bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 29/12/2005 21:54:44

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

  Campeonato de Girona por equipos sub-10 a sub-16

Banyoles a 29.12.2005

Avui s'han disputat les rondes 3 i 4 del Campionat per equips.

Dels sub 10 i sub 12 s'ha decidit el titol en el desempat pels millors resultats particulars, aixi Figueres s'ha endut el sub 10 i el Santa Eugenia el sub 12.

Demà darrera ronda de sub 14 amb molta igualtat entre Gerunda, Figueres i Montgri.

El sub 16, tambe a manca de una jornada, ja està guanyat pel potent Gerunda (encapçalat pel Andreu Mayo) que ja és inabastable pels seus perseguidors, Cassa i Palafrugell empatats en segon lloc.

CAMPIONAT PROVINCIAL DE GIRONA     PER EQUIPS                    SUB-10

RELACIO DE EQUIPS I JUGADORS INSCRITS:


1.- GERUNDA

1.- Eloi Fanals Mola         		Elo  1715       Codi   19168
2.- Eduard Salagran Ferragut     	Elo  1700    	Codi   e.t.
3.- Guillem Salagran Ferragut		Elo  1700	Codi   e.t.
4.- Eric Valles Baix			Elo  1700	Codi   17401
5.- Marc Capell Oller			Elo  1700	Codi   17463


2.- MONTGRI

1.- Josep Casadellà Xifra		Elo  1735	Codi   16950
2- Laura Regincós Oliva			Elo  1705	Codi   19209
3.- Nil Bosch Llop			Elo  1700	Codi   17465
4.- Gil Puig  Surroca			Elo   1700	Codi   e.t.


3.- SANTA EUGÈNIA.

1.- Gal•la Garcia Musellas		Elo  1700	Codi   19169
2.- David Camacho Cateura		Elo  1700	Codi   e.t.
3.- Eudald Blanch Font			Elo  1700	Codi   e.t.
4.- Marina Castellanos García		Elo  1700	Codi   19613. 

4.- FIGUERES.

1.- Alex Pinsach Gelabert		Elo  1700	Codi    17287
2.- David Vicente Arroyo		Elo  1700	Codi    17454
3.- Ignasi Vilanova Olmedo		Elo  1700	Codi    17283
4.- Albert Font Boix.			Elo  1700	Codi    17457





RESULTATS DEL CAMPIONAT PROVINCIAL  SUB  - 10

Ronda 1:               

Gerunda      1      -    Figueres      3
Montgri      2 ½    -   Sta. Eugenia   1 ½ 

Ronda 2:

Figueres     2      -   Sta. Eugènia    2
Gerunda      3      -   Montgrí         1

Classificació després de la Ronda 2:

Figueres           5
Gerunda            4
Sta. Eugènia       3,5
Montgrí            3,5

Ronda 3

Montgrí        2    -      Figueres   2
Sta. Eugenia   1    -      Gerunda.  3


Classificació Final

1er. Figueres     	7 punts (millor resultat particular)
2on.  Gerunda   	7 punts.
3er.  Montgrí    	5,5 punts.
4rt.  Sta. Eugènia  	4,5 punts



CAMPIONAT PROVINCIAL DE GIRONA        PER EQUIPS                    SUB-12

RELACIO D’EQUIPS I JUGADORS INSCRITS.

1.- SANTA EUGÈNIA

1.- Alex Vidal Zamora			Elo  1955	Codi   14812
2.- Marc Balaguè Camps			Elo  1810	Codi   14864
3.- Cristina Vidal Zamora 		Elo  1700	Codi   15649
4.- Marc Pubill Alvarez			Elo  1700	Codi   e.t.


2.- GUIXOLENC

1.- Jordi Valladares Gay		Elo  1815	Codi   16660
2.- Aitor Cubero Mozos			Elo  1715	Codi   16753
3.- Andreu Agusti Coto			Elo  1700	Codi   e.t.
4.- Joaquim Salvador Gobert		Elo  1700	Codi   17311 
5.- Sergi Gravalosa Gutierrez		Elo  1700	Codi   17305  


3.- DOTZE CASTELLS.

