bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 22/07/2007 21:51:14

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

I CAMPIONAT DE RÀPIDES FESTA MAJOR

“LES SANTES” DE MATARÓ

 

 

1er Campionat de R�pides d'Estiu de Matar� - Round 9

 

Standings

Place Name                           Rtg Loc  Club            Score M-Buch. Buch. Berg. Progr.

  1   Mart�nez Molina, Rafael            2293 Matar�          7.5      44.5  48.5 39.75   40.5
2-3  Hern�ndez Funes, Rub�n             2303 Congr�s         7        47.5  51.5 37.00   37.0
      L�pez Carrillo, Josep Maria        2217 Arenyenc        7        42.5  46.0 34.50   32.0
4-6  Planella S�nchez, Jordi            2136 Col�nia G�ell   6        47.5  51.0 29.50   32.0
      Franch Capdevila, Ramon            2119 Cirera          6        45.0  47.0 28.00   32.0
      Montes Mayo, Juan Jos�             2045 Breog�n         6        44.5  45.5 25.50   30.0
  7   Chalmeta Ugas, Ramon               2259 Sant Boi        5.5      43.5  47.5 24.75   28.5
8-11  Camacho Liesa, Joan                2146 Sant Andreu     5        41.5  45.0 20.50   28.0
      Jord�n Garc�a, Josep Maria         2044 Congr�s         5        37.5  40.0 19.50   25.0
      Hern�ndez Funes, H�ctor            1955 Congr�s         5        34.5  35.5 14.50   21.0
      Argem� Camps, Jaume                1867 Bigues i Riells 5        32.0  34.5 18.50   19.5
12   Gonz�lez Muelas, Javier            2009 Congr�s         4.5      33.5  34.5 12.50   12.5
13-20 Mart�nez Guti�rrez, Bernat         2210 Sant Feliu      4        45.5  49.5 18.00   26.0
      Ben�tez Delgado, Josep Maria       2107 Cirera          4        42.5  45.5 18.00   26.0
      Cordom� Forns, Francesc            1993 Bigues i Riells 4        39.5  41.5 13.25   18.5
      Chalmeta Torredemer, Enric         2093 Col�nia G�ell   4        37.5  41.0 16.50   22.0
      Aragon�s Rubio, MIguel �ngel       1936 Vilassan�s      4        36.0  38.5 15.50   20.0
      Costa Fornaguera, Marc             1984 Cirera          4        36.0  38.0 13.50   21.0
      Porta Bellido, Xavier              2058 Barceloneta     4        34.5  35.5 11.50   19.0
      Valle Barrera, Juan Manuel         1796 Cirera          4        27.5  28.5  9.00   14.0
21-22 Mart�n Vilanova, Jordi             1983 Matar�          3.5      38.5  42.5 15.00   20.5
      L�pez Peralta, Xavier              1882 Arenyenc        3.5      30.5  31.5  7.50   16.5
23   Gonz�lez Muelas, Marco Antonio     1869 Congr�s         3        32.0  33.0 12.25   13.0
24   Garc�a L�pez, Nicol�s              1700 Catalunya       2.5      31.5  32.5  6.50   13.5
25   Dalmases Dom�nech, Ferran          1874 Barceloneta     2        33.5  34.5  3.50   10.0
26   Cordero Labrador, Loli             1700 Col�nia G�ell   1        32.5  34.5  3.00    7.0

