bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 19/06/2005 23:44:00

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 


        

TORNEIG D’ESCACS “VILA DE BENAVENT”

 

DIA: 19 de JUNY de 2005

HORA: 09:30 DEL MATÍ (diumenge)

LLOC: CASAL de la CASA DE LA VILA

 

Classificació Final

Lloc Nom                         Categ   ECat Club           Punts   B(1)  B(0)  
 1   ENRIQUEZ GONZALEZ, RAIMON     A     2225 LLEIDA          11     77.0  81.0
 2   OUSSAMA, OMAR                 A     2305 LLEIDA          10     76.5  82.0
 3   SALVADOR MURA, SERGI          A     2135 LA PASSIÓ       8      77.0  82.0
 4   GONZALEZ BRINGUÉ, RICARD      A     2105 BENAVENT        8      75.5  81.0
 5   ARANZANA, ALBERTO             A     2105 LLEIDA          8      70.0  75.0
 6   TARRAGÓ GARCIA, MARC          C16   1885 TÀRREGA         8      69.0  72.5
 7   RAMON SOLANS, ALBERT          A     2040 TÀRREGA         8      68.5  71.0
 8   VERDÉS NADAL, RAMON           A     2080 TÀRREGA         8      64.0  68.0
 9   TRESENTS PLA, LLUIS           A     2265 GUISSONA        7.5    75.5  80.0
10   BALCELLS SORIGUERA, TERESA H. A     2010 TÀRREGA         7.5    60.5  64.0
11   TUDELA PI, MARC               B16   1915 VILANOVENC      7      73.5  78.5
12   BERGÉ FONTANÉ, ANDREU         A     2095 BENAVENT        7      71.5  77.0
13   MONFÀ SOLÉ, RAMON             A     2185 VILANOVENC      7      69.0  74.0
14   TRESENTS ESPASA, OSCAR        B     1985 GUISSONA        7      68.0  72.5
15   SANUY MONCASI, ALBERT         A     2100 BENAVENT        7      67.5  72.5
16   BRUNET MARTINEZ, JOSEP        A     2220 LLEIDA          7      67.5  72.0
17   BERTRAN CAMPS, IVAN           B     1960 BENAVENT        7      67.0  71.0
18   GUTIERREZ MARTOS, FERRAN      A     2090 LLEIDA          7      65.5  70.5
19   COLL ORTEGA, JORDI            A12   2080 BALAGUER        7      64.5  69.5
20   AUBACH SOTERES, SANTI         D16   1715 BELLPUIG        7      60.5  62.0
21   DEL VALLE RIERA, ADRIÀ        B16   2000 CATALONIA       7      58.0  62.0
22   SOLÉ PERA, JORDI              A     2075 VILANOVENC      6.5    70.0  73.5
23   GENSANA BERZUNCES, JOAN       A     2085 LLEIDA          6.5    69.5  73.5
24   CANTÍ NICOLÀS, CARLES         A     2175 ALPICAT         6.5    66.0  71.0
25   MONTOLIU DAROCA, IMMA         B     1910 VALLFOGONA      6.5    63.5  66.5
26   FUMANAL, KEVIN                D     1750 BALSARENY       6.5    61.0  65.0
27   ESCUR HEREU, JOAQUIM          C     1865 VALLFOGONA      6.5    57.0  60.0
28   PEREZ CABAS, JOSE             D10   1700 LLEIDA          6.5    55.5  59.5
29   CODINA GARCIA, JOSEP          A     2240 LLEIDA          6      66.5  72.0
30   PARRAMON GUILLAUMET, JAUME    A     2055 VALLFOGONA      6      66.0  68.5
31   AMBRÓS, JORDI                 B     1995 BALSARENY       6      62.5  67.0
32   CURIA PIÑOL, JULIO            C     1885 LLEIDA          6      60.5  65.5
33   LEGA ARREDONDO, RICARD        A     2065 BALAGUER        6      60.5  64.5
     GUTIERREZ LEON, CRISTOBAL     B     1985 LA GALERIA      6      60.5  64.5
35   MAS GENÉ, ORIOL               D12   1730 BENAVENT        6      60.0  63.5
36   BARBOSA RUBIES, LAIA          C16   1815 BALAGUER        6      59.5  61.0
37   AMETLLER, JORDI               B     1925 SANTA COLOMA Q. 6      58.5  62.5
38   SOLÀ SENDRA, JAUME            C     1875 SANTA COLOMA Q. 6      55.5  59.0
39   LLADÓ VALERO, JORDI           C     1900 SANT JOAN       6      55.0  57.5
40   CODINA CASALS, JOAN           D     1700 L'ESTANY        6      46.5  49.0
41   BIOSCA LACASA, XAVIER         C     1890 BENAVENT        5.5    64.0  68.5
42   RIERA SEVILANO, DAVID         D     1725 BALSARENY       5.5    63.0  66.0
43   RUIZ GARCIA, LLUIS            D     1765 BENAVENT        5.5    61.5  66.0
44   SOLÀ SENDRA, FRANCESC         B     1955 SANTA COLOMA Q. 5.5    60.5  65.5
45   FERNANDEZ MIR, ALBERT         D     1700 BENAVENT        5.5    57.5  62.0
46   MORA AMELLA, JOAN             B     1985 LLEIDA          5.5    56.5  60.0