1.- Natalia Suita Rodriguez		Elo  1700	Codi   19237
2.- Laura Prada de Genover		Elo  1700	Codi   17408
3.- Daniel Trujillo Casado		Elo  1700	Codi   19235
4.- Genis Vilanova  Balot		Elo  1700	Codi   19236


4.- FIGUERES

1.- Alejandro Toste Nieto		Elo  1760	Codi   16911
2.- Xavier  Nuñez Colome		Elo  1700	Codi     e.t.
3.- Joan Mallart Bernal			Elo  1700	Codi     e.t.
4.- Joaquim Cruañas Verdú		Elo  1700	Codi   16880


















RESULTATS DEL CAMPIONAT PROVINCIAL    SUB – 12


Ronda 1 

Sta. Eugènia    	2 ½    --    Figueres          1 ½ 
Guixolenc       	3      --    Dotze Castells    1


Ronda 2

Figueres         3 ½       --    Dotze Castells     ½ 
Sta. Eugènia     3         --    Guixolenc          1

Classificació després de la Ronda 2

1.- Sta. Eugènia          5 ½ 
2.- Figueres              5
3.- Guixolenc             4
4.- Dotze Castells        1 ½ 


Ronda 3

Guixolenc         4     --        Figueres     0
Dotze Castells   1 ½    --       Sta. Eugènia  2 ½ 

Classificació Final
 
1er. Santa Eugènia  	8 punts (millor resultat particular)
2on. Guixolenc  	8 punts.
3er. Figueres		5 punts.
4rt. Dotze Castells	3 punts.











CAMPIONAT PROVINCIAL DE GIRONA    PER EQUIPS                    SUB-14

RELACIO DE EQUIPS I  JUGADORS INSCRITS:

1.- GERUNDA
1.- Marc Prujà Ramirez de C.		Elo  2010	Codi   14834
2.- David Mota Gassò			Elo  1860	Codi   15646
3.- Ernest Fàbregas Rives		Elo  1745	Codi   16760
4.- Adrià Aymerich Ferrer		Elo  1720	Codi   16738

2.- GUIXOLENC “A”
1.- Francesc Bonavia Heredia		Elo  1835	Codi   14817
2.- Paul Akaba Monge			Elo  1825	Codi   14874
3.- Saül Domènech Maset			Elo  1800	Codi   13591
4.- Jura Torrente Kutshumov		Elo  1715	Codi   16669

3.- MONTGRI.
1.- Arnau Llos Casadella		Elo  1865	Codi   14873
2.- Elisenda Dalmau Aynier		Elo  1710	Codi   16708
3.- Aleix Darné Font			Elo  1700	Codi   16671
4.- Aniol Amat Blay			Elo  1700	Codi   14872
5.- Berta Llos Casadella		Elo  1700	Codi   16658

4.- SANTA EUGÈNIA.
1.- Eudald Pou Lozano			Elo  1735	Codi   14248
2.- Marc Camacho Cateura		Elo  1700	Codi   19170
3.- David Muñoz Puig			Elo  1700	Codi   19522 
4.- Pau Carré Martin			Elo  1700   	Codi   e..t.

5.- GUIXOLENC “B”
1.- Oscar Caprià De tena		Elo  1705	Codi   16667
2.- Alex Gimenez Vargas			Elo  1700	Codi   17293
3.- Joel Alba Baguer			Elo  1700	Codi   17397
4.- Joan Sagué Flo			Elo  1700	Codi   16935 

6.- FIGUERES.
1.- Enric Martorell Toledano		Elo  1795	Codi   16684	
2.- Arnau Cusi Garcia			Elo  1730	Codi   16685
3.- Ferran Caritg Ruiz			Elo  1700	Codi   15589
4.- Marti Puig Sanchez			Elo   1700    	Codi   16955









RESULTATS DEL CAMPIONAT PROVINCIAL         SUB - 14

Ronda 1:                                                              
Gerunda             	2 ½        --      Figueres         1 ½ 
Guixolenc “A”   	2          --      Guixolenc “B”    2
Montgrí              	2          --      Santa Eugènia    2

Ronda 2 
Figueres              3        --     Santa Eugènia     1
Guixolenc “B”         0        --     Montgrí           4
Gerunda              3         --     Guixolenc “A”     1

Classificació després de la Ronda 2 :

1.- Montgrí         	6 punts.
2.- Gerunda        	5 ½ p.
3,.  Figueres     	4 ½  p.
4.- Guixolenc “A”    	3 p.      
5.- Santa Eugènia	3 p.
6.- Guixolenc “B”	2 p.

