bįjate el explorer 6 de la pągina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 10/08/2005 20:46:15

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teorķa  
  

 

 

 

 


        

 

I OBERT D’ESCACS ACTIUS

FESTES MAJORS LA RĄPITA 2005

 “CIUTAT DE SANT CARLES DE LA RĄPITA”

SISTEMA: SUIS 8 RONDES a 25 MINUTS.

LLOC: PLAĒA CARLES III (FRONT AJUNTAMENT)

DIA: DIUMENGE 31 DE JULIOL

Cls	RkI		Nom	FED	IRtg	NRtg	Gr	Club	Typ	Pts	BH.
1	7	GM	Borges Mateos Juan		CUB	2467			Cuba		7	38
2	10	GM	Del Rey Diego			ARG	2409			Argentina	7	38
3	2	GM	Mirzoev Azer			AZE	2550	2575		Azerbajan	6½	43
4	6	IM	Munoz Pantoja Miguel		PER	2474			Peru		6½	39
5	3	GM	Suba Mihai			ROM	2520			Romania		6½	35½
6	9	GM	De La Paz Frank			CUB	2464			Colombia	6	39
7	17		Garcia Jimenez Fransisco J	ESP	2258	2320				6	38
8	22		Belles Garcia Vicente		CAT	2096	2175		Masdenverge	6	34½
9	20		Fernandez Alonso Miquel A	ESP	2143	2225		Reus Dep	6	30
10	5	GM	Ermenkov Evgenij		PLE	2478			Palestina	5½	40
11	38		Navarro Navarro Crescenci	CAT		1990	B	Lleida	S60	5½	34
12	21		Fernandez Muixi Francesc	ESP	2097	2200		Reus Dep	5½	32½
13	23		Descarrega Palau Miguel		ESP	2093	2190		Reus DepS60	5½	31½
14	18		Accensi Estrada Miguel Angel	ESP	2162	2250		Peo Vuit	5½	30½
15	11	FM	Perpinya Rofes Lluis Maria	ESP	2381	2430		Reus Dep	5	39½
16	14		Gomez Jurado Luis Alberto	ESP	2292	2360		Barberą V	5	37½
17	19		Gallardo Retortillo Enrique	ESP	2152	2185		Lleida		5	37
18	27		Roiget Pla Robert		ESP	2047	2180		Masdenverge	5	36½
19	33		Jove Barbera Josep Lluis	CAT		2100	A	Amposta		5	32½
20	35		Ramos Lor Jose			CAT		2050	A	Amposta		5	32
21	61		Subirats Barbera Eladio		CAT		1790	C	Masdenverge	5	31½
22	37		Fernandez Soriano Ruben	CAT		1995	B	Reus Dep	U14	5	31
23	26		Tafalla Grau Angel	ESP	2070	2145	A	Tortosa	S60		5	31
24	40		Maura Mundo Alejandro	CAT		1980	B	Masdenvrge	U16	5	30½
25	32		Callau Subirats Antoni	CAT		2125	A	Cavallet Mar		5	28½
26	43		Sola Sendra Francesc	CAT		1965	B	S Coloma Q		5	26
27	16		Gonzalez Raul Omar	ESP	2278	2360		Montcada		4½	35
28	34		Tolda Andreu Eloi	CAT		2060	A	Amposta			4½	35
29	24		Trescastro Julia JoaquimCAT	2087	2070	A	Castellar V		4½	34
30	28		Reves Balleste Jose	ESP	1986	2030	A	Lleida	S60		4½	34
31	54		Puig Lleti Josep	CAT		1840	C	Amposta			4½	32
32	45		Ferre Pińol Jordi	CAT		1920	B	Riudoms			4½	29
33	46		Sanchez Cobo Javier	CAT		1915	B	S Sadurnķ		4	36
34	76		Aviol Perez Mariano	ARA		1700	C	Zaragoza		4	33½
35	48		Barrot Farre Salvador	CAT		1900	B	S Coloma Q		4	33
36	59		Balada Forne Josep	CAT		1800	C	La Rąpita	S60	4	31½
37	44		Pomares Cortes Josep MŖ	CAT		1945	B	Tortosa	S60		4	31
38	29		Espasa Gonzalez Jaime	ESP	1951	1975	B	Mataro	S60		4	30½
39	41		Romero Ańo Miquel	CAT		1980	B	La Rąpita		4	30½
40	62		Tomas Franch Sergi	CAT		1780	C	Masdenverge	U12	4	30½
41	55		Subirats Ferrando Jordi	CAT		1840	C	Masdenverge	U14	4	30
42	52		Espuny Sanchis Anselm	CAT		1850	B	Masdenvrge	U14	4	30
43	42		Casas Saez Pere		CAT		1975	B	Sant Adrią	S60	4	30
44	56		Valles Molada David	CAT		1820	C	Mora Ebre	U14	4	29½
45	30		Garcia Ines Gustavo	ESP	1866	1850	B	Reus Dep	S60	4	29
46	66		Rodriguez Marin Jose	CAT		1735	C	La Rąpita	S60	4	28
47	78		Cano Santos Marią	CAT		1700	C	La Rąpita		4	26
48	89		Quinza Garcia Aitor	CAT		1700	C	Masdenverge	U10	4	24½
49	90		Rodriguez Adell Aaron	CAT		1700	C	La Rąpita	U12	4	23
50	75		Aviol Oliveros David	ARA		1700	C	Zaragoza	U10	4	23
51	36		Balada Reverte Marc	CAT		2040	A	La Rąpita		3½	31
52	72		Benaiges Torija Eugeni	CAT		1710	C	Mora Ebre	U10	3½	26
53	94		Vizcarro Fernandez SergiCAT		1700	C	La Rąpita	U12	3½	23½
54	57		Casas Perez Gregorio	CAT		1810	C	S Coloma Q		3	34
55	53		Haynes Malachi		CAT		1840	C	La Rąpita		3	30½
56	51		Sola Sendra Jaume	CAT		1880	B	S Coloma Q		3	30½
57	60		Sanchez Urpi Oriol	CAT		1790	C	S Sadurnķ	U12	3	30
58	50		Roig Franquet Salvador	CAT		1885	B	Tortosa	S60		3	28½
59	63		Carceller Guzman Josep	CAT		1775	C	La Rąpita		3	28½
60	67		Llorens Duch Pere Lluis	CAT		1730	C	S Coloma Q		3	28½
61	73		Panella Navarro Sergi	CAT		1710	C	La Rąpita	U12	3	27½
62	70		Aleixendri Cruelles JoanCAT		1715	C	La Rąpita	U14	3	27
63	87		Matyjasec Alex		CAT		1700	C	La Rąpita		3	25½
64	93		Vidal Roglan Pau	CAT		1700	C	La Rąpita	U12	3	23½
65	80		Fernandez Pau		FRA		1700		Franēa		3	23
66	86		Marcos Cabanes Joan OriolCAT		1700	C	La Rąpita	U14	3	22½
67	81		Florią Lopez Daniel	CAT		1700	C	La Rąpita	U14	3	22
68	68		Rullo Perez Jordi	CAT		1725	C	La Rąpita	U10	2½	26
69	88		Muńoz Biosca Joan	CAT		1700	C	La Rąpita	U10	2½	24
70	64		Delgado Morell Aina	CAT		1765	C	Peona  Peo	U12	2½	23
71	65		Guijosa Del Aguila Marc	CAT		1740	C	La Rąpita	U12	2	27
72	77		Beltran Sanchez Gerard	CAT		1700	C	La Rąpita	U10	2	26
73	91		Sanchez Urpi Xavier	CAT		1700	C	S Sadurnķ	U10	2	25½
74	71		Drago Mateu Joan	CAT		1715	C	La Rąpita	U10	2	24½
75	74		Arbó Juan Miquel	CAT		1700	C	La Rąpita	U12	2	22
76	79		Esteller Pelegrin Alex	CAT		1700	C	Masdenverge	U10	2	20½
77	85		Luis Gil Alex		CAT		1700	C	La Rąpita	U16	2	17½
78	82		Garcia Marc		CAT		1700	C	La Rąpita	U14	1	22½
79	83		Gil Marsel Joana	CAT		1700	C	La Rąpita	U10	1	21½

