bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 27/08/2006 10:34:31

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 

II  TORNEIG  D’ESCACS

FESTA MAJOR

 “VILA DE CUBELLES” 2006

 

13 AGOST 2006

 

Standings

Place Name                      Feder Rtg Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Fernandez-Diaz, Miguel              2275 7.5      30.0  41.0   33.5
  2   Luque, Jordi                        2160 7        32.5  43.5   33.0
  3   Olivera Gutierrez, Albert           2145 6.5      31.0  40.5   29.5
  4   Valarezzo, Pedro          Vet       2010 6        27.5  37.5   26.0
  5   Arlàndez, Francesc                  1825 5.5      24.5  34.0   23.0
6-13  Canelles, Lluís                     2200 5        32.0  42.5   26.0
      Roca, Jordi                         2145 5        29.0  39.0   25.0
      Turuguet, Josep Lluís               2080 5        28.0  38.0   25.0
      Sola, Francesc                      1935 5        27.0  36.0   22.0
      Marques, Valentin                   1960 5        26.5  35.5   23.0
      Molano, Ismael                      2000 5        26.5  35.0   24.0
      Capdevila, Kiko                     1880 5        23.5  33.0   21.0
      Sierra, Manuel                      2045 5        23.0  30.0   22.5
14-16 Campos, Teo                         2100 4.5      28.5  38.5   23.5
      Lopez, Javi                         1790 4.5      25.5  34.5   21.5
      Gonzalez, Jesús                     1990 4.5      24.0  32.0   21.5
17-25 Monera, Cesar                       2130 4        30.0  40.0   24.0
      Arroyo, Alfonso                     1600 4        27.0  35.0   22.0
      Campos, Paco                        1760 4        24.0  33.0   16.0
      Campos, Marc                        2125 4        24.0  31.5   19.0
      Rocamora, Albert                    1880 4        22.5  29.0   20.0
      Ponce, Jorge                        1600 4        22.0  28.5   16.0
      Soria, Armando            Vet       1700 4        21.5  28.5   14.0
      Henarejos, Jorge                    1705 4        20.5  25.5   13.0
      Alonso, Adrià             S14       1600 4        18.5  25.0   13.0
26-29 Arlàndez, Guillem         S14       1700 3.5      25.5  33.5   15.0
      Romero, Hector            S14       1740 3.5      23.5  31.0   14.5
      Juanpere, Rossend                   1600 3.5      20.5  27.0   11.5
      Poch, Lluís                         1600 3.5      18.5  25.0   12.5
30-35 Fernàndez, Hector         S14       1700 3        24.5  32.5   16.0
      Campos, Adrià             S14       1740 3        23.0  30.5   13.0
      Garcia, Adrià             S14       1720 3        23.0  29.5   13.0
      Martinez, Pedro                     1600 3        20.0  27.0   14.0
      Alonso, Lluís                       1895 3        20.0  26.0   10.0
      Vila, Jose Mª             Vet       1795 3        18.5  24.0   14.0
36-37 Roca, Josep                         1730 2.5      20.5  26.0    8.5
      Gomez, Gustavo                      1700 2.5      19.0  24.5    8.0
38-40 Santamaria, Sergio                  1740 2        22.5  29.5   12.0
      Marques, Daniel           S14       1600 2        20.5  26.0    9.0
      Llorens, Pere-Lluís                 1700 2        20.0  26.5    8.0
41   Olivera Mira, Albert      S14       1700 1        19.0  25.5    4.0

Cross Table

No  Name                      Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7    8

