bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 11/06/2006 23:06:28

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

XVI TORNEIG OBERT D'ESCACS CIUTAT DE LLEIDA

 

CLASSIFICACIÓ  FINAL  GENERAL




       RI    COGNOM       NOM       PROCEDÈNCIA      PUNTS CA   B-1    BM-1  
  ---------------------------------------------------------------------------
   1.-    1 NARCISO     Marc     FOMENT           8.5 A    49.0   41.5   
   2.-    2 VEHI        Victor   U.G.A.           7.5 A    51.0   42.5   
   3.-    5 TREPAT      Joan     PARDINYES        6.5 A    53.5   45.0   
   4.-    4 RAMON       Jose Lui FRAGA            6.5 A    49.0   40.5   
   5.-   11 GUTIERREZ   Ruben    ZARAGOZA         6.5 A    46.5   38.0   
   6.-   18 RAMON       Albert   TARREGA          6.5 A    42.0   34.5   
   7.-   20 FERRERUELA  Jose     ZARAGOZA         6.5 A    40.0   33.5   
   8.-    8 QUINTAS     Lluis    PARDINYES        6.5 A    38.0   32.5   
   9.-    9 VALLVERDU   Oscar    PARDINYES        6.0 A    48.0   40.5   
  10.-   15 MORENO      Antonio  LLEIDA           6.0 A    46.0   37.5   
  11.-   22 NAVARRO    Crescensi LLEIDA           6.0 B    45.0   37.5   
  12.-   10 COLL        Jordi    BALAGUER         6.0 A    43.5   35.0   
  13.-    7 CANTI       Carles   BENAVENT         6.0 A    43.0   36.5   
  14.-    6 CODINA      Josep    LLEIDA           6.0 A    40.0   33.5   
  15.-   14 ARANZANA    Alberto  LLEIDA           5.5 A    43.5   37.0   
  16.-   12 STANILA     Octavian LLEIDA           5.5 A    41.5   35.0   
  17.-   23 MORA        Joan     LLEIDA           5.5 B    39.0   33.0   
  18.-   42 BARBOSA     Marcel   BALAGUER         5.5 C    35.0   29.0   
  19.-   19 PARRAMON    Jaume    VALLFOGONA       5.0 A    47.0   38.5   
  20.-   16 VERDES      Ramon    TARREGA          5.0 A    46.5   38.0   
  21.-   26 SOLA        Francesc Sta. COLOMA Q.   5.0 B    45.5   39.0   
  22.-   28 MORALES     Ramon    LLEIDA           5.0 B    44.5   38.0   
  23.-   13 PUIG        Tomas    BENAVENT         5.0 A    43.0   36.5   
  24.-   17 PICART      Sergi    LLEIDA           5.0 A    41.5   35.0   
  25.-   24 MONTOLIU    Imma     VALLFOGONA       5.0 B    41.0   34.5   
  26.-   27 VALEN       Javi     LLEIDA           5.0 B    39.0   33.0   
  27.-   40 SEMIONOVICH Zurab    VILANOVENC       5.0 C    37.0   30.5   
  28.-   52 VISA        Joel     BELLPUIG         5.0 D    36.5   30.5   
  29.-   48 GONZALEZ    Xavier   BENAVENT         5.0 D    36.0   31.0   
  30.-   44 GONZALEZ    Sergi    BENAVENT         5.0 D    35.5   29.5   
  31.-   70 SOLA        Maria    BENAVENT         5.0 D    32.0   27.0   
  32.-   30 VIDAL       Joan A.  Sta. COLOMA Q.   4.5 B    38.5   32.5   
  33.-   36 ESCUR       Joaquim  VALLFOGONA       4.5 C    38.5   30.0   
  34.-   29 SALVADO     Juan     MORA D'EBRE      4.5 B    35.5   29.0   
  35.-   57 0BON       Francisco ZARAGOZA         4.0 D    41.5   35.0   
  36.-   67 SUBIAS      Juan R.  TAMARITE         4.0 D    41.5   35.0   
  37.-   46 PEREZ       Jose     LLEIDA           4.0 D    39.0   32.5   
  38.-   37 ORELLANA    Jose     PARDINYES        4.0 C    37.5   30.0   
  39.-   35 CHERTO      Joan     LLEIDA           4.0 C    36.5   30.0   
  40.-   41 SOLA        Arcadi   BENAVENT         4.0 C    35.0   29.0   
  41.-   33 FORTES      Joan     PARDINYES        4.0 C    34.5   29.5   
  42.-   61 NAVAL-II    Alberto  TAMARITE         4.0 D    34.5   29.0   
  43.-   43 ARNO        Jaume    LLEIDA           4.0 D    34.5   28.0   
  44.-   53 SANTAMARIA  Marc     BENAVENT         4.0 D    34.5   28.0   
  45.-   32 BARROT      Salvador Sta. COLOMA Q.   4.0 C    33.0   27.5   
  46.-   71 NIETO       Francesc BENAVENT         4.0 D    31.5   26.0   
  47.-   66 SANZ        Jose M.  LLEIDA           4.0 D    25.5   21.5   
  48.-   31 BARBOSA     Laia     BALAGUER         3.5 C    42.0   35.5   
  49.-   59 BORRAS      Marc     BENAVENT         3.5 D    28.0   22.5   
  50.-   34 ABAD        Robert   IVARS D'URGELL   3.0 C    38.5   32.0   
  51.-   47 NAVAL       Juan     TAMARITE         3.0 D    36.5   30.5   
  52.-   55 MEDA        Ignasi   BALAGUER         3.0 D    35.5   29.0   
  53.-   49 CASTAN      Antonio  LLEIDA           3.0 D    34.5   29.0   
  54.-   45 HORTIGUELA  Julian   LLEIDA           3.0 D    31.0   24.5   
  55.-   58 BORRAS      Jordi    BENAVENT         3.0 D    29.5   24.5   
  56.-   68 SUBIRA      Oscar    BAJO CINCA       3.0 D    28.5   23.5   
  57.-   39 CASTAN      Lluis    GUISSONA         3.0 C    27.0   20.5   
  58.-   50 BOLDU       Josep    BELLPUIG         2.5 D    36.0   30.0   
  59.-   54 LLORENS     Pere LLu Sta. COLOMA Q.   2.5 D    32.5   27.5   
  60.-   69 MARINESCU   Cristian BAJO CINCA       2.5 D    24.5   19.5   
  61.-   65 SALES      Alexandre VILANOVENC       2.0 D    27.5   23.5   
  62.-   63 PRIETO      Natalia  TAMARITE         2.0 D    27.0   22.0   
  63.-   64 REYES       Joan     LLEIDA           1.0 D    29.0   24.0   

