bájate el explorer 6 de la pāgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 15/05/2006 10:48:07

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

VII Obert de rāpides “Ciutat de Tārrega”

Dia 14 de maig a les 9:30

Enguany a la Plaįa de les Nacions Sense Estat

9 rondes a cinc minuts

Premis: 1ē, 2ē i 3ē de la general; 1ē 1901-2000; 1ē 1801-1900; 1ē 1700-1800; 1ē S-16; 1ē S-12; 1ē veterā (<1946); 1ē no federat; 1ē fčmina; 1ē Local; 1ē equip < 2000 ELO; 1ē equip > 2001 ELO (pels quatre primers classificats)

Vālid pel VIII Circuit de Partides Rāpides de la Catalunya Central

 
 

Lloc Nom                      Categ Elo  Club                  Punts  B(1)  B(0)  
  1 TRESENTS PLA, LLUIS             2245 GUISSONA               7.5   46.0  49.5
  2 SALVADOR MURA, SERGI            2110 LA PASSIĶ              7.5   45.5  48.0
  3 EXPOSITO AMARO, JOSUÉ           2335 LA PASSIĶ              7     44.5  47.5
  4 DEL VALLE CIRERA, ADRIĀ         2115 SAN VICENĮ CASTELLET   6     44.5  48.5
  5 COLL ORTEGA, JORDI          16  2135 BALAGUER               6     42.0  45.5
  6 TUDELA PI, MARC             A6  1980 VILANOVENC             6     41.5  45.0
  7 MONFĀ SOLÉ, RAMON               2200 VILANOVENC             5.5   49.0  52.5
  8 RIBERA PANÉ, JAUME              2235 MOLLERUSSA             5.5   43.5  46.0
  9 MONTOLIU DAROCA, IMMA       A   1970 VALLFOGONA             5.5   40.0  42.5
 10 HERRAIZ CASAS, ESTANIS      A   2000 MANRESA                5.5   39.5  42.0
 11 RIERA SEVILLANO, DAVID      B   1870 BALSARENY              5.5   38.0  40.5
 12 FUMANAL VILLAGRASA, KEVIN   B   1865 BALSARENY              5     44.0  47.5
 13 LACASA FERRANDO, SANTOS     A   1950 MOLLERUSSA             5     44.0  46.5
 14 VISA JORDANA, JOEL          C   1745 BELLPUIG               5     42.5  46.0
 15 BAIGES NAVARRO, ALBERT          2170 UNIO D'ESCACS CAMBRILS 5     38.0  41.5
 16 SANTAMARIA BONET, MARC      C6  1740 BENAVENT               5     37.5  40.0
 17 CANAL URO, JORDI            B   1865 MANRESA                5     33.5  36.0
 18 SEMIONOVICH, ZURAB          B   1845 VILANOVENC             4.5   38.5  41.5
 19 TRIVIŅO SANCHEZ, JOSEP      C   1700 BALSARENY              4.5   38.0  40.5
 20 AMBROS PLADELLORENS, JORDI  A   1980 BALSARENY              4.5   36.5  37.0
 21 PARRAMON GUILLAUMET, JAUME      2045 VALLFOGONA             4.5   35.5  38.0
 22 NIETO FARRENY, FRANCESC     C6  1700 BENAVENT               4     40.0  40.5
 23 LLOVET PALLEROLA, ORIOL     C6  1705 VILANOVENC             4     34.5  37.0
 24 LLAVALL SANS, DANIEL        A   1950 TĀRREGA                4     34.0  34.5
 25 RULLĶ PRATS, VICENĮ         B   1850 VILANOVENC             4     33.0  35.5
 26 ROS MONFĀ, NORBERT          B   1865 TĀRREGA                4     32.0  32.5
 27 SOLĀ MASIĀ, ARCADI          B   1830 BENAVENT               3.5   35.5  36.0
 28 EXPOSITO AVILA, GABINO      B   1855 LA PASSIĶ              3     36.0  36.5
 29 SALES MIQUEL, ALEXANDRE     C   1700 VILANOVENC             3     34.0  34.5
 30 CURRIĀ ROCA, JAUME          B   1875 TĀRREGA                3     30.0  30.5
 31 GIMENO BOSCH, JOSEP M.      C   1700 TĀRREGA                1     27.5  30.0
 32 TARRAGĶ GARCIA, MARC        B   1895 TĀRREGA                0      7.0   7.0
 33 BAŅUELOS GONZALEZ, NARCIS   B   1860 TĀRREGA                0      5.5   5.5
 34 ROVIRA VILATOBA, JOAQUIM    C   1700 TĀRREGA                0      5.0   5.0
 35 ARGERICH FARRĀS, JOSEP          2160 TORĀ                   0      4.5   4.5
    PONSARNAU MARQUILLES, JAUME     2035 TĀRREGA                0      4.5   4.5
 37 FARRÉ REGADA, JULIĀ             2080 TĀRREGA                0      4.0   4.0
 38 BRUNET MARTINEZ, JOSEP          2250 VILANOVA DE SEGRIĀ     0      3.5   3.5
    TURUGUET LOPEZ, JOSEP LLUIS     2085 TĀRREGA                0      3.5   3.5
    FRUITOS TOSCA, RAIMON       A   1995 TĀRREGA                0      3.5   3.5
 41 TRESENTS ESPASA, OSCAR      A   1970 GUISSONA               0      2.5   2.5
Classificaciķ Final

