bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 12/07/2005 00:02:14

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  

 

 


        

 

Cuadro de texto:         
AJUNTAMENT
D’ARTESA DE LLEIDA
 
       

Cuadro de texto:              

 

 

 

1r. Campionat d’escacs d’Artesa de Lleida

 

DIA.- 10 de juliol de 2005 (diumenge)

Hora.- 2/4 de 10 del matí

 1    Gutierrez Martos, Ferran Eloi        A            2115 Lleida                  6.5       24.5  33.5   25.5   100.00
  2    Berge Fontane, Andreu                A            2100 Benavent                6         22.5  33.0   25.0    50.00
 3-5   Ramon Solans, Albert                 A            2050 Tarrega                 5.5       23.0  30.5   24.5    40.00
       Codina Garcia, Josep                 A            2260 Lleida                  5.5       21.5  30.5   23.5    39.32
       Monfà Solé, Ramon                    A            2200 Vilanovenc              5.5       19.5  26.0   20.5    38.64
 6-12  Lázaro Porta, Angel                  A            2180 Foment                  5         25.5  35.5   25.0    37.97
       Gorné Plaza, Ignasi                  A            2200 Vilanovenc              5         23.5  33.0   23.0    37.29
       Bruned Segura, Mario                 A            2220 Lleida                  5         23.0  32.5   19.0    36.61
       Biosca Lacasa, Jordi                 A            2045 Benavent                5         19.0  26.0   21.0    35.93
       Sanuy Moncasi, Albert                A            2085 Benavent                5         18.5  27.0   21.0    35.25
       González Bringue, Ricard             A            2145 Benavent                5         18.5  26.0   20.0    34.58
       Solà Cortada, Iris                   B            1940 Benavent                5         17.5  25.5   18.0    33.90
13-16  Del Valle Cirera, Adrià        S16   A            2045 Catalonia               4.5       21.5  29.5   22.0    33.22
       Sole Pera, Jordi                     A            2075 Vilanovenc              4.5       19.5  27.5   18.5    32.54
       Cosialls Baz, Daniel           S14   D            1775 Lleida                  4.5       16.0  22.5   17.5    31.86
       Arnó Bendicho, Arnau           S14   D            1750 Balaguer                4.5       15.0  22.0   17.0    31.19
17-30  Solà I Sendra, Francesc              B            1965 Santa Coloma De Queralt 4         23.0  30.0   20.0    30.51
       Vilalta Masdeu, Andreu               D            1745 Espluga De Francolí     4         21.0  29.0   19.0    29.83
       Aubach Soteres, Santi          S16   D            1715 Bellpuig                4         20.5  29.0   17.0    29.15
       Orriols Miro, Clara                  A            2150 Peona I Peó             4         20.5  28.5   19.0    28.47
       Solà I Sendra, Jaume                 C            1880 Santa Coloma De Queralt 4         19.5  27.5   17.0    27.80
       Semionovich Zurashvili, Zurab        C            1840 Vilanovenc              4         19.0  26.5   16.0    27.12
       Galitó Porta, Agustí           S14   D            1730 Vilanovenc              4         18.5  26.0   14.0    26.44
       Gonzalez Andrada, Jose Antonio       C            1810 Pardinyes               4         17.0  24.0   16.0    25.76
       Fernandez Mir, Albert                D            1700 Benavent                4         16.0  24.0   14.0    25.08
       Visa Jordana, Joel             S16   E            1699 Bellpuig                4         16.0  23.0   15.0    24.41
       Arnó Bendicho, Xenia           S12   D            1705 Balaguer                4         16.0  22.5   13.0    23.73
       Barrot Farre, Salvador               C            1900 Santa Coloma De Queralt 4         14.5  21.5   14.0    23.05
       Galitó Porta, Roger            S10   D            1700 Vilanovenc              4         14.0  20.5   13.0    22.37
       Jareño Badenas, Aleix          S10   D            1735 Castellet               4         13.5  20.5   14.0    21.69
  31   Roig Olivart, Angel                  A            2065 Juneda                  3.5       18.5  25.0   15.0    21.02
32-46  Perez Cabas, Jose              S10   C            1815 Lleida                  3         21.5  30.0   15.0    20.34
       Moreno Gimenez, Gerard         S12   C            1835 Espluga De Francolí     3         21.5  29.5   16.0    19.66
       Solà Masià, Arcadi                   C            1835 Benavent                3         20.5  30.0   16.0    18.98
       Vilalta Sanchez, Eduard        S12   D            1750 Espluga De Francolí     3         20.5  27.0   15.0    18.31
       Bardila Agell, Roger           S16   D            1700 Lleida                  3         19.0  26.0   13.0    17.63
       Bernades Pujades, Felix              D            1735 Bellpuig                3         17.5  23.5   14.0    16.95
       Vilalta Sanchez, Joan          S10   D            1700 Espluga De Francolí     3         16.5  21.5   10.0    16.27
       Llorens Duch, Pere Lluis             D            1730 Santa Coloma De Queralt 3         16.0  21.5    9.0    15.59
       Batiste Bonet, Albert          S14   E            1699 Artesa De Lleida        3         15.5  22.5   10.0    14.92
       Martí Pajuelo, Elies           S10   D            1700 Vilanovenc              3         15.0  20.5   12.0    14.24
       Domenech Feliu, Albert         S10   E            1699 Artesa de Lleida        3         15.0  20.0   10.0    13.56
       Del Valle Cirera, Joel         S10   D            1700 Catalonia               3         14.5  21.0   10.0    12.88
       Gallart Rodriguez, Curial      S12   E            1699 Artesa De Lleida        3         13.5  19.5    8.0    12.20
       Bonet Gallart, Delfi                 E            1699 Artesa De Lleida        3         13.5  18.0   10.0    11.53
       Garros Paez, Alba              S10   E            1699 Artesa De Lleida        3         12.5  16.5    7.0    10.85
  47   Monfà Escola, Ramon            S10   D            1750 Vilanovenc              2.5       20.0  26.5   15.0    10.17
48-54  Roma Jordana, Jonatan                D            1700 S14                     2         18.0  24.5   10.0     9.49
       Batiste Bonet, Adrià           S10   E            1699 Artesa De Lleida        2         17.5  24.5    8.0     8.81
       Pascual Cos, Pau               S10   D            1700 Vilanovenc              2         17.0  23.5   10.0     8.14
       Rudyyar, Oleksandr             S10   D            1700 Espluga De Francolí     2         14.0  20.0    8.0     7.46
       Pijuan Mor, Eudal              S10   E            1699 Artesa De Lleida        2         14.0  19.0    7.0     6.78
       Iglesias Farran, Marc          S12   E            1699 Artesa De Lleida        2         12.5  17.5    8.0     6.10
       Moreno Porta, Josep                  E            1699 Espluga de Francolí     2         12.0  17.0    7.0     5.42
55-56  Liarte Torrelles, Oriol        S12   E            1699 Artesa De Lleida        1         16.5  23.5    5.0     4.75
       Liarte Torrelles, Jordi        S10   E            1699 Artesa De Lleida        1         10.5  16.0    1.0     4.07
57-62  Salla Drudis, Ivan             S10   E            1699 Artesa De Lleida        0         16.5  22.5    0.0     3.39
       Carrera Argilés, David         S10   E            1699 Artesa De Lleida        0         15.5  22.5    0.0     2.71
       Batlle Mirats, Sergi           S10   E            1699 Artesa De Lleida        0         14.5  18.5    0.0     2.03
       Barrufet Cedo, Ramon                 E            1699                         0         14.0  21.0    0.0     1.36
       Curià Piñol, Julio                   C            1895 Lleida                  0         14.0  19.0    0.0     0.68
       Nieto Farreny, Francesc        S12   D            1700 Benavent                0         13.0  18.5    0.0         

