bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 05/11/2007 10:49:03

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 
 

III TORNEIG “CASA ANTONIO” DE CUBELLES

Standings

Place Name                    Feder Rtg Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.
 
  1   Muñoz, Miguel                     2511 8        29.5  39.5   36.0
 2-3  Burgos, Carlos                    2288 6.5      30.0  42.0   30.5
      Cruz, Filemón                     2433 6.5      30.0  42.0   29.5
  4   Vilella, Joan                     2069 5.5      26.5  36.0   24.0
 5-7  Rafols, Josep                     2189 5        31.5  42.5   27.0
      Bravo, Narciso                    2341 5        24.5  35.5   21.0
      Montes, Juan José                 2035 5        24.5  34.0   23.0
8-12  Onna, Josep                       2165 4.5      30.5  40.0   24.0
      Olivera, Alberto                  2165 4.5      26.5  37.5   22.5
      Ramírez, Pruden         A         1981 4.5      26.5  36.0   21.5
      Mateu, Josep Anton      A         1965 4.5      26.0  35.5   22.0
      Turuguet, Josep Lluís             2033 4.5      23.0  29.5   21.5
13-18 Corriguelas, Frederic             2119 4        27.0  37.0   21.5
      Marco, Rafel                      2129 4        24.5  34.0   20.0
      Arlàndez, Francesc      B         1830 4        24.5  33.0   17.0
      Campos, Fco.            B         1731 4        23.0  28.0   15.0
      Jover, Pau              B         1700 4        21.5  27.0   17.0
      Poch, Lluís             B         1700 4        19.5  25.5   14.0
19-23 Ligero, Jesús           S14       1947 3        25.5  33.5   17.0
      López, Javier           B         1800 3        24.5  31.5   14.0
      Silvente, Joan Francesc B         1790 3        23.0  28.0   15.0
      Garcia, Adrià           S14       1732 3        20.0  24.5   10.0
      Condal, Josep           B         1700 3        17.5  23.0   13.0
24-25 Poch, Roger             S14       1700 2        19.5  24.0   11.0
      Olivera, Albert         S14       1712 2        18.5  22.5    5.0
26-35 Poch, Marc              S14       1700 0        19.0  25.0    0.0
      Alonso, Lluís           A         1983 0         8.0   8.0    0.0
      Mut, Guillem            B         1700 0         5.0   5.0    0.0
      Gonzalez, Raul                    2362 0         4.5   4.5    0.0
      Catarineu, Manel                  2035 0         4.0   4.0    0.0
      Delgado, Javier         S14       2004 0         4.0   4.0    0.0
      Cruz, Cristian                    2510 0         0.0   0.0    0.0
      Rodríguez, Miquel                 2161 0         0.0   0.0    0.0
      Rocamora, Albert        A         1933 0         0.0   0.0    0.0
      Capdevila, Queco        A         1885 0         0.0   0.0    0.0

Cross Table

No Name                    Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7    8  
 
