bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 12/08/2007 21:53:33

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

TORNEIG FESTA MAYOR LA LLACUNA 2007
VALID PER EL CAMPIONAT RAPIDES CATALUNYA CENTRAL DISSABTE 11 DE AGOST A LES 6 P.M.
A LA PLACA MAJOR DEL POBLE
PARTIDES RAPIDES A 5 MINUTS PER JUGADOR
8 RONDES SISTEMA SUIS
PREMIS
TROFEIG PER ELS 3 PRIMES CLASIFICATS DE CADA CATEGORIA.
LAS CATEGORIAS SON ABSOLUT,LOCAL,INFANTIL SOTS-14 DESPRES DEL TORNEIG ES CONVIDARA A UN REFRIGERI.
MOLT IMPORTANT: ELS PREMIS SERAN LLIURATS DURANT EL SOPAR DE FINAL DE ESTIU.
INSCRIPCIONS AL TLF. 647032639 ó 938068300

ORGANITZA AJUNTAMENT DE LA LLACUNA AMB EL SUPORT DEL CLUB DE ESCACS ATENEU IGUALADI.

 

Swiss System Example - Round 8

 

Results

No Name                   Total  Result   Name                    Total

 1 JANÉ, JAUME            [6]      1:0    SANCHEZ COBO, JAVIER    [5]  
 2 JANÉ, ESTEVE           [6]      1:0    SANCHEZ URPI, ORIOL     [5]  
 3 VERDES, RAMON          [5.5]    1:0    TORRELLARDONA, MARTI    [5]  
 4 SOLÁ, JAUME            [4]      0:1    DEL VALLE, ADRIÁ        [4.5]
 5 ALONSO, LLUIS          [4.5]    1:0    JAREÑO, ALEIX           [4]  
 6 ESQUIROL ESTEVE, JOSEP [4]      0:1    ALONSO, ADRIA           [4.5]
 7 FARRIOL SALAS, ALBERT  [4]      0:1    TORRALBA, JOSEP         [4]  
 8 SIERRA, MIQUEL         [4]      1:0    SANCHEZ URPI, XAVIER    [4]  
 9 GIBERT, NEUS           [3.5]    0:1    ALBET SERRA, JORDI      [3.5]
10 BARROT, SALVADOR       [3.5]    1:0    ASENSIO, JAUME          [3]  
11 SOLÁ, FRANCESC         [3]      0:1    JANÉ, JORDI             [3]  
12 ESQUIROL ESTEVE, PAU   [3]      1:0    LLORENÇ DUCH, PERE      [3]  
13 MARTÍ, JOSEP           [3]      0:1    DEL VALLE, JOEL         [3]  
14 PUIG, ARTURO           [0]      0:1    ALBET SERRA, JOAN       [2.5]
15 SABATE, MANEL          [2]      0:1    FERNANDEZ, ERNEST       [2]  
16 MARCET, JOAN           [2]      1:0    TORRELLARDONA, MARCEL   [2]  
17 BECAT, MARC            [2]      1:0    ABRAHAM GONZALEZ, DAVID [1]  

Standings

Place Name                    Feder Rtg Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.     GP

 1-2  JANÉ, ESTEVE                      2164 7        32.5  43.0   31.5 100.00
      JANÉ, JAUME                       2193 7        31.0  41.0   31.5  50.00
  3   VERDES, RAMON                     2124 6.5      31.0  39.0   31.0  40.00
 4-6  DEL VALLE, ADRIÁ                  2256 5.5      31.0  42.0   26.0  38.71
      ALONSO, LLUIS                     1980 5.5      28.5  38.5   24.5  37.42
      ALONSO, ADRIA                     1700 5.5      27.0  34.5   21.5  36.13
7-11  TORRELLARDONA, MARTI              1830 5        30.5  41.5   27.5  34.84
      TORRALBA, JOSEP                   2141 5        29.0  40.0   24.5  33.55
      SANCHEZ URPI, ORIOL               1947 5        27.5  37.5   24.0  32.26
      SANCHEZ COBO, JAVIER              1962 5        27.5  37.5   22.0  30.97
      SIERRA, MIQUEL                    1900 5        24.0  33.0   21.0  29.68
12-13 BARROT, SALVADOR                  1881 4.5      25.5  35.0   21.5  28.39
      ALBET SERRA, JORDI                1755 4.5      25.5  32.0   18.5  27.10
14-21 JAREÑO, ALEIX                     1932 4        27.5  36.0   21.0  25.81
      ESQUIROL ESTEVE, JOSEP            1830 4        25.0  32.5   23.0  24.52
      FARRIOL SALAS, ALBERT             1780 4        24.5  34.5   17.0  23.23
      SANCHEZ URPI, XAVIER              1803 4        24.5  33.0   18.0  21.94
      JANÉ, JORDI                       1865 4        24.0  30.5   18.0  20.65
      SOLÁ, JAUME                       1926 4        21.0  27.5   19.0  19.35
      DEL VALLE, JOEL                   1700 4        20.5  25.5   13.0  18.06
      ESQUIROL ESTEVE, PAU              1705 4        18.0  25.0   12.0  16.77
22-23 ALBET SERRA, JOAN                 1745 3.5      22.0  29.0   15.0  15.48
      GIBERT, NEUS                      1849 3.5      21.0  28.0   16.0  14.19
24-30 SOLÁ, FRANCESC                    1963 3        24.5  34.5   18.0  12.90
      MARTÍ, JOSEP                      1700 3        24.0  30.0   15.0  11.61
      LLORENÇ DUCH, PERE                1700 3        22.0  29.0   14.0  10.32
      ASENSIO, JAUME                    1700 3        19.5  26.0   13.0   9.03
      FERNANDEZ, ERNEST                 1700 3        18.5  22.5   10.0   7.74
      BECAT, MARC                       1700 3        17.5  22.5    8.0   6.45
      MARCET, JOAN                      1700 3        16.5  21.5    8.0   5.16
31-32 SABATE, MANEL                     1700 2        21.5  29.5   13.0   3.87
      TORRELLARDONA, MARCEL             1700 2        20.5  26.0    9.0   2.58
 33   ABRAHAM GONZALEZ, DAVID           1700 1        20.5  27.0    7.0   1.29
 34   PUIG, ARTURO                      1700 0        18.5  23.5    0.0       