 

2000 € EN PREMIS

Horari joc

1r classificat:     600 € + trofeu

2n classificat:    300 € + trofeu

3r classificat:     200 € + trofeu

4rt classificat:   150 €

5č classificat:    100 €

 

1r tram ELO 2000-2150:  100 €

2n tram ELO 2000-2150:   80 €

1r tram ELO 1850-1999:   80 €

2n tram ELO 1850-1999:   60 €

1r tram ELO 1700-1849:   50 €

2n tram ELO 1700-1849:   30 €

 

1r fčmina: 100 € + trofeu

1r veterans (+60): 30€ + trofeu

1r sub-16: 60 € + trofeu

1r sub-14: 30 € + trofeu

1r sub-12: 20 € + trofeu

1r sub-10: 10 € + trofeu

 

Trobada:  9:30

Matķ

Ronda 1:  10:00

Ronda 2:  11:00

Ronda 3:  12:00

Ronda 4:  13:00

Tarda 

Ronda 5:  16:00

Ronda 6:  17:00

Ronda 7:  18:00

Ronda 8:  19:00

Al finalitzar s'efectuarą l'entrega de premis

 

Inscripcions:       (Termini fins el 27 de juliol)

 

655 05 85 92 Ramon Cruelles (a partir 18.00)

647 62 73 21 Malachi Haynes (a partir 19.00)

mbalada@terra.es

 

Drets d’inscripció:

 

General: 12 Euros

Notes: Els premis per trams d’Elo serą només per a ELO catalą.

Menors 16 anys: 5 Euros

            Els premis no seran acumulables.

Majors 60 anys: 5 Euros

            Més informació als telčfons d’inscripcions.

+ 2350 Elo Catalą o FIDE: Gratuļt

 

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1