Llista de Jugadors. Grup A

No  Name                           Feder Intl Id Loc Id Rtg  Loc  Titol Club         
1.  Fluvia Poyatos, Jordi          ESP   2214334        2482 2510 mi    Tordera          
2.  Fluvia Poyatos, Joan           ESP   2212501        2467 2520 mi    Tordera          
3.  Serra Pagés, Jordi             ESP   2213753        2251 2340 mc    Figueres         
4.  Colls Gelaberto, Emili         ESP   2209950        2249 2335 mc    Figueres         
5.  Alonso Rosell, Alvar           ESP   2270544        2196 2380 mc    Gerunda          
6.  Tosan Pereira, Felipe          ESP   2212102        2172 2270       Montgri          
7.  Fernández García, Francesc     ESP   2259656        2133 2230       Palafrugell      
8.  García Busquets, Jordi         ESP   2231468        2133 2230 mc    Gerunda          
9.  Fluvià Frigola, Joan           ESP   2212587        2130 2215 mc    Tordera          
10. Coronado Iruela, Manuel        ESP   2284936        2098 2215       Palafrugell      
11. Alonso Jimenez, Joan           ESP   2212803        2067 2130       Figueres         
12. López Burgos, Salvador         ESP   2296985        2030 2095       La Bisbal        
13. Sánchez Luque, Juan            ESP   2215241        2008 2075                        
14. Castellanos García, Angel      ESP   2281988        1997 2160       Sta. Eugenia     
15. Lillo Castan, Victor           ESP   2278995        1966 2140       Figueres         
16. Vidal Zamora, Alex             ESP   2281872        1944 2085       Sta. Eugènia     
17. Muratet Casadevall, Jordi      ESP   2264625        1907 1890       Banyoles         
18. Alonso Arenales, Pablo         ESP   2285428        1901 1915       Gerunda          
19. Rovira Ruiz, Enric             ESP   2279240        1892 1955       Sant Josep       
20. Dilme Bosch, Enric             ESP                       2090       La Bisbal        
21. Morales Dalmau, Jordi          ESP                       1995       Palafrugell      
22. Sabria Batlle, Pol             ESP                       1990       Guixolenc        
23. Juscafresa Prieto, Francesc    ESP                       1960       Palafrugell      
24. Rius Gargallo, Manel           ESP                       1940       Salt             
25. Saurina Suñer, Francesc Xavier ESP                       1910       Gerunda          
26. Barea García, Luís             ESP                       1895       Palafrugell      
27. Marti Aupi, David              ESP                       1875       Palafrugell      
28. Bonavia Heredia, Francesc      ESP                       1870       Guixolenc        
29. Cano Martinez, Felix           ESP                       1870       Palafrugell      
30. Nuñez García, Francesc         ESP                       1870       Palafrugell      
31. Pereira Garcia, Josep Ramon    ESP                       1870       Palafrugell      
32. Casabona Monterde, Carlos      ESP                       1860       Guixolenc        
33. Muratet Carmona, Alexandra     ESP                       1855       Banyoles         
34. Perolet Pérez, Miquel          ESP                       1830       Tres Peons       
35. Dalmas Porqueres, Joan Albert  ESP                       1770       Montgri          

Llista de Jugadors. Grup B

No  Nom                        Feder Intl Id Loc Id Rtg  Loc  Titol Club         
 
1.  Casabona Samaey, Pablo      ESP                      1845       Guixolenc          
2.  Pou Lozano, Eudald          ESP                      1835       Sta Eugènia        
3.  Vidal Palou, Jordi          ESP                      1835       Sta Eugènia        
4.  Caballé Escalona, Joan      ESP                      1830       Cassà              
5.  Martorell Toledano, Enric   ESP                      1830       Figueres           
6.  Masnou Resino, Salvador     ESP                      1825       Cassà              
7.  Fernandez Macarrón, Mariano ESP                      1820       Peona i Peó        
8.  Ferrer Rivero, Josep        ESP                      1820       Palafrugell        
9.  Boix Pi, Arnau              ESP                      1810       Palafrugell        
10. Lara Garcia, José           ESP                      1805       Palafrugell        
11. Muratet Carmona, Júlia      ESP                      1805       Banyoles           
12. Morales Paytuvi, Frederic   ESP                      1775       Palafrugell        
13. Garcia Musellas, Gal·la     ESP                      1770       Sta Eugenia        
14. Masnou Resino, Jordi        ESP                      1770       Cassà              
15. Cano, Gerard                ESP                      1750       Sta Eugènia        
16. Vidal Zamora, Cristina      ESP                      1745       Sta Eugènia        
17. Dalmau Martinez, Gerard     ESP                      1735       Palafrugell        
18. Romera Fernández, Manel     ESP                      1735       Guixolenc          
19. Deulofeu Peramarch, Enric   ESP                      1720       Palafrugell        
20. Brunes Vidal, Joaquim       ESP                      1715       Palafrugell        
21. Del Rio Roque, Jordi        ESP                      1715       Palafrugell        
22. Payet Andreu, Irene         ESP                      1715       Palafrugell        
23. Rodriguez Lorente, Santiago ESP                      1715       Palafrugell        
24. Morales Paytuvi, Daniel     ESP                      1710       Palafrugell        
25. Regincós Oliva, Laura       ESP                      1710       Montgri            
26. Moner Torrent, Jaume        ESP                      1705       Dotze Castells     
27. Abras Pereira, Marc         ESP                      1700       Palafrugell        
28. Arnau Cuadrado, Miquel      ESP                      1700       Palafrugell        
29. Blaya Pons, Isaac           ESP                      1700       Palafrugell        
30. Bonell Gleich, Xavier       ESP                      1700       Palafrugell        
31. Cano, Juan Manuel           ESP                      1700       Sta Eugènia        
32. Carmona Luz, Olga           ESP                      1700       Banyoles           
33. Ferrer Rivero, Robert       ESP                      1700       Palafrugell        
34. Gala Martinez, Raul         ESP                      1700       Sta Eugènia        
35. Gala Martinez, Victor       ESP                      1700       Sta Eugènia        
36. Garcia Castany, José        ESP                      1700       Sta Eugènia        
37. Hey, Ariqui                 ESP                      1700       Palafrugell        
38. Llinás Comas, Marti         ESP                      1700       Cassà              
39. Rodriguez Lorente, Sergi    ESP                      1700       Palafrugell        
40. Romo Grau, Eudald           ESP                      1700       Cassà              
41. Roque Paniagua, Oriol       ESP                      1700       Palafrugell        
42. Roque Paniagua, Ignasi      ESP                      1700       Palafrugell        
43. Victoria Montoro, Lluis     ESP                      1700       Salt              
 