Lloc.-1r. Pis del Casal de Jubilats (entrada plaça església)

 

Bases del 1è campionat d’escacs d’Artesa de Lleida

 

  • Es faran 7 rondes
  • Les partides seran a 10 minuts per jugador i a caiguda de bandera
  • Es jugarà en un sol grup
  • El reglament serà tot el de la Federació Catalana d’Escacs.
  • La inscripció és gratuïta
  • Les inscripcions es poden fer fins el dia 7 de juliol
  • INSCRIPCIONS: telèfon 973167162. Demanar per Tere, o bé enviant un e-mail a ajuntament@artesalleida.ddl.net ( indicar ELO i data de naixement els nascuts i nascudes a partir de l’any 1989, que corresponen a la categoria SUB16 en avall).
  • El torneig és obert a Federats i No Federats.

 

 

PREMIS

 

1r. Classificat absolut

 

GRUP A (ELO + 2000)

GRUP B (1905 a 2000)

1r. classificat

1r. Classificat

 

 

GRUP C (1805 a 1900)

GRUP D (1700 a 1800)

1r. classificat

1r. classificat

 

 

NO FEDERATS

PREMIS ESPECIALS

1r. Classificat

1r. SUB-10

 

1r. SUB-12

CLASSIFICATS LOCALS

1r. SUB-14

1r. classificat

1r. SUB-16

 

Els trofeus no són acumulables.- hi haurà obsequi de participació per a tothom

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1