bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 26/07/2005 22:53:21

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 


        

 

I Cerrados de verano De Canet

 

I Cerrados de verano de Canet. Grupo A

 

List of Players

No Name                      Feder Loc Id Loc                   

1. Bollero Romera, Alfonso   CAT   4228   2105 
2. Matamoros Cepeda, Antoni  CAT   4235   2010 
3. Franch Guiral, Ramon      CAT   7365   2045             
4. Maynat Díaz, Jose Antonio CAT   10378  1995             
5. Santos Ramos, Carles      CAT   3358   2090            
6. Subirats Ruiz, Sergi      CAT   16995  1965 

 

I Cerrados de verano de Canet. Grupo B

 

List of Players

No  Name                     Feder Loc Id Rtg Loc

1.  Almarza Sillve, Sergi    CAT   17164      1715 
2.  Simón Talens, Albert     CAT   18205      1850     
3.  Puig Vila, Esteve        CAT   10009      1810           
4.  García Ruíz, Esteban     CAT   17043      1830 
5.  Maynat Anglas, Josep     CAT   3336       1925             
6.  Campos Barrachina, Edgar CAT   15887      1800             
7.  Santos Vives, Héctor     CAT   17627      1800 
8.  Pérez Mañas, Benjamin    CAT   19152      1810 
9.  Barrera Negre, Luis      CAT   3339       1830     
10. Ten Gómez, Sergi         CAT   15437      1890      

 

Grupo A - Round 1

 

Results

No Name                      Result   Name                     

 1 Bollero Romera, Alfonso   1.0:0.0  Subirats Ruiz, Sergi     
 2 Matamoros Cepeda, Antoni  0.0:1.0  Santos Ramos, Carles     
 3 Franch Guiral, Ramon       .5:.5   Maynat Díaz, Jose Antonio

 

Round 2

 

Results

No Name                     Result   Name                     

 1 Subirats Ruiz, Sergi     0.0:1.0  Maynat Díaz, Jose Antonio
 2 Santos Ramos, Carles     1.0:0.0  Franch Guiral, Ramon     
 3 Bollero Romera, Alfonso   .5:.5   Matamoros Cepeda, Antoni 

 

Round 3

 

Results

No Name                           Result   Name                       

 1 Matamoros Cepeda, Antoni (2)   1.0:0.0  Subirats Ruiz, Sergi (6)   
 2 Franch Guiral, Ramon (3)       1.0:0.0  Bollero Romera, Alfonso (1)
 3 Maynat Díaz, Jose Antonio (4)   .5:.5   Santos Ramos, Carles (5)   

 

Round 4

 

Results

No Name                          Result   Name                         

 1 Subirats Ruiz, Sergi (6)        0:1    Santos Ramos, Carles (5)     
 2 Bollero Romera, Alfonso (1)     0:1    Maynat Díaz, Jose Antonio (4)
 3 Matamoros Cepeda, Antoni (2)    ½:½    Franch Guiral, Ramon (3)     

 

Round 5

 

Results

No Name                           Result   Name                        

 1 Franch Guiral, Ramon (3)         1:0    Subirats Ruiz, Sergi (6)    
 2 Maynat Díaz, Jose Antonio (4)    1:0    Matamoros Cepeda, Antoni (2)
 3 Santos Ramos, Carles (5)         1:0    Bollero Romera, Alfonso (1) 

 

Round 6

 

Results

No Name                          Result   Name                         

 1 Subirats Ruiz, Sergi (6)        1:0    Bollero Romera, Alfonso (1)     
 2 Santos Ramos, Carles (5)        1:0    Matamoros Cepeda, Antoni (2)     
 3 Maynat Díaz, jose Antonio (4)   0:1    Franch Guiral, Ramon (3)  
GRUPO - A  7º RONDA
 
iSubirats Ruiz, Sergi (6)             1 - 0                        Matamoros Cepeda Antoni (2) 
Bollero Romera, Alfonso (1)       0 - 1                        Franch Guiral, Ramón (3)
Santos Ramos, Carlos    (5)        0 - 1                       Maynat Diaz, J.A         (4)    
 
GRUPO A , RONDA 8
 
1º - Bollero Romera        -  Maynat Diaz            0 - 1
2º - Matamoros Cepeda  -  Franch Guiral           0 - 1
3º - Santos Ramos         -  Subirats Ruiz           0 - 1
 

 

Round 10

 

Results

No Name                     Result   Name                   

 1 Subirats Ruiz, S (6)     0.5:0.5  Franch Guiral, R (3)    
 2 Matamoros Cepeda, A (2)  1.0:0.0  Maynat Díaz, J (4) 
 3 Bollero Romera, A (1)    0.0:1.0  Santos Ramos, C (5)  

Standings

Place Name                      Feder Rtg Loc  Score Berg.

  1   Santos Ramos, Carles      CAT       2090 7.5   31.25
 2-3  Maynat Díaz, Jose Antonio CAT       1995 6.5   27.50
      Franch Guiral, Ramon      CAT       2045 6.5   24.75
 4-5  Subirats Ruiz, Sergi      CAT       1965 4     19.50
      Matamoros Cepeda, Antoni  CAT       2010 4     16.00
  6   Bollero Romera, Alfonso   CAT       2105 1.5    6.00

 

Grupo B - Round 1

 

Results

No Name                   Result   Name                    

 1 Almarza Sillve, Sergi    0:1    Ten Gómez, Sergi        
 2 Simón Talens, Albert    .5:.5   Barrera Negre, Luis     
 3 Puig Vila, Esteve        1:0    Pérez Mañas, Benjamin   
 4 García Ruíz, Esteban    .5:.5   Santos Vives, Héctor    
 5 Maynat Anglas, Josep     1:0    Campos Barrachina, Edgar