XXI Obert Costa Brava

Memorial Joan Gelpí

Ronda 1. Grup A. Resultats

No Nom                                Total   Result  Nom                               Total
 1 Rovira Ruiz, Enric (19)            [0]      0:1    Fluvia Poyatos, Jordi (1)           [0]  
 2 Fluvia Poyatos, Joan (2)           [0]      1:0    Dilme Bosch, Enric (20)             [0]  
 3 Morales Dalmau, Jordi (21)         [0]      0:1    Serra Pagés, Jordi (3)              [0]  
 4 Colls Gelaberto, Emili (4)         [0]      ½:½    Sabria Batlle, Pol (22)             [0]  
 5 Rius Gargallo, Manel (24)          [0]      0:1    Tosan Pereira, Felipe (6)           [0]  
 6 Fernández García, Francesc (7)     [0]      ½:½    Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [0]  
 7 Barea García, Luís (26)            [0]      0:1    García Busquets, Jordi (8)          [0]  
 8 Fluvià Frigola, Joan (9)           [0]      1:0    Marti Aupi, David (27)              [0]  
 9 Bonavia Heredia, Francesc (28)     [0]      0:1    Coronado Iruela, Manuel (10)        [0]  
10 Alonso Jimenez, Joan (11)          [0]      1:0    Cano Martinez, Felix (29)           [0]  
11 Nuñez García, Francesc (30)        [0]      0:1    López Burgos, Salvador (12)         [0]  
12 Sánchez Luque, Juan (13)           [0]      1:0    Pereira Garcia, Josep Ramon (31)    [0]  
13 Casabona Monterde, Carlos (32)     [0]      0:1    Lillo Castan, Victor (15)           [0]  
14 Vidal Zamora, Alex (16)            [0]      1:0    Muratet Carmona, Alexandra (33)     [0]  
15 Perolet Pérez, Miquel (34)         [0]      0:1    Muratet Casadevall, Jordi (17)      [0]  
16 Dalmas Porqueres, Joan Albert (35) [0]      1:0    BYE                                      
17 Alonso Rosell, Alvar (5)           [0]      ½:0    BYE                                      
18 Castellanos García, Angel (14)     [0]      0:0    BYE                                      
19 Alonso Arenales, Pablo (18)        [0]      0:0    BYE                                      
20 Juscafresa Prieto, Francesc (23)   [0]      0:0    BYE   

 

Ronda 1. Grup B. Resultats

No Nom                             Total   Result   Nom                           Total
 1 Del Rio Roque, Jordi (21)        [0]      0:1    Casabona Samaey, Pablo (1)      [0]  
 2 Pou Lozano, Eudald (2)           [0]      1:0    Payet Andreu, Irene (22)        [0]  
 3 Rodriguez Lorente, Santiago (23) [0]      0:1    Vidal Palou, Jordi (3)          [0]  
 4 Caballé Escalona, Joan (4)       [0]      1:0    Morales Paytuvi, Daniel (24)    [0]  
 5 Regincós Oliva, Laura (25)       [0]      0:1    Martorell Toledano, Enric (5)   [0]  
 6 Masnou Resino, Salvador (6)      [0]      1:0    Moner Torrent, Jaume (26)       [0]  
 7 Abras Pereira, Marc (27)         [0]      0:1    Fernandez Macarrón, Mariano (7) [0]  
 8 Ferrer Rivero, Josep (8)         [0]      +:-    Arnau Cuadrado, Miquel (28)     [0]  
 9 Blaya Pons, Isaac (29)           [0]      0:1    Boix Pi, Arnau (9)              [0]  
10 Lara Garcia, José (10)           [0]      ½:½    Bonell Gleich, Xavier (30)      [0]  
11 Cano, Juan Manuel (31)           [0]      0:1    Muratet Carmona, Júlia (11)     [0]  
12 Morales Paytuvi, Frederic (12)   [0]      1:0    Carmona Luz, Olga (32)          [0]  
13 Ferrer Rivero, Robert (33)       [0]      0:1    Garcia Musellas, Gal·la (13)    [0]  
14 Masnou Resino, Jordi (14)        [0]      1:0    Gala Martinez, Raul (34)        [0]  
15 Gala Martinez, Victor (35)       [0]      0:1    Cano, Gerard (15)               [0]  
16 Vidal Zamora, Cristina (16)      [0]      1:0    Garcia Castany, José (36)       [0]  
17 Hey, Ariqui (37)                 [0]      1:0    Dalmau Martinez, Gerard (17)    [0]  
18 Romera Fernández, Manel (18)     [0]      -:+    Rodriguez Lorente, Sergi (39)   [0]  
19 Roque Paniagua, Oriol (41)       [0]      0:1    Deulofeu Peramarch, Enric (19)  [0]  
20 Brunes Vidal, Joaquim (20)       [0]      1:0    Roque Paniagua, Ignasi (42)     [0]  
21 Victoria Montoro, Lluis (43)     [0]      1:0    BYE                                  
22 Llinás Comas, Marti (38)         [0]      0:0    BYE                                  
23 Romo Grau, Eudald (40)           [0]      0:0    BYE                                  

Ronda 2. Grup A. Resultats

No Nom                                 Total   Result  Nom                               Total
 1 Fluvia Poyatos, Jordi (1)           [1]      1:0    Alonso Jimenez, Joan (11)          [1]  
 2 López Burgos, Salvador (12)         [1]      0:1    Fluvia Poyatos, Joan (2)           [1]  
 3 Serra Pagés, Jordi (3)              [1]      1:0    Sánchez Luque, Juan (13)           [1]  
 4 Tosan Pereira, Felipe (6)           [1]      1:0    Lillo Castan, Victor (15)          [1]  
 5 García Busquets, Jordi (8)          [1]      1:0    Vidal Zamora, Alex (16)            [1]  
 6 Muratet Casadevall, Jordi (17)      [1]      0:1    Fluvià Frigola, Joan (9)           [1]  
 7 Coronado Iruela, Manuel (10)        [1]      1:0    Dalmas Porqueres, Joan Albert (35) [1]  
 8 Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [.5]     0:1    Colls Gelaberto, Emili (4)         [.5] 
 9 Alonso Rosell, Alvar (5)            [.5]     1:0    Fernández García, Francesc (7)     [.5] 
10 Sabria Batlle, Pol (22)             [.5]     +:-    Castellanos García, Angel (14)     [0]  
11 Alonso Arenales, Pablo (18)         [0]      1:0    Bonavia Heredia, Francesc (28)     [0]  
12 Marti Aupi, David (27)              [0]      0:1    Rovira Ruiz, Enric (19)            [0]  
13 Dilme Bosch, Enric (20)             [0]      1:0    Nuñez García, Francesc (30)        [0]  
14 Cano Martinez, Felix (29)           [0]      0:1    Morales Dalmau, Jordi (21)         [0]  
15 Juscafresa Prieto, Francesc (23)    [0]      ½:½    Casabona Monterde, Carlos (32)     [0]  
16 Pereira Garcia, Josep Ramon (31)    [0]      ½:½    Rius Gargallo, Manel (24)          [0]  
17 Muratet Carmona, Alexandra (33)     [0]      0:1    Barea García, Luís (26)            [0]  
18 Perolet Pérez, Miquel (34)          [0]      1:0    BYE                                  