1.  Fernandez-Diaz, Miguel              20:W 11:W  5:W  4:D  2:W  3:W 40:W  8:W
2.  Canelles, Lluís                     21:W 13:W  7:W  3:L  1:L 15:W 33:W  4:L
3.  Luque, Jordi                        22:W 12:W 10:W  2:W  4:W  1:L 41:W 40:W
4.  Olivera Gutierrez, Albert           23:W 15:W 17:W  1:D  3:L  7:W  5:W  2:W
5.  Monera, Cesar                       24:W 16:W  1:L 15:W 11:W 40:L  4:L 10:L
6.  Campos, Marc                        25:W 17:L 23:W 19:L  7:L 31:W 22:W 15:L
7.  Campos, Teo                         26:W 19:W  2:L  9:D  6:W  4:L 11:W 17:L
8.  Turuguet, Josep Lluís               27:W 33:L 25:W 17:W 19:W 41:L 13:W  1:L
9.  Sierra, Manuel                      28:D 14:W 33:W  7:D 40:L 13:L 27:W 38:W
10. Molano, Ismael                      29:W 37:W  3:L 33:W 41:L 16:W 12:L  5:W
11. Gonzalez, Jesús                     30:W  1:L 27:W 16:W  5:L 19:D  7:L 33:W
12. Marques, Valentin                   31:W  3:L 37:W 40:L 23:W 27:W 10:W 41:L
13. Sola, Francesc                      32:W  2:L 31:W 41:L 21:W  9:W  8:L 16:W
14. Alonso, Lluís                       33:L  9:L 29:L 30:W 37:W 17:L 32:L 23:W
15. Capdevila, Kiko                     34:W  4:L 36:W  5:L 22:W  2:L 20:W  6:W
16. Rocamora, Albert                    35:W  5:L 38:W 11:L 25:W 10:L 36:W 13:L
17. Arlàndez, Francesc                  36:W  6:W  4:L  8:L 26:D 14:W 19:W  7:W
18. Vila, Jose Mª             Vet       37:L 31:L 28:W 29:W 27:L 25:W 38:L 32:L
19. Lopez, Javi                         38:W  7:L 39:W  6:W  8:L 11:D 17:L 26:W
20. Campos, Paco                         1:L 35:W 40:L 32:W 33:L 34:W 15:L 36:W
21. Campos, Adrià             S14        2:L 28:W 41:L 37:W 13:L 38:L 39:L 35:W
22. Romero, Hector            S14        3:L 39:L 30:W 38:W 15:L 32:W  6:L 34:D
23. Santamaria, Sergio                   4:L 30:W  6:L 31:W 12:L 36:L 26:L 14:L
24. Roca, Josep                          5:L 40:L 32:L 28:W 34:L 37:D 30:W 39:L
25. Garcia, Adrià             S14        6:L 32:W  8:L 35:W 16:L 18:L 31:L   :W
26. Arlàndez, Guillem         S14        7:L 41:L 34:W 39:W 17:D 33:L 23:W 19:L
27. Fernàndez, Hector         S14        8:L 34:W 11:L 36:W 18:W 12:L  9:L 31:L
28. Gomez, Gustavo                       9:D 21:L 18:L 24:L 36:L   :W 37:L 30:W
29. Llorens, Pere-Lluís                 10:L 36:L 14:W 18:L 38:L 35:L   :W 37:L
30. Olivera Mira, Albert      S14       11:L 23:L 22:L 14:L   :W 39:L 24:L 28:L
31. Soria, Armando            Vet       12:L 18:W 13:L 23:L 39:W  6:L 25:W 27:W
32. Alonso, Adrià             S14       13:L 25:L 24:W 20:L 35:W 22:L 14:W 18:W
33. Arroyo, Alfonso                     14:W  8:W  9:L 10:L 20:W 26:W  2:L 11:L
34. Juanpere, Rossend                   15:L 27:L 26:L   :W 24:W 20:L 35:W 22:D
35. Marques, Daniel           S14       16:L 20:L   :W 25:L 32:L 29:W 34:L 21:L
36. Martinez, Pedro                     17:L 29:W 15:L 27:L 28:W 23:W 16:L 20:L
37. Poch, Lluís                         18:W 10:L 12:L 21:L 14:L 24:D 28:W 29:W
38. Ponce, Jorge                        19:L   :W 16:L 22:L 29:W 21:W 18:W  9:L
39. Henarejos, Jorge                      :  22:W 19:L 26:L 31:L 30:W 21:W 24:W
40. Roca, Jordi                           :  24:W 20:W 12:W  9:W  5:W  1:L  3:L
41. Valarezzo, Pedro          Vet         :  26:W 21:W 13:W 10:W  8:W  3:L 12:W

OBERT A TOTHOM

 

- 8 Partides a 10mn.  Diumenge  10.00h. a 14.00 Hrs.  

  Al Pg. Marítim davant la gelateria “La Xixonenca”. A 100 mts de l’Estació de tren i amb possibilitat de banyar-se entre ronda i ronda.

                                   

- Concessió de premis del II torneig “La Xixonenca”.

 

- Inscripcions: fins a les 21 hores del dia 12 d’agost de 2006 al  club d’Escacs “El Castell” a l’Hotel d’Entitats, c/ Joan Roig s/n;  a l’adreça electrònica clubelcastell@hotmail.com, o bé al telèfon 657883328 . 5 Euros per a tots el participants.

 

- Premis: - Als 3 primers classificats

                 - Al primer classificat major de 65 anys

                 - Al primer classificat menor de 14 anys

                 - A la primera classificada  femenina.

 

- IM- PRESSIONANT Regal per a tothom

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 

 

  

  


!-- Begin Nedstat Basic code -->

 

1