bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 15/06/2005 18:17:44

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

  I OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE VILANOVA

 

RONDA 1
Jordi Roca Joan Garcia 0-1
Jordi Milà Rafael Marco 1/2-1/2
Antoni Gallego Jordi Luque 0-1
Josep Ràfols Josep Muñoz 1-0
Hector Moreno Sergi Lopez 1/2-1/2

RONDA 2
 

Results
No Name                    Result   Name

1 Garcia Miracle, J (10)    1:0    Lopez Artigas, S (6)
2 Muñoz Cuesta, J (7)       ½:½    Moreno Fernandez, H (5)
3 Luque Castells, J (8)     1:0    Ràfols Albet, J (4)
4 Marco Molina, R (9)       0:1    Gallego Montes, A (3)
5 Roca Calaf, J (1)         ½:½    Milà Tejera, J (2)
No Name                     Result   Name

1 Milà Tejera, J (2)         0:1    Garcia Miracle, J (10)
2 Gallego Montes, A (3)      ½:½    Roca Calaf, J (1)
3 Ràfols Albet, J (4)        0:1    Marco Molina, R (9)
4 Moreno Fernandez, H (5)    ½:½    Luque Castells, J (8)
5 Lopez Artigas, S (6)       ½:½    Muñoz Cuesta, J (7)

 

Round 4

 

Results

No Name                    Result   Name

1 Garcia Miracle, J (10)    ½:½    Muñoz Cuesta, J (7)
2 Luque Castells, J (8)     1:0    Lopez Artigas, S (6)
3 Marco Molina, R (9)       1:0    Moreno Fernandez, H (5)
4 Roca Calaf, J (1)         ½:½    Ràfols Albet, J (4)
5 Milà Tejera, J (2)        ½:½    Gallego Montes, A (3)

Results

No Name                     Result   Name                  

 1 Gallego Montes, A (3)      -:+    Garcia Miracle, J (10)
 2 Ràfols Albet, J (4)        0:1    Milà Tejera, J (2)    
 3 Moreno Fernandez, H (5)    1:0    Roca Calaf, J (1)     
 4 Lopez Artigas, S (6)       1:0    Marco Molina, R (9)   
 5 Muñoz Cuesta, J (7)        1:0    Luque Castells, J (8) 

Cross Table

 

Results 6

No Name                    Result   Name

1 Garcia Miracle, J (10)    ½:½    Luque Castells, J (8)
2 Marco Molina, R (9)       1:0    Muñoz Cuesta, J (7)
3 Roca Calaf, J (1)         1:0    Lopez Artigas, S (6)
4 Milà Tejera, J (2)        +:-    Moreno Fernandez, H (5)
5 Gallego Montes, A (3)     ½:½    Ràfols Albet, J (4)

 

Round 7

 

Results

No Name                     Result   Name

1 Ràfols Albet, J (4)        ½:½    Garcia Miracle, J (10)
2 Moreno Fernandez, H (5)    ½:½    Gallego Montes, A (3)
3 Lopez Artigas, S (6)       ½:½    Milà Tejera, J (2)
4 Muñoz Cuesta, J (7)        1:0    Roca Calaf, J (1)
5 Luque Castells, J (8)      1:0    Marco Molina, R (9)

Results

No Name                    Result   Name

1 Garcia Miracle, J (10)    ½:½    Marco Molina, R (9)
2 Roca Calaf, J (1)         1:0    Luque Castells, J (8)
3 Milà Tejera, J (2)        0:1    Muñoz Cuesta, J (7)
4 Gallego Montes, A (3)     ½:½    Lopez Artigas, S (6)
5 Ràfols Albet, J (4)       1:0    Moreno Fernandez, H (5)

Cross Table

 
 


RONDA 9
Hector Moreno Joan Garcia
Sergi Lopez Josep Ràfols
Josep Muñoz Antoni Gallego
Jordi Luque Jordi Milà
Rafael Marco Jordi Roca

No Name Intl Id Loc Id Rtg Loc Total #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
1. Roca Calaf, Jordi 2251370 6295 2043 2100 4 * ½ ½ ½ 0 1 0 1 ½ 0
2. Milà Tejera, Jordi 2250918 8227 2085 2085 4.5 ½ * ½ 1 + 1 0 0 ½ 0
3. Gallego Montes, Antoni 2260883 6096 2040 2125 3.5 ½ ½ * ½ ½ ½ 0 0 1 -
4. Rafols Albet, Josep 2251361 6277 2068 2150 4.5 ½ 0 ½ * 1 1 1 0 0 ½
5. Moreno Fernandez, Hector 2262258 11698 2091 2190 3.5 1 - ½ 0 * ½ ½ ½ 0 ½
6. Lopez Artigas, Sergi 2262150 11140 1993 2030 2.5 0 0 ½ 0 ½ * ½ 0 1 0
7. Muñoz Cuesta, Josep 2258153 6309 2059 2120 5.5 1 1 1 0 ½ ½ * 1 0 ½
8. Luque Castells, Jordi 2255685 11773 2095 2150 6 0 1 1 1 ½ 1 0 * 1 ½
9. Marco Molina, Rafael 0 17685   2025 4.5 ½ ½ 0 1 1 0 1 0 * ½
10. Garcia Miracle, Joan 2253860 10079 2074 2160 6.5 1 1 + ½ ½ 1 ½ ½ ½ *

 

Grupo B

RONDA 1
Ivan Marina Nuria Castello 1-0
Juan Torres Prudencio Ramirez 0-1
Antoni Gallego Jose Canton 0-1
Eloi Colldeforns Jordi Gallego 0-1
Peter Law Albert Massana 1-0