Ronda 2. Grup B. Resultats

No Nom                            Total   Result   Nom                            Total
 1 Casabona Samaey, Pablo (1)      [1]      0:1    Morales Paytuvi, Frederic (12)   [1]  
 2 Garcia Musellas, Gal·la (13)    [1]      0:1    Pou Lozano, Eudald (2)           [1]  
 3 Vidal Palou, Jordi (3)          [1]      0:1    Masnou Resino, Jordi (14)        [1]  
 4 Cano, Gerard (15)               [1]      0:1    Caballé Escalona, Joan (4)       [1]  
 5 Martorell Toledano, Enric (5)   [1]      1:0    Vidal Zamora, Cristina (16)      [1]  
 6 Deulofeu Peramarch, Enric (19)  [1]      ½:½    Masnou Resino, Salvador (6)      [1]  
 7 Fernandez Macarrón, Mariano (7) [1]      1:0    Brunes Vidal, Joaquim (20)       [1]  
 8 Ferrer Rivero, Josep (8)        [1]      +:-    Hey, Ariqui (37)                 [1]  
 9 Boix Pi, Arnau (9)              [1]      1:0    Rodriguez Lorente, Sergi (39)    [1]  
10 Muratet Carmona, Júlia (11)     [1]      ½:½    Victoria Montoro, Lluis (43)     [1]  
11 Dalmau Martinez, Gerard (17)    [0]      0:1    Lara Garcia, José (10)           [.5] 
12 Bonell Gleich, Xavier (30)      [.5]     1:0    Del Rio Roque, Jordi (21)        [0]  
13 Payet Andreu, Irene (22)        [0]      0:1    Ferrer Rivero, Robert (33)       [0]  
14 Carmona Luz, Olga (32)          [0]      1:0    Rodriguez Lorente, Santiago (23) [0]  
15 Morales Paytuvi, Daniel (24)    [0]      0:1    Gala Martinez, Victor (35)       [0]  
16 Gala Martinez, Raul (34)        [0]      1:0    Regincós Oliva, Laura (25)       [0]  
17 Moner Torrent, Jaume (26)       [0]      1:0    Roque Paniagua, Oriol (41)       [0]  
18 Garcia Castany, José (36)       [0]      1:0    Abras Pereira, Marc (27)         [0]  
19 Llinás Comas, Marti (38)        [0]      1:0    Blaya Pons, Isaac (29)           [0]  
20 Romo Grau, Eudald (40)          [0]      0:1    Cano, Juan Manuel (31)           [0]  
21 Roque Paniagua, Ignasi (42)     [0]      1:0    Palaudaries, Nil (44)            [0]  
22 Romera Fernández, Manel (18)    [0]      +:-    Arnau Cuadrado, Miquel (28)      [0]  
 

Ronda 3. Grup A. Resultats

No Nom                               Total   Result  Nom                                 Total
 1 Tosan Pereira, Felipe (6)          [2]     0:1    Fluvia Poyatos, Jordi (1)           [2]  
 2 Fluvia Poyatos, Joan (2)           [2]     1:0    Coronado Iruela, Manuel (10)        [2]  
 3 Fluvià Frigola, Joan (9)           [2]     0:1    Serra Pagés, Jordi (3)              [2]  
 4 Sabria Batlle, Pol (22)            [1.5]   0:1    Alonso Rosell, Alvar (5)            [1.5]
 5 Colls Gelaberto, Emili (4)         [1.5]   ½:½    Alonso Jimenez, Joan (11)           [1]  
 6 Rovira Ruiz, Enric (19)            [1]     0:1    López Burgos, Salvador (12)         [1]  
 7 Sánchez Luque, Juan (13)           [1]     0:1    Dilme Bosch, Enric (20)             [1]  
 8 Lillo Castan, Victor (15)          [1]     ½:½    Morales Dalmau, Jordi (21)          [1]  
 9 Vidal Zamora, Alex (16)            [1]     1:0    Perolet Pérez, Miquel (34)          [1]  
10 Barea García, Luís (26)            [1]     0:1    Muratet Casadevall, Jordi (17)      [1]  
11 Dalmas Porqueres, Joan Albert (35) [1]     0:1    Alonso Arenales, Pablo (18)         [1]  
12 Fernández García, Francesc (7)     [.5]    1:0    Pereira Garcia, Josep Ramon (31)    [.5] 
13 Rius Gargallo, Manel (24)          [.5]    1:0    Juscafresa Prieto, Francesc (23)    [.5] 
14 Casabona Monterde, Carlos (32)     [.5]    0:1    Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [.5] 
15 Nuñez García, Francesc (30)        [0]     1:0    Marti Aupi, David (27)              [0]  
16 Bonavia Heredia, Francesc (28)     [0]     1:0    Cano Martinez, Felix (29)           [0]  
17 Muratet Carmona, Alexandra (33)    [0]     1:0    BYE                                      
18 García Busquets, Jordi (8)         [2]     0:0    BYE      

Ronda 3. Grup B. Resultats

No Nom                            Total   Result   Nom                            Total
 1 Pou Lozano, Eudald (2)           [2]      -:+    Ferrer Rivero, Josep (8)        [2]  
 2 Caballé Escalona, Joan (4)       [2]      1:0    Boix Pi, Arnau (9)              [2]  
 3 Morales Paytuvi, Frederic (12)   [2]      0:1    Martorell Toledano, Enric (5)   [2]  
 4 Masnou Resino, Jordi (14)        [2]      0:1    Fernandez Macarrón, Mariano (7) [2]  
 5 Masnou Resino, Salvador (6)      [1.5]    0:1    Bonell Gleich, Xavier (30)      [1.5]
 6 Victoria Montoro, Lluis (43)     [1.5]    0:1    Deulofeu Peramarch, Enric (19)  [1.5]
 7 Casabona Samaey, Pablo (1)       [1]      ½:½    Muratet Carmona, Júlia (11)     [1.5]
 8 Ferrer Rivero, Robert (33)       [1]      0:1    Vidal Palou, Jordi (3)          [1]  
 9 Gala Martinez, Victor (35)       [1]      0:1    Garcia Musellas, Gal·la (13)    [1]  
10 Rodriguez Lorente, Sergi (39)    [1]      0:1    Cano, Gerard (15)               [1]  
11 Vidal Zamora, Cristina (16)      [1]      1:0    Carmona Luz, Olga (32)          [1]  
12 Romera Fernández, Manel (18)     [1]      0:1    Gala Martinez, Raul (34)        [1]  
13 Brunes Vidal, Joaquim (20)       [1]      0:1    Garcia Castany, José (36)       [1]  
14 Cano, Juan Manuel (31)           [1]      0:1    Llinás Comas, Marti (38)        [1]  
15 Rodriguez Lorente, Santiago (23) [0]      0:1    Hey, Ariqui (37)                [1]  
16 Regincós Oliva, Laura (25)       [0]      1:0    Dalmau Martinez, Gerard (17)    [0]  
17 Del Rio Roque, Jordi (21)        [0]      0:1    Romo Grau, Eudald (40)          [0]  
18 Abras Pereira, Marc (27)         [0]      0:1    Payet Andreu, Irene (22)        [0]  
19 Palaudaries, Nil (44)            [0]      -:+    Morales Paytuvi, Daniel (24)    [0]  
20 Blaya Pons, Isaac (29)           [0]      1:0    BYE                                  
21 Lara Garcia, José (10)           [1.5]    0:0    BYE                                  
22 Moner Torrent, Jaume (26)        [1]      0:0    BYE                                  
23 Roque Paniagua, Oriol (41)       [0]      0:0    BYE                                  
24 Roque Paniagua, Ignasi (42)      [1]      0:0    BYE  

