bájate el explorer 6 de la pāgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 19/05/2005 01:35:12

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 

                     VI TORNEIG D’ESCACS DE
PARTIDES RĀPIDES
"CIUTAT DE TĀRREGA"

                                                                                           

                          

 

 

 

 

Puntuable pel VI Circuit de Rāpides de la Catalunya Central 2005 (C. P. R. C. C.)

 

Dia: 15 de Maig

Hora: 10:00

Lloc: Terrassa Ateneu (Pl. del Carme)

Es jugaran 9 rondes per sistema suís a 5 minuts per jugador

Lloc Nom                          Categ  Elo  Club      Punts  B(1)  B(0)  Progr
 1   DICKL, ERROL                        2205 TERRASSA   8     47.5  51.5   39.5
 2   ALMERIA VIVĶ, MARC                  2245 LA PASSIĶ  7.5   50.0  54.0   40.5
 3   SALVADOR MURA, SERGI                2135 LA PASSIĶ  7     46.0  49.0   35.5
 4   EXPOSITO AMARO, JOSUÉ               2315 LA PASSIĶ  6.5   51.0  56.0   36.0
 5   TRESENTS PLA, LLUIS                 2265 GUISSONA   6.5   50.5  54.5   35.5
 6   FLORES DE PACO, DAVID               2200 TERRASSA   6.5   40.5  43.0   30.5
 7   VERA BALAGUÉ, GABRIEL         A     2060 AGUSTÍ     6     46.0  48.5   32.5
 8   MASACHS VENDRELL, FRANCESC          2115 AVINYĶ     6     45.5  49.5   31.0
 9   DEL VALLE CIRERA, ADRIĀ       A16   2000 CATALONIA  6     43.5  45.5   31.0
10   MONFĀ SOLÉ, RAMON                   2185 VILANOVENC 6     42.5  45.5   31.0
11   COLL ORTEGA, JORDI            A12   2080 BALAGUER   6     41.0  44.0   30.0
12   PARRAMON GUILLAUMET, JAUME    A     2055 VALLFOGONA 6     38.0  41.0   28.0
13   VERDÉS NADAL, RAMON           A     2080 TĀRREGA    6     36.5  38.5   29.0
14   GUTIERREZ LEON, CRISTOBAL     A     2075 CATALONIA  5.5   43.0  45.0   32.0
15   IVANOV MARKOV, RADOSLAV       D     1750 BALAGUER   5.5   35.0  38.5   23.0
16   SANUY MONCASI, ALBERT               2105 BENAVENT   5     46.0  50.0   30.0
17   MONTOLIU DAROCA, IMMA         B     1910 VALLFOGONA 5     45.0  48.5   28.0
18   BALCELLS SORIGUERA, TERESA H. A     2010 TĀRREGA    5     44.0  47.0   29.0
19   RIBERA PANÉ, JAUME                  2230 MOLLERUSSA 5     43.0  46.0   30.0
20   HERRAIZ CASAS, ESTANIS        A     2010 MANRESA    5     43.0  46.0   27.0
21   BERGÉ FONTANÉ, ANDREU         A     2095 BENAVENT   5     41.0  44.5   29.0
22   ROS MONFĀ, NORBERT            C     1880 TĀRREGA    5     40.0  42.5   25.0
23   TRESENTS ESPASA, OSCAR        B     1985 GUISSONA   5     38.0  39.0   24.0
24   SOLĀ MASIĀ, ARCADI            C     1830 BENAVENT   5     32.0  35.0   20.0
25   CURRIĀ ROCA, JAUME            C     1865 TĀRREGA    5     29.5  31.5   21.0
26   CABA TORRA, JOAN              D     1795 MOLLERUSSA 4.5   40.5  42.5   21.0
27   EXPOSITO AVILA, GABINO        C     1830 LA PASSIĶ  4.5   40.0  42.0   23.0
28   AUBACH SOTERES, SANTI         D16   1715 BELLPUIG   4.5   38.5  41.5   26.0
29   SOLĀ CORTADA, IRIS            B     1980 BENAVENT   4     43.5  46.0   25.0
30   LOPEZ RUIZ, ANTONI            D     1775 GUISSONA   4     41.5  42.5   21.0
31   SANTAMARIA BONET, MARC        D12   1700 BENAVENT   4     39.0  42.5   23.5
32   BERNADES PUJADES, FELIX       D     1745 BELLPUIG   4     36.5  37.5   19.0
33   CANAL URO, JORDI              C     1855 MANRESA    4     36.0  38.5   21.0