RONDA 2
 

No Name                       Result   Name

1 Castello Arce, N (10)        0:1    Massana Font, A (6)
2 Gallego Bergada, J (7)       0:1    Law, P (5)
3 Canton Lanau, J (8)          0:1    Colldeforns Papiol, E (4)
4 Ramirez Sanchez, P (9)       0:1    Gallego Bergada, A (3)
5 Marina de la Torre, I (1)    ½:½    Torres Herrero, J (2)
No Name                       Result   Name

1 Torres Herrero, J (2)        ½:½    Castello Arce, N (10)
2 Gallego Bergada, A (3)       1:0    Marina de la Torre, I (1)
3 Colldeforns Papiol, E (4)    1:0    Ramirez Sanchez, P (9)
4 Law, P (5)                   1:0    Canton Lanau, J (8)
5 Massana Font, A (6)          1:0    Gallego Bergada, J (7)

 

Round 4

 

Results

No Name                       Result   Name

1 Castello Arce, N (10)        1:0    Gallego Bergada, J (7)
2 Canton Lanau, J (8)          1:0    Massana Font, A (6)
3 Ramirez Sanchez, P (9)       0:1    Law, P (5)
4 Marina de la Torre, I (1)    1:0    Colldeforns Papiol, E (4)
5 Torres Herrero, J (2)        ½:½    Gallego Bergada, A (3)

 

Round 5

 

Results

No Name                       Result   Name                     

 1 Gallego Bergada, A (3)       -:+    Castello Arce, N (10)    
 2 Colldeforns Papiol, E (4)    1:0    Torres Herrero, J (2)    
 3 Law, P (5)                   1:0    Marina de la Torre, I (1)
 4 Massana Font, A (6)          ½:½    Ramirez Sanchez, P (9)   
 5 Gallego Bergada, J (7)       -:+    Canton Lanau, J (8)      

Results

No Name                       Result   Name

1 Castello Arce, N (10)        0:1    Canton Lanau, J (8)
2 Ramirez Sanchez, P (9)       +:-    Gallego Bergada, J (7)
3 Marina de la Torre, I (1)    0:1    Massana Font, A (6)
4 Torres Herrero, J (2)        1:0    Law, P (5)
5 Gallego Bergada, A (3)       0:1    Colldeforns Papiol, E (4)

 

Round 7

 

Results

No Name                       Result   Name

1 Colldeforns Papiol, E (4)    +:-    Castello Arce, N (10)
2 Law, P (5)                   0:1    Gallego Bergada, A (3)
3 Massana Font, A (6)          +:-    Torres Herrero, J (2)
4 Gallego Bergada, J (7)       -:+    Marina de la Torre, I (1)
5 Canton Lanau, J (8)          1:0    Ramirez Sanchez, P (9)

 

Round 8

 

Results

No Name                       Result   Name

1 Castello Arce, N (10)        0:1    Ramirez Sanchez, P (9)
2 Marina de la Torre, I (1)    1:0    Canton Lanau, J (8)
3 Torres Herrero, J (2)        +:-    Gallego Bergada, J (7)
4 Gallego Bergada, A (3)       -:+    Massana Font, A (6)
5 Colldeforns Papiol, E (4)    ½:½    Law, P (5)

Cross Table


RONDA 9
Peter Law Nuria Castello
Albert Massana Eloi Colldeforns
Jordi Gallego Antoni Gallego
Jose Canton Juan Torres
Prudencio Ramirez Ivan Marina

Standings
Place Name                        Feder Rtg  Loc  Score  Minor  Wins Berg.

  1   Colldeforns Papiol, Eloi    ESP        1855 6.5   0.5-0.5    5 25.25
  2   Law, Peter                  ESP        1990 6.5   0.5-0.5    5 24.75
  3   Canton Lanau, Jose          ESP   1880 1870 6     0.0-0.0    5 16.00
  4   Massana Font, Albert        ESP        1990 5.5   1.0-0.0    3 10.75
  5   Marina de la Torre, Ivan    ESP   1923 1935 5.5   0.0-1.0    4 20.25
  6   Gallego Bergada, Antoni     ESP   1938 1980 3.5   1.5-0.5    3 17.25
  7   Ramirez Sanchez, Prudencio  ESP        1905 3.5   1.0-1.0    2  8.75
  8   Torres Herrero, Juan Manuel ESP        1905 3.5   0.5-1.5    1 12.25
  9   Castello Arce, Nuria        ESP        1700 2.5   0.0-0.0    2  6.25
 10   Gallego Bergada, Jordi      ESP        1785 1     0.0-0.0    1  6.50

 

Torneig: Vàlid per ELO Català, FEDA i FIDE

(L’informe a la Federació Catalana es lliurarà a temps per la llista de Juliol)

Local de joc: Gran Penya Vilanova, Rambla Principal Nº52. (a 10 minuts de l’estació)

Horari de joc: Dissabtes a partir del 9 d’Abril a les 16:30h

Ritme de joc : 1:30h/30 jugades + 1:00h a finish

Grups: Formació de grups de 10 jugadors per estricte ordre d’ELO Català

(L’organització pot modificar els grups en cas que en un d’ells i participin més de 3 jugadors d’un mateix club)

(Els jugadors que no puguin forma un grup seran suplents)

Premis: (Cada grup)

1º 120 €+Trofeu

2º 60 €

Inscripcions: Normal 25 €

Locals 10 €

Més de 2350 Fide gratüit

Gran Penya de dilluns a divendres 9:00-14:00h Tel. 938938871

Ivan Marina de la Torre Tel. 667237911

Data límit d’inscripció 7 d’Abril

Organització: Secció d’escacs Gran Penya Col·labora: Ajuntament de Vilanova i la Geltrú

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1