Ronda 4. Grup A. Resultats

No Nom                               Total   Result  Nom                                 Total
 1 Serra Pagés, Jordi (3)             [3]      0:1    Fluvia Poyatos, Joan (2)            [3]  
 2 Alonso Rosell, Alvar (5)           [2.5]    1:0    Colls Gelaberto, Emili (4)          [2]  
 3 López Burgos, Salvador (12)        [2]      ½:½    Tosan Pereira, Felipe (6)           [2]  
 4 Muratet Casadevall, Jordi (17)     [2]      0:1    García Busquets, Jordi (8)          [2]  
 5 Alonso Arenales, Pablo (18)        [2]      ½:½    Fluvià Frigola, Joan (9)            [2]  
 6 Coronado Iruela, Manuel (10)       [2]      1:0    Vidal Zamora, Alex (16)             [2]  
 7 Dilme Bosch, Enric (20)            [2]      ½:½    Fernández García, Francesc (7)      [1.5]
 8 Alonso Jimenez, Joan (11)          [1.5]    ½:½    Sabria Batlle, Pol (22)             [1.5]
 9 Lillo Castan, Victor (15)          [1.5]    1:0    Rius Gargallo, Manel (24)           [1.5]
10 Morales Dalmau, Jordi (21)         [1.5]    1:0    Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [1.5]
11 Nuñez García, Francesc (30)        [1]      -:+    Sánchez Luque, Juan (13)            [1]  
12 Muratet Carmona, Alexandra (33)    [1]      ½:½    Rovira Ruiz, Enric (19)             [1]  
13 Perolet Pérez, Miquel (34)         [1]      ½:½    Barea García, Luís (26)             [1]  
14 Dalmas Porqueres, Joan Albert (35) [1]      ½:½    Bonavia Heredia, Francesc (28)      [1]  
15 Pereira Garcia, Josep Ramon (31)   [.5]     0:1    Casabona Monterde, Carlos (32)      [.5] 
16 Marti Aupi, David (27)             [0]      0:1    Juscafresa Prieto, Francesc (23)    [.5] 
17 Cano Martinez, Felix (29)          [0]      1:0    BYE                                      
18 Fluvia Poyatos, Jordi (1)          [3]      ½:0    BYE              

Ronda 4. Grup B. Resultats

No Nom                            Total   Result   Nom                            Total
 1 Fernandez Macarrón, Mariano (7) [3]      ½:½    Caballé Escalona, Joan (4)       [3]  
 2 Martorell Toledano, Enric (5)   [3]      ½:½    Ferrer Rivero, Josep (8)         [3]  
 3 Deulofeu Peramarch, Enric (19)  [2.5]    0:1    Bonell Gleich, Xavier (30)       [2.5]
 4 Pou Lozano, Eudald (2)          [2]      -:+    Masnou Resino, Jordi (14)        [2]  
 5 Vidal Palou, Jordi (3)          [2]      1:0    Cano, Gerard (15)                [2]  
 6 Boix Pi, Arnau (9)              [2]      1:0    Vidal Zamora, Cristina (16)      [2]  
 7 Muratet Carmona, Júlia (11)     [2]      1:0    Gala Martinez, Raul (34)         [2]  
 8 Garcia Castany, José (36)       [2]      0:1    Morales Paytuvi, Frederic (12)   [2]  
 9 Garcia Musellas, Gal·la (13)    [2]      +:-    Hey, Ariqui (37)                 [2]  
10 Llinás Comas, Marti (38)        [2]      0:1    Masnou Resino, Salvador (6)      [1.5]
11 Victoria Montoro, Lluis (43)    [1.5]    ½:½    Casabona Samaey, Pablo (1)       [1.5]
12 Cano, Juan Manuel (31)          [1]      0:1    Romera Fernández, Manel (18)     [1]  
13 Carmona Luz, Olga (32)          [1]      0:1    Brunes Vidal, Joaquim (20)       [1]  
14 Payet Andreu, Irene (22)        [1]      1:0    Gala Martinez, Victor (35)       [1]  
15 Morales Paytuvi, Daniel (24)    [1]      1:0    Ferrer Rivero, Robert (33)       [1]  
16 Rodriguez Lorente, Sergi (39)   [1]      1:0    Regincós Oliva, Laura (25)       [1]  
17 Romo Grau, Eudald (40)          [1]      0:1    Moner Torrent, Jaume (26)        [1]  
18 Blaya Pons, Isaac (29)          [1]      1:0    Roque Paniagua, Ignasi (42)      [1]  
19 Dalmau Martinez, Gerard (17)    [0]      +:-    Abras Pereira, Marc (27)         [0]  
20 Roque Paniagua, Oriol (41)      [0]      1:0    Del Rio Roque, Jordi (21)        [0]  
21 Palaudaries, Nil (44)           [0]      1:0    Rodriguez Lorente, Santiago (23) [0]  
22 Lara Garcia, José (10)          [1.5]    0:0    BYE  

Ronda 5. Grup A. Resultats

No Nom                               Total   Result   Nom                                Total
 1 Fluvia Poyatos, Joan (2)            [4]     1:0    Alonso Rosell, Alvar (5)           [3.5]
 2 Fluvia Poyatos, Jordi (1)           [3.5]   1:0    Serra Pagés, Jordi (3)             [3]  
 3 García Busquets, Jordi (8)          [3]     ½:½    Coronado Iruela, Manuel (10)       [3]  
 4 Tosan Pereira, Felipe (6)           [2.5]   1:0    Alonso Arenales, Pablo (18)        [2.5]
 5 Fluvià Frigola, Joan (9)            [2.5]   ½:½    Lillo Castan, Victor (15)          [2.5]
 6 Dilme Bosch, Enric (20)             [2.5]   ½:½    López Burgos, Salvador (12)        [2.5]
 7 Vidal Zamora, Alex (16)             [2]     ½:½    Morales Dalmau, Jordi (21)         [2.5]
 8 Colls Gelaberto, Emili (4)          [2]     1:0    Muratet Casadevall, Jordi (17)     [2]  
 9 Fernández García, Francesc (7)      [2]     1:0    Alonso Jimenez, Joan (11)          [2]  
10 Sabria Batlle, Pol (22)             [2]     1:0    Sánchez Luque, Juan (13)           [2]  
11 Rovira Ruiz, Enric (19)             [1.5]   ½:½    Bonavia Heredia, Francesc (28)     [1.5]
12 Juscafresa Prieto, Francesc (23)    [1.5]   -:+    Muratet Carmona, Alexandra (33)    [1.5]
13 Rius Gargallo, Manel (24)           [1.5]   1:0    Casabona Monterde, Carlos (32)     [1.5]
14 Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [1.5]   ½:½    Perolet Pérez, Miquel (34)         [1.5]
15 Barea García, Luís (26)             [1.5]   1:0    Dalmas Porqueres, Joan Albert (35) [1.5]
16 Cano Martinez, Felix (29)           [1]     0:1    Nuñez García, Francesc (30)        [1]  
17 Marti Aupi, David (27)              [0]     0:1    Pereira Garcia, Josep Ramon (31)   [.5] 

Ronda 5. Grup B. Resultats

No Nom                              Total   Result   Nom                            Total
 1 Caballé Escalona, Joan (4)       [3.5]    ½:½    Martorell Toledano, Enric (5)   [3.5]
 2 Ferrer Rivero, Josep (8)         [3.5]    1:0    Fernandez Macarrón, Mariano (7) [3.5]
 3 Bonell Gleich, Xavier (30)       [3.5]    0:1    Vidal Palou, Jordi (3)          [3]  
 4 Morales Paytuvi, Frederic (12)   [3]      1:0    Boix Pi, Arnau (9)              [3]  
 5 Garcia Musellas, Gal·la (13)     [3]      ½:½    Muratet Carmona, Júlia (11)     [3]  
 6 Masnou Resino, Salvador (6)      [2.5]    0:1    Masnou Resino, Jordi (14)       [3]  
 7 Pou Lozano, Eudald (2)           [2]      1:0    Deulofeu Peramarch, Enric (19)  [2.5]
 8 Casabona Samaey, Pablo (1)       [2]      1:0    Blaya Pons, Isaac (29)          [2]  
 9 Cano, Gerard (15)                [2]      1:0    Garcia Castany, José (36)       [2]  
10 Vidal Zamora, Cristina (16)      [2]      1:0    Llinás Comas, Marti (38)        [2]  
11 Romera Fernández, Manel (18)     [2]      ½:½    Rodriguez Lorente, Sergi (39)   [2]  
12 Brunes Vidal, Joaquim (20)       [2]      ½:½    Victoria Montoro, Lluis (43)    [2]  
13 Moner Torrent, Jaume (26)        [2]      0:1    Payet Andreu, Irene (22)        [2]  
14 Gala Martinez, Raul (34)         [2]      0:1    Morales Paytuvi, Daniel (24)    [2]  
15 Lara Garcia, José (10)           [1.5]    -:+    Cano, Juan Manuel (31)          [1]  
16 Dalmau Martinez, Gerard (17)     [1]      0:1    Romo Grau, Eudald (40)          [1]  
17 Regincós Oliva, Laura (25)       [1]      1:0    Roque Paniagua, Oriol (41)      [1]  
18 Roque Paniagua, Ignasi (42)      [1]      0:1    Carmona Luz, Olga (32)          [1]  
19 Ferrer Rivero, Robert (33)       [1]      1:0    Palaudaries, Nil (44)           [1]  
20 Gala Martinez, Victor (35)       [1]      1:0    Del Rio Roque, Jordi (21)       [0]  
21 Rodriguez Lorente, Santiago (23) [0]      +:-    Abras Pereira, Marc (27)        [0]  
 