  #  Cognoms-Nom                Cat   ELO  Club           Punts  B(1)  B(0)   S.B.
  1  RAMON SOLANS, ALBERT             2060 TĀRREGA        7.5    36.0  37.5   34.5
  2  IVANOV MARKOV, RODOSLAV          1765 BALAGUER       6      37.5  41.0   31.0
  3  SOLANÍ NUŅEZ, JOSHUA       S-16  1825 VALLFOGONA     6      37.0  40.5   28.0
  4  RAMONEDA RUMÍ, GISELA      S-12  1860 BALAGUER       5.5    37.5  41.0   28.5
  5  COLL ORTEGA, CRISTINA      S-12  1875 BALAGUER       5.5    32.5  34.0   21.5
  6  BOLDÚ QUIRĶS, JOSEP        S-16  1755 BELLPUIG       5      34.5  37.0   24.0
  7  FARRÉ POTRONY, ALEX        S-14  1770 VALLFOGONA     5      33.5  34.5   24.5
  8  CABA TORRA, JOAN                 1765 MOLLERUSSA     5      32.0  35.5   21.5
  9  MALLORCA RODRIGUEZ, XAVIER S-14  1700 BALSARENY      5      32.0  35.5   19.5
 10  BOBET RUFACH, RAMON        S-10  1700 BALAGUER       5      28.0  30.0   17.0
 11  ARNĶ BENDICHO, ARNAU       S-14  1770 BENAVENT       4.5    35.5  39.0   25.5
 12  FERRER FONT, JORDI         S-16  1700 BALAGUER       4.5    34.5  36.5   23.0
 13  SELLÉS ALSEDĀ, DIDAC       S-14  1735 BALAGUER       4.5    34.0  37.5   21.5
 14  CRUZ FARRÉ, MIQUEL         S-16  1700 BALAGUER       4.5    29.5  32.0   19.0
 15  ARNĶ BENDICHO, XENIA       S-12  1700 BENAVENT       4      32.0  34.5   20.0
 16  VOLTES MIRET, ANDREU       S-12  1700 VALLFOGONA     4      31.0  34.5   21.0
 17  GIMENO ROCA, MARC          S-10  1720 TĀRREGA        4      31.0  33.5   18.5
 18  ORRIT SOLÉ, GERARD         S-12  1715 BALAGUER       4      26.5  27.5   17.0
 19  ALDOMĀ PUBILL, ROGER       S-14  1700 TĀRREGA        4      25.5  26.5   18.0
 20  ROMA JORDANA, JONATHAN     S-14  1740 BELLPUIG       4      24.5  27.0   18.0
 21  MARTÍ PAJUELO, ELIES       S-10  1700 VILANOVENC     3.5    33.0  34.5   19.5
 22  MORELL CAMPS, JAUME        S-12  1700 TĀRREGA        3.5    26.5  27.5   18.5
 23  FORTUNY PROFITĶS, JORDI    S-10  1735 BALAGUER       3.5    26.0  27.5   13.0
 24  MARTÍ PAJUELO, MANEL       S-10  1700 VILANOVENC     3      26.5  28.5   11.0
 25  MONFĀ ESCOLĀ, JOEL         S-10  1700 VILANOVENC     3      26.0  28.0   11.5
 26  FUMANAL VILLAGRASA, RUBEN  S-16  1700 BALSARENY      3      25.5  27.0   10.0
 27  ALDOMA PUBILL, ORIOL       S-14  1700 TĀRREGA        3      25.0  27.0   14.0
 28  TORNÉ PEREZ, POL           S-10  1700 BALAGUER       2.5    25.0  26.0    7.5
 29  ARENY NAVES, LLUC          S-12  1700 BALAGUER       2      30.0  31.0    5.5
 30  GALERA, DANIEL             S-14  1699 TĀRREGA        2      22.5  23.5    8.0
 31  DEL VALLE CIRERA, JOEL     S-10  1700 CASTELLET      1.5    24.5  26.0    9.0
 32  PASCUAL COS, PAU           S-10  1700 VILANOVENC     0       4.0   4.0    0.0
 33  GALITO PORTA, ROGER        S-12  1710 VILANOVENC     0       3.5   3.5    0.0
     PASCUAL COS, ALBERT        S-12  1700 VILANOVENC     0       3.5   3.5    0.0
 35  PEREZ CABAS, JOSEP         S-10  1800 LLEIDA         0       1.0   1.0    0.0

VIII Obert de promociķ Juvenil

Dia 14 de maig a les 9:30

Enguany a la Plaįa de les Nacions Sense Estat

8 rondes a deu minuts

Premis: 1ē, 2ē i 3ē de la general; 1ē S-16; 1ē S-14; 1ē S-12; 1ē S-10; 1ē No federat; 1ē fčmina; 1ēLocal

 

Inscripcions: gratuītes, fins el dia 13 a les 16:00 hores,

a Ramon Verdés (tfn: 609 723 189) o bé per e-mail, ramonverdes@hotmail.com  o  cetag@eresmas.com

(La organitzaciķ es reserva el dret d’inscriure als jugadors que es presentin el mateix dia sense inscripciķ prčvia)

 

Tota la informaciķ de les activitats del Club Escacs Tārrega a :

www.xtec.net/~sserra22/projecte/

 

Organitza:

Colˇlaboradors:

Club Escacs Tārrega

Excm. Ajuntament

Consell Comarcal de l’Urgell

Societat Ateneu

F. C. E. R. T. de Lleida

 

 

Š AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1