bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 16/05/2005 09:53:21

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 

VII CAMPIONAT OBERT 
D’ESCACS DE PROMOCIÓ 
DE TÀRREGA 2005 
             

 

 

 

 

Dia: 14 de Maig

Hora: 9:30

Lloc: Terrassa Ateneu (Pl. del Carme)

Es jugaran 8 rondes per sistema suís a 10 minuts per jugador

Classificació Final

  #   Cognoms-Nom               Cat    ELO  Club             Punts    B(1)  B(0)  Progr.
  1   COLL ORTEGA, JORDI         12    2080 BALAGUER         7        38.0  42.5   34.0
  2   TUDELA PI, MARC            16    1915 VILANOVENC       7        34.0  37.5   30.0
  3   TARRAGÓ GARCIA, MARC       16    1885 TÀRREGA          6.5      39.5  42.0   31.0
  4   RAMON SOLANS, ALBERT             2040 TÀRREGA          6        36.0  40.0   29.5
  5   BARBOSA RUBIES, LAIA       16    1815 BALAGUER         6        35.5  38.5   29.0
  6   MAS GENÉ, ORIOL            12    1730 BENAVENT         5.5      35.0  39.0   26.5
  7   VILA CAIRÓ, CRISTINA       16    1700 SANTA COLOMA Q.  5.5      30.5  33.0   25.5
  8   COSIALLS BAZ, DANIEL       14    1735 LLEIDA           5        36.0  38.5   27.0
  9   SANTAMARIA BONET, MARC     12    1700 BENAVENT         5        36.0  38.5   26.5
 10   BROS PONT, MARIA           14    1700 BELLPUIG         5        35.5  38.0   24.0
 11   GONZALEZ PRUNERA, SERGI    16    1700 BENAVENT         5        34.5  38.5   22.5
 12   GENÉ CAMATS, FRANCESC      14    1800 BENAVENT         5        34.0  35.5   20.0
 13   GALITÓ PORTA, AGUSTÍ       14    1700 VILANOVENC       5        32.5  35.0   20.0
 14   GONZALEZ PRUNERA, XAVIER   16    1700 BENAVENT         5        32.0  34.5   23.5
 15   DELGADO OSORIO, XAVIER     10    1700 MOLI NOU         5        32.0  33.5   22.0
 16   SOLÀ CORTADA, MARIA        14    1715 BENAVENT         4.5      35.5  38.5   24.0
 17   FORTUNY PROFITÓS, JORDI    10    1700 BALAGUER         4.5      30.5  33.0   19.5
 18   ORRIT SOLE, GERARD         10    1700 BALAGUER         4.5      28.0  29.5   16.5
 19   LLOVET PALLEROLA, ORIOL    14    1700 VILANOVENC       4        36.0  38.5   23.0
 20   PEREZ CABAS, JOSE          10    1700 LLEIDA           4        35.0  37.5   23.0
 21   DOMINGO ALUJA, FELIP       10    1700 VILANOVENC       4        30.0  32.5   19.0
 22   PRATS MARTINEZ, LAURA      12    1700 BALAGUER         4        30.0  30.5   22.0
 23   BARDINA AGELL, ROGER       16    1700 LLEIDA           4        29.0  32.0   19.0
 24   FARRÉ CASASECA, ESTANISLAU 12    1699 JACINT VERDAGUER 4        27.5  28.0   16.0
 25   BORRÀS CAMARASA, MARC      10    1700 LLEIDA           4        27.0  28.5   15.0
 26   BATISTA BONET, ALBERT      14    1699 ARTESA LLEIDA    4        26.5  29.0   15.0
 27   AUBACH SOTERES, SANTI      16    1715 BELLPUIG         4        25.5  29.0   14.0
 28   SALADRIGUES ROSELLÓ, MARC  14    1700 BELLPUIG         4        25.5  28.0   14.0
 29   GIMENO ROCA, MARC          10    1700 TÀRREGA          4        23.5  25.0   14.0
 30   ALDOMÀ PUBILL, ROGER       12    1700 TÀRREGA          3        32.5  35.5   17.0
 31   MARTÍ PAJUELO, ELIES       10    1700 VILANOVENC       3        28.0  29.5   16.0
 32   ARQUE, JUDIT               14    1699 BENAVENT         3        27.5  29.0   14.0
 33   BROS PONT, FRANCESC        16    1700 BELLPUIG         3        26.5  27.0    8.0
 34   AZNAR MARTÍN, JOAN CARLES        1700 LLEIDA           3        26.0  27.5   10.0
 35   GUILLAUMET PARIS, JORDINA  12    1700 BALAGUER         3        25.5  26.0   10.0
 36   ALFARO LLADÓ, DAVID        16    1700 TÀRREGA          3        24.0  25.5   13.0
 37   MAS GENÉ, JORDI            10    1700 BENAVENT         3        23.5  25.0   15.0
 38   ARGILÉS MACIÀ, NURIA       10    1700 VILANOVENC       2.5      22.5  23.0   12.5
 39   GISBERT, SERGI             10    1699 JACINT VERDAGUER 2        23.5  25.0    9.0
 40   GALITÓ PORTA, ROGER        10    1700 VILANOVENC       2        23.0  24.5   10.0
 41   AHMAD, AHMAD               12    1699 JACINT VERDAGUER 1.5      24.5  25.0    8.5
 42   BALCELLS SORIGUERA, LIDIA  10    1700 TÀRREGA          1        24.0  25.5    3.0
 43   PALAU, ORIOL               10    1700 BENAVENT         1        17.0  18.5    3.0
 44   CODORNIU PEREZ, CARLES     14    1700 LLEIDA           1         9.5  12.0    3.0
 45   NIETO FARRENY, FRANCESC    12    1700 BENAVENT         1         9.0   9.5    2.0
 46   MOLET MARTÍ, SALVADOR      12    1700 BENAVENT         0         5.0   5.0    0.0
 47   VILLARÓ COS, XAVIER        14    1700 BAKLAGUER        0         4.5   4.5    0.0
 48   VILLARÓ COS, SILVIA        10    1700 BALAGUER         0         4.0   4.0    0.0
 49   ORTEGA SERRANO, BRIAN      10    1700 BENAVENT         0         2.5   2.5    0.0
      ORTEGA SERRANO, CRISTIAN   10    1700 BENAVENT         0         2.5   2.5    0.0
Absoluta i Sub 16