Ronda 6. Grup A. Resultats

No Nom                              Total   Result   Nom                                Total
 1 Fluvia Poyatos, Jordi (1)        [4.5]    ½:½    Fluvia Poyatos, Joan (2)            [5]  
 2 Alonso Rosell, Alvar (5)         [3.5]    1:0    García Busquets, Jordi (8)          [3.5]
 3 Coronado Iruela, Manuel (10)     [3.5]    ½:½    Tosan Pereira, Felipe (6)           [3.5]
 4 Serra Pagés, Jordi (3)           [3]      1:0    Dilme Bosch, Enric (20)             [3]  
 5 López Burgos, Salvador (12)      [3]      0:1    Colls Gelaberto, Emili (4)          [3]  
 6 Lillo Castan, Victor (15)        [3]      1:0    Fernández García, Francesc (7)      [3]  
 7 Morales Dalmau, Jordi (21)       [3]      ½:½    Fluvià Frigola, Joan (9)            [3]  
 8 Alonso Arenales, Pablo (18)      [2.5]    0:1    Sabria Batlle, Pol (22)             [3]  
 9 Barea García, Luís (26)          [2.5]    0:1    Vidal Zamora, Alex (16)             [2.5]
10 Rius Gargallo, Manel (24)        [2.5]    1:0    Muratet Carmona, Alexandra (33)     [2.5]
11 Alonso Jimenez, Joan (11)        [2]      1:0    Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [2]  
12 Bonavia Heredia, Francesc (28)   [2]      ½:½    Sánchez Luque, Juan (13)            [2]  
13 Muratet Casadevall, Jordi (17)   [2]      ½:½    Nuñez García, Francesc (30)         [2]  
14 Perolet Pérez, Miquel (34)       [2]      ½:½    Rovira Ruiz, Enric (19)             [2]  
15 Juscafresa Prieto, Francesc (23) [1.5]    1:0    Pereira Garcia, Josep Ramon (31)    [1.5]
16 Casabona Monterde, Carlos (32)   [1.5]    1:0    Dalmas Porqueres, Joan Albert (35)  [1.5]
17 Cano Martinez, Felix (29)        [1]      0:1    Marti Aupi, David (27)              [0]

Ronda 6. Grup B. Resultats

No Nom                              Total   Result   Nom                            Total
 1 Ferrer Rivero, Josep (8)         [4.5]    1:0    Caballé Escalona, Joan (4)     [4]  
 2 Vidal Palou, Jordi (3)           [4]      ½:½    Morales Paytuvi, Frederic (12) [4]  
 3 Martorell Toledano, Enric (5)    [4]      ½:½    Masnou Resino, Jordi (14)      [4]  
 4 Fernandez Macarrón, Mariano (7)  [3.5]    1:0    Garcia Musellas, Gal·la (13)   [3.5]
 5 Muratet Carmona, Júlia (11)      [3.5]    0:1    Bonell Gleich, Xavier (30)     [3.5]
 6 Boix Pi, Arnau (9)               [3]      -:+    Casabona Samaey, Pablo (1)     [3]  
 7 Morales Paytuvi, Daniel (24)     [3]      ½:½    Pou Lozano, Eudald (2)         [3]  
 8 Cano, Gerard (15)                [3]      0:1    Vidal Zamora, Cristina (16)    [3]  
 9 Payet Andreu, Irene (22)         [3]      0:1    Romera Fernández, Manel (18)   [2.5]
10 Rodriguez Lorente, Sergi (39)    [2.5]    0:1    Masnou Resino, Salvador (6)    [2.5]
11 Deulofeu Peramarch, Enric (19)   [2.5]    1:0    Brunes Vidal, Joaquim (20)     [2.5]
12 Garcia Castany, José (36)        [2]      0:1    Regincós Oliva, Laura (25)     [2]  
13 Gala Martinez, Raul (34)         [2]      1:0    Moner Torrent, Jaume (26)      [2]  
14 Blaya Pons, Isaac (29)           [2]      0:1    Gala Martinez, Victor (35)     [2]  
15 Palaudaries, Nil (44)            [2]      0:1    Cano, Juan Manuel (31)         [2]  
16 Carmona Luz, Olga (32)           [2]      ½:½    Llinás Comas, Marti (38)       [2]  
17 Romo Grau, Eudald (40)           [2]      0:1    Ferrer Rivero, Robert (33)     [2]  
18 Rodriguez Lorente, Santiago (23) [1]      0:1    Dalmau Martinez, Gerard (17)   [1]  
19 Roque Paniagua, Oriol (41)       [1]      1:0    Abras Pereira, Marc (27)       [0]  
20 Del Rio Roque, Jordi (21)        [0]      1:0    Roque Paniagua, Ignasi (42)    [0]  
21 Victoria Montoro, Lluis (43)     [2.5]    0:0    BYE   

Ronda 7. Grup A. Resultats

No Nom                                 Total   Result  Nom                             Total
 1 Fluvia Poyatos, Joan (2)            [5.5]    1:0    Lillo Castan, Victor (15)        [4]  
 2 Alonso Rosell, Alvar (5)            [4.5]    0:1    Fluvia Poyatos, Jordi (1)        [5]  
 3 Sabria Batlle, Pol (22)             [4]      0:1    Serra Pagés, Jordi (3)           [4]  
 4 Colls Gelaberto, Emili (4)          [4]      ½:½    Coronado Iruela, Manuel (10)     [4]  
 5 Fluvià Frigola, Joan (9)            [3.5]    0:1    Tosan Pereira, Felipe (6)        [4]  
 6 García Busquets, Jordi (8)          [3.5]    1:0    Morales Dalmau, Jordi (21)       [3.5]
 7 Vidal Zamora, Alex (16)             [3.5]    ½:½    Rius Gargallo, Manel (24)        [3.5]
 8 Fernández García, Francesc (7)      [3]      1:0    López Burgos, Salvador (12)      [3]  
 9 Nuñez García, Francesc (30)         [2.5]    0:1    Alonso Jimenez, Joan (11)        [3]  
10 Sánchez Luque, Juan (13)            [2.5]    1:0    Casabona Monterde, Carlos (32)   [2.5]
11 Muratet Carmona, Alexandra (33)     [2.5]    ½:½    Muratet Casadevall, Jordi (17)   [2.5]
12 Perolet Pérez, Miquel (34)          [2.5]    0:1    Alonso Arenales, Pablo (18)      [2.5]
13 Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [2]      0:1    Barea García, Luís (26)          [2.5]
14 Dalmas Porqueres, Joan Albert (35)  [1.5]    0:1    Juscafresa Prieto, Francesc (23) [2.5]
15 Pereira Garcia, Josep Ramon (31)    [1.5]    +:-    Bonavia Heredia, Francesc (28)   [2.5]
16 Rovira Ruiz, Enric (19)             [2.5]    1:0    Cano Martinez, Felix (29)        [1]  
17 Marti Aupi, David (27)              [1]      1:0    BYE                                   
18 Dilme Bosch, Enric (20)             [3]      0:0    BYE  