Cross Table

No  Name                    Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7    8  

1.  ALBET SERRA, JORDI                18:L 26:W 14:L 23:W 19:W 24:D  7:L 16:W
2.  DEL VALLE, ADRIÁ                  19:W 11:W  6:L 15:W  3:D  7:W  4:L 12:W
3.  JANÉ, JAUME                       20:W 10:W  8:W  4:D  2:D  6:W 18:W  9:W
4.  JANÉ, ESTEVE                      21:W 13:W  7:W  3:D  6:D  5:W  2:W 10:W
5.  TORRALBA, JOSEP                   22:W 14:D 18:D 12:W 10:W  4:L  6:L 20:W
6.  VERDES, RAMON                     23:W 15:W  2:W 14:W  4:D  3:L  5:W 18:W
7.  ALONSO, LLUIS                     24:W 17:W  4:L 18:D  8:W  2:L  1:W 11:W
8.  SOLÁ, FRANCESC                    25:W 29:W  3:L 17:L  7:L 27:W 19:L 15:L
9.  SANCHEZ COBO, JAVIER              26:W 18:L 19:L 24:W 20:W 12:W 13:W  3:L
10. SANCHEZ URPI, ORIOL               27:W  3:L 21:W 31:W  5:L 11:W 17:W  4:L
11. JAREÑO, ALEIX                     28:W  2:L 20:W 19:W 18:L 10:L 15:W  7:L
12. SOLÁ, JAUME                       29:L 33:W 23:W  5:L 31:W  9:L 25:W  2:L
13. SIERRA, MIQUEL                    30:W  4:L 24:L 29:W 33:W 16:W  9:L 19:W
14. BARROT, SALVADOR                  31:W  5:D  1:W  6:L 17:L 21:W 24:L 25:W
15. JANÉ, JORDI                       32:W  6:L 29:W  2:L 24:L 28:W 11:L  8:W
16. GIBERT, NEUS                      33:L 25:W 31:L 27:W 21:D 13:L 28:W  1:L
17. ESQUIROL ESTEVE, JOSEP            34:W  7:L 33:W  8:W 14:W 18:L 10:L 24:L
18. TORRELLARDONA, MARTI               1:W  9:W  5:D  7:D 11:W 17:W  3:L  6:L
19. SANCHEZ URPI, XAVIER               2:L 28:W  9:W 11:L  1:L 29:W  8:W 13:L
20. FARRIOL SALAS, ALBERT              3:L 27:W 11:L 25:W  9:L 31:W 21:W  5:L
21. ALBET SERRA, JOAN                  4:L 30:W 10:L 34:W 16:D 14:L 20:L 32:W
22. ESQUIROL ESTEVE, PAU               5:L 31:L 28:W 33:L 27:L 26:W 34:W 29:W
23. ABRAHAM GONZALEZ, DAVID            6:L 32:W 12:L  1:L 28:L 30:L 31:L 26:L
24. ALONSO, ADRIA                      7:L 34:W 13:W  9:L 15:W  1:D 14:W 17:W
25. ASENSIO, JAUME                     8:L 16:L 30:W 20:L 34:W 33:W 12:L 14:L
26. BECAT, MARC                        9:L  1:L 34:L 30:W 29:L 22:L 32:W 23:W
27. DEL VALLE, JOEL                   10:L 20:L 32:W 16:L 22:W  8:L 30:W 31:W
28. FERNANDEZ, ERNEST                 11:L 19:L 22:L 32:W 23:W 15:L 16:L 33:W
29. LLORENÇ DUCH, PERE                12:W  8:L 15:L 13:L 26:W 19:L 33:W 22:L
30. MARCET, JOAN                      13:L 21:L 25:L 26:L 32:W 23:W 27:L 34:W
31. MARTÍ, JOSEP                      14:L 22:W 16:W 10:L 12:L 20:L 23:W 27:L
32. PUIG, ARTURO                      15:L 23:L 27:L 28:L 30:L 34:L 26:L 21:L
33. SABATE, MANEL                     16:W 12:L 17:L 22:W 13:L 25:L 29:L 28:L
34. TORRELLARDONA, MARCEL             17:L 24:L 26:W 21:L 25:L 32:W 22:L 30:L

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 


 

1