C.E. BALAGUER   S16  2.5   37.0 E  

 134.-  123 VICENTE     OLIVA    Miquel A.  M C.E. BALAGUER        2.5   33.0 D  

 135.-   84 FOISOR     .         Veronica   F ROM             S10  2.5   30.0 D  

 136.-  136 PORTELL     LLOBETO  Aleix      M C.E. BALAGUER        2.5   29.5 E  

 137.-  129 TARRAGO-I   ANTONI   Anna       F St. ADRIA BESOS      2.5   29.0 E  

 138.-  148 ARNO-II     BENDICHO Xenia      F C.E. BALAGUER   S10  2.5   27.5 E  

 139.-  128 MASOT       RIBE     Jesus      M LLEIDA               2.0   33.0 E  

 140.-  112 FRANCES   CUSCULLOLA Oriol      M LLEIDA          S12  2.0   32.0 D  

 141.-  154 BURGUES     JUANGRAN Gerard     M C.E. BALAGUER   S14  2.0   27.0 E  

 142.-  152 SUBIAS      GINER    Juan Ramon M TAMARITE             2.0   26.5 E  

 143.-  150 LLOVET     PALLEROLA Oriol      M VILANOVENC      S12  2.0   26.5 E  

 144.-  144 RAMONEDA-II RUMI     Gisela     F C.E. BALAGUER   S10  2.0   25.5 E  

 145.-   97 BARRERA     CAMPRUBI Cosme      M C.E. BALAGUER        2.0   23.5 C  

 146.-  161 SOLA-III    CORTADA  Maria      F BENAVENT        S12  2.0   21.5 E  

 147.-   13 KOMLJENOVIC  .       Davor      M CRO             GM   2.0   15.5 A  

 148.-  125 NAVAL       VIDIELLA Juan       M TAMARITE             1.5   24.5 E  

 149.-  157 LARA        MONTOLIO Marta      F C.E. BALAGUER   S14  1.5   23.0 E  

 150.-  156 GRACIA      JUVILLA  Mateo      M C.E. BALAGUER   V    1.0   23.5 E  

 151.-   21 MUÑOZ       PANTOJA  Miguel     M PER             MI   1.0    4.0 A  

 

 

 

 








































 

1