Ronda 7. Grup B. Resultats

No Nom                            Total   Result   Nom                             Total
 1 Masnou Resino, Jordi (14)      [4.5]    0:1    Ferrer Rivero, Josep (8)         [5.5]
 2 Bonell Gleich, Xavier (30)     [4.5]    0:1    Martorell Toledano, Enric (5)    [4.5]
 3 Morales Paytuvi, Frederic (12) [4.5]    1:0    Fernandez Macarrón, Mariano (7)  [4.5]
 4 Vidal Zamora, Cristina (16)    [4]      0:1    Vidal Palou, Jordi (3)           [4.5]
 5 Caballé Escalona, Joan (4)     [4]      +:-    Casabona Samaey, Pablo (1)       [4]  
 6 Pou Lozano, Eudald (2)         [3.5]    ½:½    Muratet Carmona, Júlia (11)      [3.5]
 7 Masnou Resino, Salvador (6)    [3.5]    1:0    Morales Paytuvi, Daniel (24)     [3.5]
 8 Garcia Musellas, Gal·la (13)   [3.5]    1:0    Deulofeu Peramarch, Enric (19)   [3.5]
 9 Romera Fernández, Manel (18)   [3.5]    ½:½    Cano, Gerard (15)                [3]  
10 Boix Pi, Arnau (9)             [3]      -:+    Gala Martinez, Raul (34)         [3]  
11 Regincós Oliva, Laura (25)     [3]      0:1    Payet Andreu, Irene (22)         [3]  
12 Gala Martinez, Victor (35)     [3]      0:1    Cano, Juan Manuel (31)           [3]  
13 Ferrer Rivero, Robert (33)     [3]      1:0    Brunes Vidal, Joaquim (20)       [2.5]
14 Victoria Montoro, Lluis (43)   [2.5]    ½:½    Carmona Luz, Olga (32)           [2.5]
15 Llinás Comas, Marti (38)       [2.5]    0:1    Rodriguez Lorente, Sergi (39)    [2.5]
16 Dalmau Martinez, Gerard (17)   [2]      0:1    Garcia Castany, José (36)        [2]  
17 Moner Torrent, Jaume (26)      [2]      1:0    Palaudaries, Nil (44)            [2]  
18 Roque Paniagua, Oriol (41)     [2]      +:-    Blaya Pons, Isaac (29)           [2]  
19 Roque Paniagua, Ignasi (42)    [0]      0:1    Romo Grau, Eudald (40)           [2]  
20 Del Rio Roque, Jordi (21)      [1]      0:1    Rodriguez Lorente, Santiago (23) [1]  
21 Abras Pereira, Marc (27)       [0]      1:0    BYE       

Ronda 8. Grup A. Resultats

No Nom                               Total   Result  Nom                               Total
 1 Tosan Pereira, Felipe (6)         [5]      0:1    Fluvia Poyatos, Joan (2)           [6.5]
 2 Fluvia Poyatos, Jordi (1)         [6]      1:0    Colls Gelaberto, Emili (4)         [4.5]
 3 Serra Pagés, Jordi (3)            [5]      1:0    García Busquets, Jordi (8)         [4.5]
 4 Coronado Iruela, Manuel (10)      [4.5]    0:1    Alonso Rosell, Alvar (5)           [4.5]
 5 Vidal Zamora, Alex (16)           [4]      ½:½    Fernández García, Francesc (7)     [4]  
 6 Alonso Jimenez, Joan (11)         [4]      ½:½    Rius Gargallo, Manel (24)          [4]  
 7 Lillo Castan, Victor (15)         [4]      0:1    Sabria Batlle, Pol (22)            [4]  
 8 Juscafresa Prieto, Francesc (23)  [3.5]    0:1    Fluvià Frigola, Joan (9)           [3.5]
 9 Alonso Arenales, Pablo (18)       [3.5]    1:0    Barea García, Luís (26)            [3.5]
10 Morales Dalmau, Jordi (21)        [3.5]    ½:½    Rovira Ruiz, Enric (19)            [3.5]
11 López Burgos, Salvador (12)       [3]      1:0    Sánchez Luque, Juan (13)           [3.5]
12 Dilme Bosch, Enric (20)           [3]      1:0    Muratet Carmona, Alexandra (33)    [3]  
13 Muratet Casadevall, Jordi (17)    [3]      ½:½    Bonavia Heredia, Francesc (28)     [2.5]
14 Casabona Monterde, Carlos (32)    [2.5]    +:-    Nuñez García, Francesc (30)        [2.5]
15 Pereira Garcia, Josep Ramon (31)  [2.5]    1:0    Perolet Pérez, Miquel (34)         [2.5]
16 Saurina Suñer, Francesc X, (25)   [2]      1:0    Marti Aupi, David (27)             [2]  
17 Cano Martinez, Felix (29)         [1]      0:1    Dalmas Porqueres, Joan Albert (35) [1.5]
 

Ronda 8. Grup B. Resultats

No Nom                             Total   Result   Nom                             Total
 1 Ferrer Rivero, Josep (8)         [6.5]    0:1    Morales Paytuvi, Frederic (12) [5.5]
 2 Vidal Palou, Jordi (3)           [5.5]    ½:½    Martorell Toledano, Enric (5)  [5.5]
 3 Caballé Escalona, Joan (4)       [5]      1:0    Garcia Musellas, Gal·la (13)   [4.5]
 4 Fernandez Macarrón, Mariano (7)  [4.5]    1:0    Masnou Resino, Salvador (6)    [4.5]
 5 Bonell Gleich, Xavier (30)       [4.5]    1:0    Masnou Resino, Jordi (14)      [4.5]
 6 Romera Fernández, Manel (18)     [4]      ½:½    Casabona Samaey, Pablo (1)     [4]  
 7 Cano, Juan Manuel (31)           [4]      0:1    Pou Lozano, Eudald (2)         [4]  
 8 Muratet Carmona, Júlia (11)      [4]      0:1    Ferrer Rivero, Robert (33)     [4]  
 9 Payet Andreu, Irene (22)         [4]      0:1    Vidal Zamora, Cristina (16)    [4]  
10 Deulofeu Peramarch, Enric (19)   [3.5]    1:0    Gala Martinez, Raul (34)       [4]  
11 Cano, Gerard (15)                [3.5]    1:0    Morales Paytuvi, Daniel (24)   [3.5]
12 Rodriguez Lorente, Sergi (39)    [3.5]    0:1    Moner Torrent, Jaume (26)      [3]  
13 Romo Grau, Eudald (40)           [3]      1:0    Regincós Oliva, Laura (25)     [3]  
14 Carmona Luz, Olga (32)           [3]      1:0    Roque Paniagua, Oriol (41)     [3]  
15 Garcia Castany, José (36)        [3]      0:1    Victoria Montoro, Lluis (43)   [3]  
16 Brunes Vidal, Joaquim (20)       [2.5]    0:1    Gala Martinez, Victor (35)     [3]  
17 Rodriguez Lorente, Santiago (23) [2]      0:1    Llinás Comas, Marti (38)       [2.5]
18 Palaudaries, Nil (44)            [2]      +:-    Dalmau Martinez, Gerard (17)   [2]  
19 Blaya Pons, Isaac (29)           [2]      1:0    Del Rio Roque, Jordi (21)      [1]  
20 Abras Pereira, Marc (27)         [1]      1:0    Roque Paniagua, Ignasi (42)    [0]  