47   SEMIONOVICH, ZURAB            C     1870 VILANOVENC      5.5    56.5  59.0
48   GONZALEZ PRUNERA, SERGI       D16   1700 BENAVENT        5.5    55.5  59.5
49   BOLDÚ QUIROS, JOSEP           D14   1700 BELLPUIG        5.5    55.0  58.0
50   JAREÑO BADENAS, ALEIX         D10   1700 CASTELLET       5.5    51.0  54.5
51   COSIALLS BAZ, DANIEL          D14   1735 LLEIDA          5      55.0  57.5
52   PIFARRÉ RODRIGUEZ, ANTONI     C     1860 IVARS           5      53.5  57.0
53   VILA CAIRÓ, CRISTINA          D     1700 SANTA COLOMA Q. 5      53.5  56.0
54   GRANYÓ MIRET, JAUME           D16   1735 VILANOVENC      5      52.5  56.0
55   BARROT FARRÉ, SALVADOR        C     1900 SANTA COLOMA Q. 5      52.0  55.5
     BERNADES PUJADES, FELIX       D     1745 BELLPUIG        5      52.0  55.5
57   SOLÀ CORTADA, IRIS            B     1980 BENAVENT        5      52.0  54.5
     SOLÀ CORTADA, MARIA           D14   1715 BENAVENT        5      52.0  54.5
59   RAMONEDA RUMÍ, GISELA         D12   1735 BALAGUER        5      51.5  54.5
60   COLL ORTEGA, CRISTINA         C12   1855 BALAGUER        5      51.5  53.0
61   RAMONEDA FITÉ, JESUS          D     1700 BALAGUER        5      50.5  53.0
62   NIETO, FRANCESC               D12   1700 BENAVENT        5      49.5  53.0
63   MALLORCA, XAVI                D     1700 BALSARENY       5      49.5  52.0
64   FORTUNY PROFITÓS, JORDI       D10   1700 BALAGUER        5      44.5  47.0
65   GONZALEZ PRUNERA, XAVIER      D16   1700 BENAVENT        4.5    62.0  66.5
66   ARNÓ BENDICHO, ARNAU          D14   1765 BALAGUER        4.5    50.5  53.0
67   OGAYA INURRIGARRO, DAVID      D     1755 LA PASSIÓ       4.5    48.0  50.5
68   BOVÉ MORAN, XAVIER            D12   1700 BENAVENT        4.5    46.0  48.5
69   BARBOSA MARTINEZ, MARCEL      D     1755 BALAGUER        4      61.0  65.0
70   PASCUAL COS, ALBERT           D12   1700 VILANOVENC      4      54.0  57.5
71   MONGE ROYO, MARC              D     1700 ESCOLES ALBA    4      53.5  56.0
72   GALITÓ PORTA, AGUSTÍ          D14   1700 VILANOVENC      4      49.0  50.5
73   RUBINAT, ARNAU                D12   1700 LLEIDA          4      48.5  52.0
74   GUARDIA, GENIS                D16   1700 LLEIDA          4      47.5  50.0
75   FARRAN SEUMA, JOEL            D12   1700 ROSELLÓ         4      47.0  49.5
76   MARTÍ PAJUELO, ELIES          D10   1700 VILANOVENC      4      46.5  48.0
77   BARDINA, ROGER                D16   1700 LLEIDA          4      45.5  48.0
78   ANAYA, GENIS                  D10   1700 LLEIDA          4      43.5  45.0
     BORRÀS CAMARASA, MARC         D10   1700 LLEIDA          4      43.5  45.0
80   GALITÓ PORTA, ROGER           D10   1700 VILANOVENC      4      42.5  45.0
81   PASCUAL COS, PAU              D10   1700 VILANOVENC      4      40.5  42.0
82   LLORENS DUCH, PERE LLUIS      D     1700 SANTA COLOMA Q. 3.5    52.5  56.0
83   BIOSCA LACASA, JORDI          A     2085 BENAVENT        3.5    50.0  52.5
84   DOMINGO ALUJA, FELIP          D10   1700 VILANOVENC      3      49.0  51.5
85   MAS GENÉ, JORDI               D10   1700 BENAVENT        3      46.5  49.0
86   MORANCHO PUJOL, ROBERT        D     1700 ROSELLÓ         3      45.0  47.5
87   ARGILÉS MACIÀ, NURIA          D10   1700 VILANOVENC      3      40.5  42.0
88   DEL VALLE RIERA, JOEL         D10   1700 CATALONIA       2.5    42.5  44.0
89   SEUMA GUARDIA, MIQUEL         D12   1700 ROSELLÓ         2      44.5  47.0
90   CAMPOS OLAYA, ISRAEL          A     2210 TÀRREGA         0       6.0   6.0
91   CODORNIU, CARLES              D14   1700 LLEIDA          0       5.5   5.5
     LLOVET PALLEROLA, ORIOL       D14   1700 VILANOVENC      0       5.5   5.5
     ORRIT SOLÉ, GERARD            D     1700 BALAGUER        0       5.5   5.5
94   PUIG SANTALLUSIA, TOMÀS       A     2090 BENAVENT        0       3.5   3.5
     GABANDÉ HORTIGUELA, RAMON     B     1910 LLEIDA          0       3.5   3.5
96   ALOY PIULATS, RAMON           B     1950 VILABARCA       0       3.0   3.0