1  Muñoz, Miguel                     27:W 13:W  5:W  3:W  2:W  9:W  6:W  8:W
2  Burgos, Carlos                    15:W 12:W  8:W 11:W  1:L  3:D  7:W  5:W
3  Cruz, Filemón                     10:W  4:W 14:W  1:L  8:W  2:D  5:W 13:W
4  Vilella, Joan                     23:W  3:L 15:W 17:W  5:L 12:W  8:D 10:W
5  Rafols, Josep                     20:W 17:W  1:L  9:W  4:W 10:W  3:L  2:L
6  Bravo, Narciso                    19:W  7:L  9:L 16:W 20:W 15:W  1:L 14:W
7  Montes, Juan José                 28:W  6:W 11:L  8:L 21:W 19:W  2:L 16:W
8  Onna, Josep                       22:W 24:W  2:L  7:W  3:L 13:W  4:D  1:L
9  Olivera, Alberto                  21:W 11:D  6:W  5:L 12:W  1:L 10:L 19:W
10 Ramírez, Pruden         A          3:L 22:W 21:W 13:D 11:W  5:L  9:W  4:L
11 Mateu, Josep Anton      A         29:W  9:D  7:W  2:L 10:L 20:W 13:D 12:D
12 Turuguet, Josep Lluís             26:W  2:L 24:W 14:W  9:L  4:L 21:W 11:D
13 Corriguelas, Frederic             25:W  1:L 20:W 10:D 14:W  8:L 11:D  3:L
14 Marco, Rafel                      16:W 18:W  3:L 12:L 13:L 23:W 19:W  6:L
15 Arlàndez, Francesc      B          2:L 25:W  4:L 19:W 17:W  6:L 16:L 23:W
16 Campos, Fco.            B         14:L 19:L 26:W  6:L 18:W 22:W 15:W  7:L
17 Jover, Pau              B         30:W  5:L 22:W  4:L 15:L 21:L 26:W 20:W
18 Poch, Lluís             B         31:W 14:L 19:L 20:L 16:L 25:W 22:W 21:W
19 Ligero, Jesús           S14        6:L 16:W 18:W 15:L 23:W  7:L 14:L  9:L
20 López, Javier           B          5:L 23:W 13:L 18:W  6:L 11:L 25:W 17:L
21 Silvente, Joan Francesc B          9:L 26:W 10:L 24:W  7:L 17:W 12:L 18:L
22 Garcia, Adrià           S14        8:L 10:L 17:L 25:W 24:W 16:L 18:L 26:W
23 Condal, Josep           B          4:L 20:L 25:W 26:W 19:L 14:L 24:W 15:L
24 Poch, Roger             S14        0:W  8:L 12:L 21:L 22:L 26:W 23:L 25:L
25 Olivera, Albert         S14       13:L 15:L 23:L 22:L 26:W 18:L 20:L 24:W
26 Poch, Marc              S14       12:L 21:L 16:L 23:L 25:L 24:L 17:L 22:L
27 Alonso, Lluís           A          1:L  0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
28 Mut, Guillem            B          7:L  0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
29 Gonzalez, Raul                    11:L  0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
30 Catarineu, Manel                  17:L  0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
31 Delgado, Javier         S14       18:L  0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
32 Cruz, Cristian                     0:   0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
33 Rodríguez, Miquel                  0:   0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
34 Rocamora, Albert        A          0:   0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 
35 Capdevila, Queco        A          0:   0:   0:   0:   0:   0:   0:   0: 

 

Regalem un pernil + 2 ampolles de vi al primer classificat !!

 

Formatges, Llonganisses, bulls, ampolles de vi... per als altres primers classificats i per als primers dels trams.

 

A més a més sortegem un altre pernil entre tots els participants!! I un lot de productes de la terra!!!

 

Ah! I al primer dels nens un premi especial!!

 

Les condicions d’aquest torneig són:

 

Dia:                  Diumenge, 4 de Novembre de 2007. A les 10h. matí.

 

Lloc:                Hotel d’Entitats a Cubelles. A 100 mts. de l’estació de tren

 

Partides:           8 partides a 10 minuts.

 

Premis:             Diferents productes de la terra per a:

-         Els  tres primers classificats.

-         1r  Tram Elo 1851-2000

-         1r  Tram Elo 1700-1850

-         1r  SUB 14

 

                        Sorteig d’un pernil entre tots els participants.

 

Regals:             Obsequi per a tots els participants.

 

Inscripció:        5 Euros. Socis: 3 Euros

 

Inscripcions:   Club d’Escacs “El Castell” a l’Hotel d’Entitats, c/ Joan Roig s/n, Cubelles; a clubelcastell@hotmail.com o al mòbil 657883328 abans del 3 de novembre a les 21: 00 Hres.

 

OBERT A TOTHOM

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 


 

1