Ronda 9. Grup A. Resultats

No Nom                               Total   Result  Nom                               Total
 1 Fluvia Poyatos, Joan (2)         [7.5]    1:0    Alonso Jimenez, Joan (11)           [4.5]
 2 Sabria Batlle, Pol (22)          [5]      0:1    Fluvia Poyatos, Jordi (1)           [7]  
 3 Serra Pagés, Jordi (3)           [6]      ½:½    Alonso Rosell, Alvar (5)            [5.5]
 4 Colls Gelaberto, Emili (4)       [4.5]    ½:½    Tosan Pereira, Felipe (6)           [5]  
 5 Fernández García, Francesc (7)   [4.5]    0:1    Coronado Iruela, Manuel (10)        [4.5]
 6 García Busquets, Jordi (8)       [4.5]    1:0    Alonso Arenales, Pablo (18)         [4.5]
 7 Fluvià Frigola, Joan (9)         [4.5]    1:0    Vidal Zamora, Alex (16)             [4.5]
 8 Rius Gargallo, Manel (24)        [4.5]    0:1    Dilme Bosch, Enric (20)             [4]  
 9 Morales Dalmau, Jordi (21)       [4]      ½:½    López Burgos, Salvador (12)         [4]  
10 Rovira Ruiz, Enric (19)          [4]      ½:½    Lillo Castan, Victor (15)           [4]  
11 Sánchez Luque, Juan (13)         [3.5]    1:0    Juscafresa Prieto, Francesc (23)    [3.5]
12 Pereira Garcia, Josep Ramon (31) [3.5]    1:0    Muratet Casadevall, Jordi (17)      [3.5]
13 Barea García, Luís (26)          [3.5]    0:1    Casabona Monterde, Carlos (32)      [3.5]
14 Dalmas Porqueres, Joan A. (35)   [2.5]    0:1    Saurina Suñer, Francesc Xavier (25) [3]  
15 Muratet Carmona, Alexandra (33)  [3]      0:1    Cano Martinez, Felix (29)           [1]  
16 Marti Aupi, David (27)           [2]      0:1    Perolet Pérez, Miquel (34)          [2.5]
17 Bonavia Heredia, Francesc (28)   [3]      1:0    BYE                                      
18 Nuñez García, Francesc (30)      [2.5]    0:0    BYE    

Ronda 9. Grup B. Resultats

No Nom                            Total   Result   Nom                             Total
 1 Vidal Palou, Jordi (3)         [6]      1:0    Ferrer Rivero, Josep (8)         [6.5]
 2 Morales Paytuvi, Frederic (12) [6.5]    0:1    Caballé Escalona, Joan (4)       [6]  
 3 Martorell Toledano, Enric (5)  [6]      1:0    Fernandez Macarrón, Mariano (7)  [5.5]
 4 Pou Lozano, Eudald (2)         [5]      1:0    Bonell Gleich, Xavier (30)       [5.5]
 5 Vidal Zamora, Cristina (16)    [5]      0:1    Ferrer Rivero, Robert (33)       [5]  
 6 Casabona Samaey, Pablo (1)     [4.5]    0:1    Deulofeu Peramarch, Enric (19)   [4.5]
 7 Masnou Resino, Salvador (6)    [4.5]    1:0    Cano, Gerard (15)                [4.5]
 8 Garcia Musellas, Gal·la (13)   [4.5]    0:1    Romera Fernández, Manel (18)     [4.5]
 9 Masnou Resino, Jordi (14)      [4.5]    0:1    Muratet Carmona, Júlia (11)      [4]  
10 Gala Martinez, Raul (34)       [4]      ½:½    Payet Andreu, Irene (22)         [4]  
11 Moner Torrent, Jaume (26)      [4]      1:0    Cano, Juan Manuel (31)           [4]  
12 Gala Martinez, Victor (35)     [4]      0:1    Romo Grau, Eudald (40)           [4]  
13 Carmona Luz, Olga (32)         [4]      +:-    Rodriguez Lorente, Sergi (39)    [3.5]
14 Morales Paytuvi, Daniel (24)   [3.5]    1:0    Llinás Comas, Marti (38)         [3.5]
15 Regincós Oliva, Laura (25)     [3]      1:0    Blaya Pons, Isaac (29)           [3]  
16 Roque Paniagua, Oriol (41)     [3]      0:1    Garcia Castany, José (36)        [3]  
17 Palaudaries, Nil (44)          [3]      1:0    Brunes Vidal, Joaquim (20)       [2.5]
18 Del Rio Roque, Jordi (21)      [1]      1:0    Abras Pereira, Marc (27)         [2]  
19 Roque Paniagua, Ignasi (42)    [0]      +:-    Rodriguez Lorente, Santiago (23) [2]  
20 Dalmau Martinez, Gerard (17)   [2]      0:0    BYE                                   
21 Victoria Montoro, Lluis (43)   [4]      0:0    BYE   
 

Grup A. Classificacions

Lloc  Nom                                 Rtg  Loc  Club         Punts  M-Buch. Buch. Progr. Berg.
  1   Fluvia Poyatos, Joan (2)            2467 2520 Tordera      8.5      46.0  50.5   43.0 46.00
  2   Fluvia Poyatos, Jordi (1)           2482 2510 Tordera      8        45.0  49.5   40.0 41.25
  3   Serra Pagés, Jordi (3)              2251 2340 Figueres     6.5      48.5  52.5   33.5 33.00
  4   Alonso Rosell, Alvar (5)            2196 2380 Gerunda      6        48.5  53.0   32.0 28.75
  5   Tosan Pereira, Felipe (6)           2172 2270 Montgri      5.5      46.5  51.0   30.5 26.50
  6   Coronado Iruela, Manuel (10)        2098 2215 Palafrugell  5.5      44.0  46.0   30.0 23.50
  7   García Busquets, Jordi (8)          2133 2230 Gerunda      5.5      40.0  43.5   29.5 23.25
  8   Fluvià Frigola, Joan (9)            2130 2215 Tordera      5.5      38.5  40.0   27.5 20.25
  9   Sabria Batlle, Pol (22)                  1990 Guixolenc    5        44.0  48.0   26.5 18.25
 10   Colls Gelaberto, Emili (4)          2249 2335 Figueres     5        42.5  46.0   27.0 22.25
 11   Dilme Bosch, Enric (20)                  2090 La Bisbal    5        41.0  43.0   23.5 19.00
 12   Alonso Jimenez, Joan (11)           2067 2130 Figueres     4.5      43.0  44.5   23.5 15.75
 13   Lillo Castan, Victor (15)           1966 2140 Figueres     4.5      42.0  46.0   25.5 20.75
 14   López Burgos, Salvador (12)         2030 2095 La Bisbal    4.5      42.0  46.0   24.0 19.00
 15   Morales Dalmau, Jordi (21)               1995 Palafrugell  4.5      40.0  41.5   23.5 17.75
 16   Fernández García, Francesc (7)      2133 2230 Palafrugell  4.5      39.0  43.0   23.5 20.25
 17   Sánchez Luque, Juan (13)            2008 2075              4.5      37.5  41.5   21.0 14.50
 18   Vidal Zamora, Alex (16)             1944 2085 Sta. Eugènia 4.5      37.0  39.0   25.0 16.75
 19   Rius Gargallo, Manel (24)                1940 Salt         4.5      37.0  39.0   22.5 17.75
 20   Alonso Arenales, Pablo (18)         1901 1915 Gerunda      4.5      36.5  38.5   23.0 16.25
 21   Casabona Monterde, Carlos (32)           1860 Guixolenc    4.5      33.0  35.0   17.0 12.25
 22   Rovira Ruiz, Enric (19)             1892 1955 Sant Josep   4.5      32.0  33.5   20.0 13.75
 23   Pereira Garcia, Josep Ramon (31)         1870 Palafrugell  4.5      32.0  33.5   15.0 11.25
 24   Bonavia Heredia, Francesc (28)           1870 Guixolenc    4        33.0  34.5   16.5  9.50
 25   Saurina Suñer, Francesc Xavier (25)      1910 Gerunda      4        31.0  32.5   17.0 13.00
 26   Muratet Casadevall, Jordi (17)      1907 1890 Banyoles     3.5      35.0  37.0   20.5 11.75
 27   Perolet Pérez, Miquel (34)               1830 Tres Peons   3.5      33.5  35.0   16.5  8.00
 28   Barea García, Luís (26)                  1895 Palafrugell  3.5      32.0  34.0   19.0 11.25
 29   Juscafresa Prieto, Francesc (23)         1960 Palafrugell  3.5      30.5  32.0   17.0 11.25
 30   Muratet Carmona, Alexandra (33)          1855 Banyoles     3        35.0  36.5   16.5  4.00
 31   Dalmas Porqueres, Joan Albert (35)       1770 Montgri      2.5      35.0  36.5   14.0  4.00
 32   Nuñez García, Francesc (30)              1870 Palafrugell  2.5      32.0  33.5   14.0  5.75
 33   Marti Aupi, David (27)                   1875 Palafrugell  2        34.0  35.5    7.0  2.00
 34   Cano Martinez, Felix (29)                1870 Palafrugell  2        30.0  31.5    7.0  3.00
 35   Castellanos García, Angel (14)      1997 2160 Sta. Eugenia 0         4.5   5.5    0.0  0.00
 