Data:                          Dissabte 13 de maig de 2006 a les 16,30 hores

 

Lloc:                           Centre Civic de Balafia - C/ Penedés, s/n

 

Sistema de joc:           Es jugarán 9 partides de 10 minuts per jugador

 

Inscripcions:               Fins al 10 de maig a les 20 hores

 

                                   Telefóns:  973240668 (Club Escacs Lleida), de 18 a 20 hores

                                                    630144000 (Joan Gensana), de 9 a 22 hores

                                                    607727885 (Ricard Lega)

                                   E-mail:     jgensana@lleida.org

 

Drets  d’Inscripcio:                      General: 10 euros

                                                       Sub-16:    5 euros

           

           

Premis:  No son  acumulables ni divisibles (Es repartirán per estricte ordre de clasificació)

 

Clasificacio General                                                    Grup B (1905 a 2000)                 

1r.   150 euros + Trofeu                                             1r.    50 euros + Trofeu          

2n.  100 euros + Trofeu                                              2n.   30 euros + Trofeu                       

3r.     50 euros                                                            3r.    20 euros             

 

Grup C (1805 a 1900)                                                Grup D (1700 a 1800)

1r.     50 euros + Trofeu                                              1r.     50 euros + Trofeu        

2n.    30 euros  + Trofeu                                             2n.    30 euros  + Trofeu

3r.     20 euros                                                            3r.     20 euros

 

PREMIS ESPECIALS: Entre tots els participants es sortejaran

2  PERNILS i altres obsequis  

 

Organitza: Club Escacs Lleida         Col.laboren:   Ajuntament de Lleida

                       Delegació Terrorial d'Escacs 

 

XV TORNEIG D'ESCACS ESCOLAR MEMORIAL FARRÚS

 

 

 

Dia:                                        Dissabte, 13 de maig de 2006

 

Hora començament             9,30 hores

 

Repartiment premis: 13,30 hores

 

Lloc:                                       Centre Civic de Balafia - C/ Penedés, s/n

 

Inscripcions:                          Club Escacs Lleida, fins al 10 de maig a les 20 hores

Telèfon: 973 240 668 (Club Escacs Lleida) de 18 a 21 hores, e-mail: jgensana@lleida.org  

IMPORTANT: detallar data de naixement, nom i dos cognoms i club o col.legi.

 

 

Participants:                           Obert a tots els afeccionats de 6 a 18 anys

 

Inscripcions:                          Gratuita

 

Sistema de Joc:                     Suis en un sol bloc a 7 rondes

 

Modalitat:                              Partides a 10 minus per jugador

 

Premis:                       Trofeu Ajuntament de Lleida:    1r. classificat individual   SUB-10

Trofeu Ajuntament de Lleida:    1r. classificat individual   SUB-14

Trofeu Ajuntament de Lleida:    1r. classificat individual   SUB-16

Trofeu Ajuntament de Lleida:    1r. classificat individual  GENERAL

Trofeu Ajuntament de Lleida:    2n. classificat individual  SUB-10

Trofeu Ajuntament de Lleida:    2n. classificat individual  SUB-14

Trofeu Ajuntament de Lleida:    2n. classificat individual  SUB-16

Trofeu Ajuntament de Lleida:    2n. classificat individual  GENERAL

 

 

 

HI HABRÀ REGALS PER TOTS ELS PARTICIPANTS

 

 

Organitza:      Club Escacs Lleida

 

                                                    Col.laboren:   Ajuntament de Lleida

                                                                             Representació Territorial d'Escacs

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1