Ronda 3
Guixolenc “A”          2 ½  --     Figueres         1 ½ 
Montgri                1 ½  --     Gerunda          2 ½ 
Santa Eugènia           3   --     Guixolenc “B”    1

Ronda 4
Figueres            4     --     Guixolenc “B”      0
Gerunda          3 ½   --     Santa Eugènia      ½ 
Guixolenc “A”   2    --     Montgrí                2

Classificació després de la Ronda 4
1.- Gerunda		11,5 punts.
2.-  Figueres              	10 punts
3.- Montgri 		  9,5 punts.
4.- Guixolenc “A”	  7,5 punts
5.-  Santa Eugenia 	  6,5 punts.   
6.- Guixolenc “B”	  3 punts.

Ronda 5

Montgrí              ---    Figueres  
Santa Eugènia    ---    Guixolenc “A”
Guiolenc “B”     ---     Gerunda

Classificació Final




CAMPIONAT PROVINCIAL DE GIRONA     	PER EQUIPS                  SUB-16

RELACIO DE EQUIPS I JUGADORS INSCRITS

1.- GERUNDA.
1.- Andreu Mayo Casademont		Elo  2040	Codi   13702
2.- Marc Pont Casadevall		Elo  1880	Codi   15614
3.- Eduard Vidal Garcia			Elo  1800 	Codi   16907
4.- Andreu Ribot Pujolrás		Elo  1745	Codi   15645


2.- CASSA
1.- Angel Mayor Sánchez			Elo  1845	Codi   17390
2.- Jordi Otero Salgas			Elo  1795	Codi   14201
3.- Joan Caballé Escalona		Elo  1720	Codi   19194
4.- Eudald Romo Grau			Elo  1700	Codi   19195


3.- PALAFRUGELL

1.- Jordi Morales Dalmau		Elo  1790	Codi   15594
2.- David Martí Aupi			Elo  1735	Codi   16711 
3.- Frederic Morales Paytuvi		Elo  1735	Codi   16702
4.- Marina Trias Farrarons		Elo  1715	Codi   15610  


4.- DOTZE CASTELLS

1.- Laura Fernández Verges		Elo  1725	Codi   14889
2.- Esteve Dorca Alonso			Elo  1725	Codi   14811
3.- Anna Vilanova Suero			Elo  1715	Codi   14882
4.- Pau Prada de Genover		Elo  1700	Codi   14881


5.- SANTA EUGÈNIA

1.- Mohamed Amine Khamlich		Elo  1715	Codi   17379
2.- Mohamed Albarch			Elo  1700	Codi   e.t.
3.- Raül Gala Martínez			Elo  1700	Codi   17417
4.- Albert Fernández Contraras		Elo  1700	Codi   e.t.

6.- FIGUERES

1.- Marc Perez Granes			Elo  1755	Codi  17410
2.- Narcis Puig  Sarsanedas		Elo  1720	Codi  16686
3.-
4.-




RESULTATS DEL CAMPIONAT PROVINCIAL        SUB    16

Ronda   1
Gerunda        3       --  Figueres              1
Cassà            3       --  Santa Eugènia     1
Palafrugell    3 ½   -- Dotze Castells    ½

Ronda   2
Figueres         1      --   Dotze Castells   3
Santa Eugènia  1   --    Palafrugell        3
Gerunda           3    --   Cassà                1    

Classificació després de la ronda 2
1.- Palafrugell   	6 ½ punts
2.- Gerunda            	6 p.
3.- Cassà		4 p.
4.- Dotze Castells	3 ½ p.
5.- Figueres		2 p.
6.- Santa Eugènia	2 p.

Ronda 3
Cassà                3   -    Figueres          0
Palafrugell      ½    -   Gerunda         3 ½  
Dotze Castells   2  -    Sta. Eugènia    2 

Ronda 4
Figueres      2   --    Santa Eugènia  2  
Gerunda      4    --   Dotze Castells  0
Cassà          2    –     Palafrugell      2

Clasasificació després de la Ronda 4
1.- Gerunda 		13 ½  punts.
2.- Palafrugell  	  9 punts
3.- Cassa  		  9 punts.
4.- Sta. Eugenia   	  6 punts.
5.- Dotze Castells  	  5 ½  punts.
6.- Figueres  		  4 punts

Ronda 5
Palafrugell -Figueres
Dotze Castells – Cassà
Santa Eugènia –Gerunda

Classificació final.                                    

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1