 

Round 2

 

Results

No Name                   Result   Name                    

 1 Ten Gómez, Sergi         1:0    Campos Barrachina, Edgar
 2 Santos Vives, Héctor     0:1    Maynat Anglas, Josep    
 3 Pérez Mañas, Benjamin    1:0    García Ruíz, Esteban    
 4 Barrera Negre, Luis     .5:.5   Puig Vila, Esteve       
 5 Almarza Sillve, Sergi   .5:.5   Simón Talens, Albert    

 

Round 3

 

Results

No Name                      Result   Name                 

 1 Simón Talens, Albert        0:1    Ten Gómez, Sergi     
 2 Puig Vila, Esteve           1:0    Almarza Sillve, Sergi
 3 García Ruíz, Esteban       .5:.5   Barrera Negre, Luis  
 4 Maynat Anglas, Josep        1:0    Pérez Mañas, Benjamin
 5 Campos Barrachina, Edgar    0:1    Santos Vives, Héctor 

 

Round 4

 

Results

No Name                   Result   Name                    

 1 Ten Gómez, Sergi         1:0    Santos Vives, Héctor    
 2 Pérez Mañas, Benjamin    0:1    Campos Barrachina, Edgar
 3 Barrera Negre, Luis       :     Maynat Anglas, Josep    
 4 Almarza Sillve, Sergi    1:0    García Ruíz, Esteban    
 5 Simón Talens, Albert     -:+    Puig Vila, Esteve       

 

Round 5

 

Results

No Name                      Result   Name                 

 1 Puig Vila, Esteve            :     Ten Gómez, Sergi     
 2 García Ruíz, Esteban        +:-    Simón Talens, Albert 
 3 Maynat Anglas, Josep        1:0    Almarza Sillve, Sergi
 4 Campos Barrachina, Edgar    1:0    Barrera Negre, Luis  
GRUPO - B
 
1º -Garcia Ruiz Esteban  -  Ten Gómez Sergi   1 - 0 
2º - Maynat Anglas, Josep - Puig Vila Esteve   1 - 0
3º - Campos Barrachina Edgar -Simón Talens   + - 0
4º - Santos Vives Héctor- Almarza Sillue Sergi  1 - 0
5º - Pérez Mañas Benjamin -Barrera Negre,L    1 - 0

 

Round 8

 

Results

No Name                   Result   Name                    

 1 Ten Gómez, Sergi         1:0    Barrera Negre, Luis     
 2 Almarza Sillve, Sergi    0:1    Pérez Mañas, Benjamin   
 3 Simón Talens, Albert     -:+    Santos Vives, Héctor    
 4 Puig Vila, Esteve        1:0    Campos Barrachina, Edgar
 5 García Ruíz, Esteban     0:1    Maynat Anglas, Josep    

 

Round 9

 

Results

No Name                      Result   Name                 

 1 Maynat Anglas, Josep        0:1    Ten Gómez, Sergi     
 2 Campos Barrachina, Edgar    0:1    García Ruíz, Esteban 
 3 Santos Vives, Héctor        1:0    Puig Vila, Esteve    
 4 Pérez Mañas, Benjamin       +:-    Simón Talens, Albert 
 5 Barrera Negre, Luis         ½:½    Almarza Sillve, Sergi

Standings

Place Name                     Feder Rtg Loc  Score Berg.

  1   Ten Gómez, Sergi         CAT       1890 7.5   29.25
  2   Maynat Anglas, Josep     CAT       1925 7     26.50
  3   Santos Vives, Héctor     CAT       1800 6     19.00
 4-5  Pérez Mañas, Benjamin    CAT       1810 5.5   19.00
      Puig Vila, Esteve        CAT       1810 5.5   18.50
  6   Campos Barrachina, Edgar CAT       1800 4     10.50
  7   García Ruíz, Esteban     CAT       1830 3.5   11.25
  8   Barrera Negre, Luis      CAT       1830 3     13.00
  9   Almarza Sillve, Sergi    CAT       1715 2      5.50
 10   Simón Talens, Albert     CAT       1850 1      2.50

 

BASES

 Sistema de joc: Es disputarà pel sistema round-robin de 10 jugadors amb 1h30 per 30 jugades més 1h finish.

 Desempats: es resoldrà pel sistema Sonnenborg, resultat particular, color

 Horari: Diari desde el 13 de juliol fins el 21 de Juliol de 16,00h a 21,00h

 Local de joc: C/Ampla, nº 22 08360 Canet

 Participants: Hi hauràn dos grups de 10 jugadors

INSCRIPCIONS

 Drets d’inscripció :

General ................................15€ + 60 anys..............................10€

 Inscripcions Tlf : 93.7954797

E-mail : pelicanoa@hotmail.com

PREMIS

Grup A 1er Classificat ……….. Trofeu 2on Classificat ………… Trofeu 3er Classificat ………… Trofeu

Grup B 1er Classificat ……….. Trofeu 2on Classificat ………… Trofeu 3er Classificat ………… Trofeu

 El lliurament de premis tindrà lloc a les 21,00 h del dia 21 a la sala de joc.

 Director del torneig: Sr. Jordi Sole Benagues

 Àrbitre del torneig: Sr. Gabriel Pérez Marco

 La participació en aquest torneig suposa l’acceptació total de les bases del mateix

Patrocina:

SPORT CARAVANINC CANET,S.A. TELEFONO 93 794 04 95 CTRA DE FRANÇA N-II KM 660 -08360 CANET DE MAR (barcelona) e-mail scaravan@portcaravananing.com.

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1