  #   Cognoms-Nom               Cat    ELO  Club             Punts    B(1)  B(0)  Progr.
  1   TUDELA PI, MARC            16    1915 VILANOVENC       7        34.0  37.5   30.0
  2   TARRAGÓ GARCIA, MARC       16    1885 TÀRREGA          6.5      39.5  42.0   31.0
  3   RAMON SOLANS, ALBERT             2040 TÀRREGA          6        36.0  40.0   29.5
  4   BARBOSA RUBIES, LAIA       16    1815 BALAGUER         6        35.5  38.5   29.0
  5   VILA CAIRÓ, CRISTINA       16    1700 SANTA COLOMA Q.  5.5      30.5  33.0   25.5
  6   GONZALEZ PRUNERA, SERGI    16    1700 BENAVENT         5        34.5  38.5   22.5
  7   GONZALEZ PRUNERA, XAVIER   16    1700 BENAVENT         5        32.0  34.5   23.5
  8   BARDINA AGELL, ROGER       16    1700 LLEIDA           4        29.0  32.0   19.0
  9   AUBACH SOTERES, SANTI      16    1715 BELLPUIG         4        25.5  29.0   14.0
 10   BROS PONT, FRANCESC        16    1700 BELLPUIG         3        26.5  27.0    8.0
 11   AZNAR MARTÍN, JOAN CARLES        1700 LLEIDA           3        26.0  27.5   10.0
 12   ALFARO LLADÓ, DAVID        16    1700 TÀRREGA          3        24.0  25.5   13.0

Sub 14

  #   Cognoms-Nom               Cat    ELO  Club             Punts    B(1)  B(0)  Progr.
  1   COSIALLS BAZ, DANIEL       14    1735 LLEIDA           5        36.0  38.5   27.0
  2   BROS PONT, MARIA           14    1700 BELLPUIG         5        35.5  38.0   24.0
  3   GENÉ CAMATS, FRANCESC      14    1800 BENAVENT         5        34.0  35.5   20.0
  4   GALITÓ PORTA, AGUSTÍ       14    1700 VILANOVENC       5        32.5  35.0   20.0
  5   SOLÀ CORTADA, MARIA        14    1715 BENAVENT         4.5      35.5  38.5   24.0
  6   LLOVET PALLEROLA, ORIOL    14    1700 VILANOVENC       4        36.0  38.5   23.0
  7   BATISTA BONET, ALBERT      14    1699 ARTESA LLEIDA    4        26.5  29.0   15.0
  8   SALADRIGUES ROSELLÓ, MARC  14    1700 BELLPUIG         4        25.5  28.0   14.0
  9   ARQUE, JUDIT               14    1699 BENAVENT         3        27.5  29.0   14.0
 10   CODORNIU PEREZ, CARLES     14    1700 LLEIDA           1         9.5  12.0    3.0
 11   VILLARÓ COS, XAVIER        14    1700 BAKLAGUER        0         4.5   4.5    0.0