 

 Grup B. Classificació final

Lloc  Nom                              Rtg Loc  Club           Punts  M-Buch. Buch. Progr. Berg.
  1   Martorell Toledano, Enric (5)        1830 Figueres       7        45.0  49.0   36.5 39.00
  2   Vidal Palou, Jordi (3)               1835 Sta Eugènia    7        43.5  45.5   34.0 36.25
  3   Caballé Escalona, Joan (4)           1830 Cassà          7        42.0  46.0   35.5 29.25
  4   Ferrer Rivero, Josep (8)             1820 Palafrugell    6.5      49.5  53.5   39.0 20.50
  5   Morales Paytuvi, Frederic (12)       1775 Palafrugell    6.5      45.0  49.0   35.0 32.00
  6   Ferrer Rivero, Robert (33)           1700 Palafrugell    6        39.0  41.5   23.0 26.00
  7   Pou Lozano, Eudald (2)               1835 Sta Eugènia    6        37.5  41.0   28.5 28.75
  8   Bonell Gleich, Xavier (30)           1700 Palafrugell    5.5      46.0  48.0   31.5 23.25
  9   Fernandez Macarrón, Mariano (7)      1820 Peona i Peó    5.5      41.0  43.5   33.0 22.50
 10   Masnou Resino, Salvador (6)          1825 Cassà          5.5      38.5  42.0   27.0 23.75
 11   Deulofeu Peramarch, Enric (19)       1720 Palafrugell    5.5      38.0  40.5   27.0 21.25
 12   Romera Fernández, Manel (18)         1735 Guixolenc      5.5      33.0  36.5   24.0 19.25
 13   Vidal Zamora, Cristina (16)          1745 Sta Eugènia    5        42.5  46.5   27.0 21.50
 14   Muratet Carmona, Júlia (11)          1805 Banyoles       5        39.5  43.0   27.5 22.50
 15   Moner Torrent, Jaume (26)            1705 Dotze Castells 5        35.0  38.0   20.0 19.50
 16   Romo Grau, Eudald (40)               1700 Cassà          5        32.0  33.0   18.0 13.00
 17   Carmona Luz, Olga (32)               1700 Banyoles       5        31.0  32.0   19.5  9.75
 18   Masnou Resino, Jordi (14)            1770 Cassà          4.5      47.5  51.5   30.0 20.50
 19   Garcia Musellas, Gal·la (13)         1770 Sta Eugenia    4.5      46.5  50.5   27.5 18.00
 20   Morales Paytuvi, Daniel (24)         1710 Palafrugell    4.5      41.5  45.5   21.0 17.00
 21   Cano, Gerard (15)                    1750 Sta Eugènia    4.5      41.5  45.0   24.5 18.75
 22   Casabona Samaey, Pablo (1)           1845 Guixolenc      4.5      41.5  43.5   25.5 12.25
 23   Payet Andreu, Irene (22)             1715 Palafrugell    4.5      41.0  43.5   21.5 17.25
 24   Gala Martinez, Raul (34)             1700 Sta Eugènia    4.5      39.0  43.0   22.5 16.75
 25   Cano, Juan Manuel (31)               1700 Sta Eugènia    4        41.5  45.5   20.0 13.00
 26   Victoria Montoro, Lluis (43)         1700 Salt           4        37.0  39.5   22.0 12.50
 27   Regincós Oliva, Laura (25)           1710 Montgri        4        34.5  37.0   17.0 12.00
 28   Garcia Castany, José (36)            1700 Sta Eugènia    4        32.5  35.0   19.0  9.50
 29   Gala Martinez, Victor (35)           1700 Sta Eugènia    4        31.5  33.5   19.0 12.00
 30   Palaudaries, Nil (44)                1700 Cassà          4        30.5  31.5   17.0  5.50
 31   Rodriguez Lorente, Sergi (39)        1700 Palafrugell    3.5      40.0  44.0   20.5 10.25
 32   Llinás Comas, Marti (38)             1700 Cassà          3.5      33.5  35.5   19.0 11.50
 33   Roque Paniagua, Oriol (41)           1700 Palafrugell    3        33.5  35.5   13.0  4.00
 34   Blaya Pons, Isaac (29)               1700 Palafrugell    3        31.0  32.0   15.0  3.00
 35   Boix Pi, Arnau (9)                   1810 Palafrugell    3        30.0  33.0   17.0 11.50
 36   Brunes Vidal, Joaquim (20)           1715 Palafrugell    2.5      38.0  39.0   17.5  8.00
 37   Dalmau Martinez, Gerard (17)         1735 Palafrugell    2        35.0  37.0   10.0  2.00
 38   Rodriguez Lorente, Santiago (23)     1715 Palafrugell    2        32.0  33.0    8.0  2.00
 39   Del Rio Roque, Jordi (21)            1715 Palafrugell    2        30.0  31.0    5.0  3.00
 40   Abras Pereira, Marc (27)             1700 Palafrugell    2        28.0  29.0    5.0  1.00
 41   Hey, Ariqui (37)                     1700 Palafrugell    2        11.5  13.5    6.0  4.00
 42   Lara Garcia, José (10)               1805 Palafrugell    1.5      14.0  16.5    6.5  4.75
 43   Roque Paniagua, Ignasi (42)          1700 Palafrugell    1        28.5  30.5    1.0  0.00
 44   Arnau Cuadrado, Miquel (28)          1700 Palafrugell    0         5.5  10.5    0.0  0.00

 

 

 

 

  


 

 

1