bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 02/07/2006 18:24:21

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

CLUB D’ESCACS CASTELLET

 

C/.Barcelona s/n.

Sant Vicenç de Castellet.

 

FESTA MAJOR 2006

 

diumenge, 2 de juliol, a les 10 hores a “Can Soler”

 

XIX TORNEIG DE PARTIDES RÀPIDES

Corresponent al VIII Circuit de ràpides de la Catalunya Central.

 

El torneig serà de  9 rondes de partides de cinc minuts per a cada jugador.

 

Clasificaciones

Puesto Nombre                        Feder Rtg Loc  Puntos Berg. Victorias Buch.-M

  1    JANE BESORA, RAFAEL                     2080 7.5    40.25         7    40.5
 2-3   DEL VALLE CIRERA, ADRIA                 2150 7      38.00         7    40.5
       JANE BESORA, JAUME                      2080 7      37.50         6    39.5
 4-5   SERRA LABRADOR, CARLES                  2010 6.5    37.25         5    42.0
       CASANELLAS RUANO, LLUIS                 2195 6.5    36.50         6    40.5
 6-11  CERDANS COSTA, FERRAN                   2055 6      30.25         5    36.5
       LORCA CORTADA, DAVID                    2060 6      29.75         5    36.5
       JUNYENT LLOBET, JOAQUIM                 2130 6      28.00         6    35.5
       LLADO VALERO, JORDI                     1920 6      27.25         5    34.5
       AMBROS PLADELLORENS, JORDI              1985 6      27.00         6    34.0
       CLARA RIOLA, ANTONI                     1965 6      26.00         6    36.0
12-15  CARRASCO RODRIGUEZ, JESUS               2190 5.5    30.25         5    40.5
       MARTIN DELGADO, JOAQUIN                 2075 5.5    26.75         5    37.5
       HERRAIZ CASAS, ESTANISLAU               1960 5.5    21.50         5    36.0
       MARTIN TORRAS, CANDID                   2025 5.5    20.75         5    31.5
16-23  VIDAL ZAMORA, ALEX                      2085 5      25.75         4    41.5
       CASTELLS ALOY, JORDI                    1795 5      21.50         5    32.0
       JANE BESORA, ESTEVE                     2055 5      21.00         5    35.0
       TORRALBA SANZ, JOSEP                    2135 5      20.00         5    35.0
       FUMANAL VILLAGRASA, KEVIN               1885 5      19.50         5    36.0
       LLADO VILA, ROGER                       1950 5      18.50         5    31.5
       TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN                 1865 5      17.00         5    28.0
       LOPEZ MARTI, IGNACI                     1950 5      17.00         5    27.5
24-28  TALLO DOMINGUEZ, IMAR                   2035 4.5    20.00         4    36.0
       PLANAS PLANELL, JOSEP M¦                1955 4.5    19.50         4    37.5
       FARRIOL SALAS, ALBERT                   1740 4.5    19.25         4    33.5
       JAREÑO BADENAS, ALEIX                   1830 4.5    16.75         4    34.0
       LLADO PALOMAS, XAVIER                   1955 4.5    16.25         4    31.5
29-37  SANDEZ FERNANDEZ, EDUARD                1770 4      17.50         4    33.5
       MACIA GRAS, JOSEP                       1975 4      14.50         4    26.0
       CAPELL GUIX, SANTIAGO                   1825 4      13.00         4    29.5
       OLIVARES FLORES, BENITO                 1850 4      12.50         4    31.0
       RENOM JUSTES, SEBASTIA                  1965 4      12.50         4    24.0
       JANE BESORA, JORDI                      1805 4      11.50         4    28.0
       ILLESCAS SEGURA, MARCEL                 1865 4      11.00         4    28.5
       RIERA XIXONS, FRANCESC                  1855 4      11.00         4    26.0
       CODINA CASALS, JOAN                     1725 4      10.00         4    27.5
38-39  ROSAS SANCHEZ, MANEL                    2050 3.5    12.25         3    31.5
       MALLORCA RODRIGUEZ, FRANCISCO           1795 3.5    10.25         3    27.0
40-45  ESTEVEZ DE LA PUENTE, OLIVER            1730 3      11.50         3    32.0
       VIDAL PALOU, JORDI                      1835 3       8.50         3    28.0
       JAREÑO CASTRO, JOSE ANTONIO             1720 3       8.50         3    26.5
       VIDAL ZAMORA, CRISTINA                  1745 3       7.50         3    26.5
       FUMANAL VILLAGRASA, RUBEN               1700 3       7.00         3    29.0
       RUIZ BALET, Domenec                     1700 3       5.00         3    22.5
46-47  CANAL URO, JORDI                        1850 2.5     4.25         2    24.5
       DEL VALLE CIRERA, JOEL                  1700 2.5     3.25         2    19.5
48-49  CANO EGEA, Juan Manel                   1700 2       2.50         2    23.0
       CANO, GERARD                            1750 2       2.00         2    23.5
  50   RENOM VILARDELL, SERGI                  1715 0       0.00         0    21.0

El preu de la inscripció serà de 3 euros per a tothom, menys els menors de 16 anys que serà gratuïta. Inclou un refresc per a tots els participants.

Les inscripcions es faran el mateix dia del torneig, fins a les 9:50 del matí.

 

Hi haurà els següents trofeus:

 

Primer, segon i tercer classificats absoluts.

Primer classificat tram d’ELO 1855 i 2000

Segon  classificat tram d’ELO 1855 i 2000

Primer classificat tram d’ELO 1700 i 1850

Segon classificat tram d’ELO 1700 i 1850

Primer classificat local.

Els premis no seran acumulatius.

 

Col·labora: L’Ajuntament de Sant Vicenç de Castellet

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


 

1