Cross Table

No  Name                           Rtg Loc  Club             1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  Hern�ndez Funes, Rub�n             2303 Congr�s         14:1  8:1  6:1  2:0 12:1  7:1  3:1  4:0 16:1
2.  Mart�nez Molina, Rafael            2293 Matar�          15:1  7:1 13:1  1:1  4:1  8:0  9:1  5:1  3:�
3.  Chalmeta Ugas, Ramon               2259 Sant Boi        16:1 10:1 12:0  8:0 15:1  6:1  1:0 19:1  2:�
4.  L�pez Carrillo, Josep Maria        2217 Arenyenc        17:1  9:0 15:1 11:1  2:0 12:1  5:1  1:1  7:1
5.  Mart�nez Guti�rrez, Bernat         2210 Sant Feliu      18:1 12:0 16:1  9:1  8:0 13:1  4:0  2:0 23:0
6.  Camacho Liesa, Joan                2146 Sant Andreu     19:1 11:1  1:0 13:1  7:0  3:0 17:1  9:1  8:0
7.  Planella S�nchez, Jordi            2136 Col�nia G�ell   20:1  2:0 18:1 12:1  6:1  1:0  8:1 10:1  4:0
8.  Franch Capdevila, Ramon            2119 Cirera          21:1  1:0  9:1  3:1  5:1  2:1  7:0 12:0  6:1
9.  Ben�tez Delgado, Josep Maria       2107 Cirera          22:1  4:1  8:0  5:0 19:1 16:1  2:0  6:0 13:0
10. Chalmeta Torredemer, Enric         2093 Col�nia G�ell   23:1  3:0 17:� 15:0 14:� 20:1 16:1  7:0 18:0
11. Porta Bellido, Xavier              2058 Barceloneta     24:1  6:0 20:1  4:0 16:0 17:0 14:0 22:1 25:1
12. Montes Mayo, Juan Jos�             2045 Breog�n         25:1  5:1  3:1  7:0  1:0  4:0 18:1  8:1 19:1
13. Jord�n Garc�a, Josep Maria         2044 Congr�s         26:1 14:1  2:0  6:0 18:1  5:0 19:0 17:1  9:1
14. Gonz�lez Muelas, Javier            2009 Congr�s          1:0 13:0 23:0 22:0 10:� 25:1 11:1 21:1 17:1
15. Cordom� Forns, Francesc            1993 Bigues i Riells  2:0 22:1  4:0 10:1  3:0 23:� 20:� 16:0 21:1
16. Costa Fornaguera, Marc             1984 Cirera           3:0 21:1  5:0 17:1 11:1  9:0 10:0 15:1  1:0
17. Mart�n Vilanova, Jordi             1983 Matar�           4:0 24:1 10:� 16:0 23:1 11:1  6:0 13:0 14:0
18. Hern�ndez Funes, H�ctor            1955 Congr�s          5:0 23:1  7:0 21:1 13:0 26:1 12:0 25:1 10:1
19. Aragon�s Rubio, MIguel �ngel       1936 Vilassan�s       6:0 26:0 24:1 20:1  9:0 22:1 13:1  3:0 12:0
20. L�pez Peralta, Xavier              1882 Arenyenc         7:0 25:1 11:0 19:0 21:1 10:0 15:� 26:1 24:0
21. Dalmases Dom�nech, Ferran          1874 Barceloneta      8:0 16:0 26:1 18:0 20:0 24:0 25:1 14:0 15:0
22. Gonz�lez Muelas, Marco Antonio     1869 Congr�s          9:0 15:0 25:0 14:1 24:1 19:0 23:� 11:0 26:�
23. Argem� Camps, Jaume                1867 Bigues i Riells 10:0 18:0 14:1 26:1 17:0 15:� 22:� 24:1  5:1
24. Valle Barrera, Juan Manuel         1796 Cirera          11:0 17:0 19:0 25:1 22:0 21:1 26:1 23:0 20:1
25. Cordero Labrador, Loli             1700 Col�nia G�ell   12:0 20:0 22:1 24:0 26:0 14:0 21:0 18:0 11:0
26. Garc�a L�pez, Nicol�s              1700 Catalunya       13:0 19:1 21:0 23:0 25:1 18:0 24:0 20:0 22:�

DIA: Dissabte 21 de juliol.

 

HORARI: 17:00.

 

LLOC: Associació de Veïns de Cirera, Carretera de Cirera 33. El local disposa d’aire condicionat, servei de bar i està adaptat. Hi ha facilitats d’aparcament a les rodalies.

 

INSCRIPCIÓ: Gratuïta. Places limitades a 40 jugadors.

 

FORMAT: Suís a 9 rondes.

 

RITME: 5 minuts per jugador/a.

 

DESEMPATS: 1.Bucholz Brasiler (-1)  2.Bucholz Total  3.Sonnenborn-Berger 4.Progressiu-Acumulatiu.

 

ARBITRATGE: L’àrbitre del torneig serà el Sr. Ferran Gómez.

 

PREMIS: Hi haurà trofeu als 3 primers classificats absoluts i al millor jugador local.

 

Per apuntar-vos o per demanar més informació podeu trucar per telèfon al 639268663 (Sr. Ferran Gómez) o enviar un email a tirteo@hotmail.com, s’enviarà resposta amb la confirmació de la inscripció.

 

ORGANITZA:

 


 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 


 

1