Benavent de Segrià, 19 de juny de 2005.

 

Bases del 6è. Torneig d’escacs “Vila de Benavent”

 

-         Es faran 11 rondes.

-         Les partides seran a 5 minuts per jugador i a caiguda de bandera.

-         Es jugarà en un sol grup.

-         El reglament serà tot el de la Federació Catalana d’Escacs.

-         La inscripció és gratuïta.

-         Les inscripcions es faran fins al dia 17 de juny.

-         INSCRIPCIONS: Telèfon 973/777888. Demanar per Iris o Arcadi Solà, o bé enviant un e-mail a iris_s_c@hotmail.com (indicar ELO i data de naixement els nascuts i nascudes a partir de l’any 1989, que correspon a la categoria SUB-16 en avall).

-         El torneig és obert a Federats i No Federats.

 

AQUEST TORNEIG ESTÀ INSCRIT EN EL CIRCUIT D’ESCACS DE LA CATALUNYA CENTRAL.

  

PREMIS

 

1r. Classificat Absolut.

2n. Classificat Absolut.

3r. Classificat Absolut.

 

GRUP A (ELO +2000)      GRUP B (1905 a 2000)

 

1r. Classificat.                               1r. Classificat.

2n. Classificat.                               2n. Classificat.

3r. Classificat.                               3r. Classificat.

       

 

GRUP C (1805 a 1900)   GRUP D (1700 a 1800)

 

1r. Classificat.                               1r. Classificat.

2n. Classificat.                               2n. Classificat.

3r. Classificat.                                3r. Classificat.

                 

 

Classificats Locals    Premis especials

 

1r. Classificat.                               1r. SUB-10

2n. Classificat.                               1r. SUB-12

3r. Classificat.                               1r. SUB-14

                                                     1r. SUB-16

1r. SUB-10                                   1a. fèmina

1r. SUB-12

1r. SUB-14

1r. SUB-16

 

Els trofeus no són acumulables.

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1