Sub 12

  #   Cognoms-Nom               Cat    ELO  Club             Punts    B(1)  B(0)  Progr.
  1   COLL ORTEGA, JORDI         12    2080 BALAGUER         7        38.0  42.5   34.0
  2   MAS GENÉ, ORIOL            12    1730 BENAVENT         5.5      35.0  39.0   26.5
  3   SANTAMARIA BONET, MARC     12    1700 BENAVENT         5        36.0  38.5   26.5
  4   PRATS MARTINEZ, LAURA      12    1700 BALAGUER         4        30.0  30.5   22.0
  5   FARRÉ CASASECA, ESTANISLAU 12    1699 JACINT VERDAGUER 4        27.5  28.0   16.0
  6   ALDOMÀ PUBILL, ROGER       12    1700 TÀRREGA          3        32.5  35.5   17.0
  7   GUILLAUMET PARIS, JORDINA  12    1700 BALAGUER         3        25.5  26.0   10.0
  8   AHMAD, AHMAD               12    1699 JACINT VERDAGUER 1.5      24.5  25.0    8.5
  9   NIETO FARRENY, FRANCESC    12    1700 BENAVENT         1         9.0   9.5    2.0
 10   MOLET MARTÍ, SALVADOR      12    1700 BENAVENT         0         5.0   5.0    0.0


Sub 10

 #   Cognoms-Nom               Cat    	ELO  Club             Punts    B(1)  B(0)  Progr.
 1   DELGADO OSORIO, XAVIER     10    1700 MOLI NOU         5        32.0  33.5   22.0
 2   FORTUNY PROFITÓS, JORDI    10    1700 BALAGUER         4.5      30.5  33.0   19.5
 3   ORRIT SOLE, GERARD         10    1700 BALAGUER         4.5      28.0  29.5   16.5
 4   PEREZ CABAS, JOSE          10    1700 LLEIDA           4        35.0  37.5   23.0
 5   DOMINGO ALUJA, FELIP       10    1700 VILANOVENC       4        30.0  32.5   19.0
 6   BORRÀS CAMARASA, MARC      10    1700 LLEIDA           4        27.0  28.5   15.0
 7   GIMENO ROCA, MARC          10    1700 TÀRREGA          4        23.5  25.0   14.0
 8   MARTÍ PAJUELO, ELIES       10    1700 VILANOVENC       3        28.0  29.5   16.0
 9   MAS GENÉ, JORDI            10    1700 BENAVENT         3        23.5  25.0   15.0
10   ARGILÉS MACIÀ, NURIA       10    1700 VILANOVENC       2.5      22.5  23.0   12.5
11   GISBERT, SERGI             10    1699 JACINT VERDAGUER 2        23.5  25.0    9.0
12   GALITÓ PORTA, ROGER        10    1700 VILANOVENC       2        23.0  24.5   10.0
13   BALCELLS SORIGUERA, LIDIA  10    1700 TÀRREGA          1        24.0  25.5    3.0
14   PALAU, ORIOL               10    1700 BENAVENT         1        17.0  18.5    3.0
15   VILLARÓ COS, SILVIA        10    1700 BALAGUER         0         4.0   4.0    0.0
16   ORTEGA SERRANO, BRIAN      10    1700 BENAVENT         0         2.5   2.5    0.0
17   ORTEGA SERRANO, CRISTIAN   10    1700 BENAVENT         0         2.5   2.5    0.0

 

 

Inscripcions: fins el dia 13 a les 21: 00 al tfn. 609 723 189, Ramon Verdés, o a sserra22@wanadoo.es

Inscripció: gratuïta

 

Trofeus:

Classificació general :           Primer, segon i tercer classificat

Grup I:                                           Sub-14 Primer classificat

Grup II:                                         Sub-12 Primer classificat

Grup III:                                        Sub-10 Primer classificat

Femení:                                  Primera classificada

Especial:                                         1º classificat No Federat i 1r Classificat Local

* Els premis no són acumulatius

 

Organitza:

Col·laboradors:

Club Escacs Tàrrega

Societat Ateneu

Excm. Ajuntament

Consell Comarcal de l’Urgell

F. C. E. R. de Lleida

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1