34   COLL ORTEGA, CRISTINA         C12   1855 BALAGUER   4     35.5  38.0   19.0
35   CUŅER UTGES, JOSEP M.         D16   1715 PONTS      4     35.5  37.5   17.0
36   OGAYA INURIGARRO, DAVID       D     1755 LA PASSIĶ  4     34.5  37.0   18.0
37   FERREIRA DOS SANTOS, EDVANIA  D     1700 TERRASSA   4     34.0  36.0   19.0
38   RUIZ GARCIA, LLUIS            D     1770 BENAVENT   4     33.5  36.0   16.0
39   PELEGRI PACH, MANEL           D     1775 ARBECA     4     33.5  34.5   19.0
40   MULLOR RUIZ, JORDI            C     1840 LA PASSIĶ  4     31.5  33.5   16.0
41   BATLLE MESTRES, ANTONI        C     1870 GUISSONA   3.5   28.5  30.5   16.5
42   FARRÉ REGADA, JULIĀ           A     2010 TĀRREGA    3     40.5  42.5   22.0
43   ROMA JORDANA, JONATHAN        D16   1700 BELLPUIG   3     37.0  40.5   20.0
44   NIETO, FRANCESC               D12   1700 BENAVENT   3     35.0  38.0   19.0
45   SOLĀ CORTADA, MARIA           D     1715 BENAVENT   3     33.5  35.5   13.0
46   CUŅER UTGES, JONATHAN         D16   1705 PONTS      3     32.5  34.5   13.0
47   BOLDÚ QUIROS, JOSEP           D16   1700 BELLPUIG   3     29.0  30.0   12.0
48   ESTRADA COMA, FRANCESC        D16   1740 PONTS      3     26.5  27.5   10.0
49   CODINA CASALS, JOAN           D     1700 ESTANY     2     31.0  32.0   11.0
50   ALFARO LLADĶ, DAVID           D16   1715 TĀRREGA    2     28.5  29.5    5.0
51   GALCERAN VILA, DAVID          D16   1705 PONTS      2     26.0  27.0    5.0
52   DEL VALLE CIRERA, JOEL        D12   1700 CATALONIA  1     26.5  28.5    7.0
53   PUIG SANTALLUSIA, TOMĀS       A     2090 BENAVENT   0      5.5   9.0    0.0
54   CAMPOS OLAYA, ISRAEL                2210 TĀRREGA    0      4.5   4.5    0.0
     BAŅUELOS GONZALEZ, NARCÍS     C     1835 TĀRREGA    0      4.5   4.5    0.0
     GASSĶ, Ma GLORIA              D     1700 BELLPUIG   0      4.5   4.5    0.0
     ROVIRA VILATOBA, JOAQUIM      D     1700 TĀRREGA    0      4.5   4.5    0.0
58   BIOSCA LACASA, JORDI          A     2085 BENAVENT   0      3.5   3.5    0.0
59   TARRAGĶ GARCIA, MARC          C16   1885 TĀRREGA    0      2.5   2.5    0.0

Tārrega, 15 de maig de 2005.

 

Inscripcions: fins el dia 14 a les 21: 00 al tfn. 609 723 189, Ramon Verdés, o a sserra22@wanadoo.es

Inscripciķ: gratuīta

Trofeus:

Classificaciķ general :                        Primer, segon i tercer classificat

Tram I :                                          ELO de 2000 a 2099: Primer classificat

Tram II :                                         ELO de 1900 a 1999: Primer classificat

Tram III :                                       ELO de 1800 a 1899: Primer classificat

Tram IIII :                                      ELO de 1700 a 1799   Primer classificat

Menor de 16 anys :                       Primer classificat

Menor de 12 anys :                            Primer classificat

Millor equip ELO >2000*:                   Trofeu

Millor equip ELO <2000*:                   Trofeu

ˇ          Equips formats per quatre jugadors del mateix club

 

Organitza:

Colˇlaboradors:

Inclōs en el:

Club Escacs Tārrega

Societat Ateneu

Excm. Ajuntament

Consell Comarcal de l’Urgell

F. C. E. R. de Lleida

V I C. P. R. C. C. 2004

                    

 

 

Š AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1