bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 26/12/2007 13:13:08

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 
Torneig de Ràpides de Nadal, (1 ª ronda del circuit de Ràpides de la Catalunya Central)
Dia: 22 de Desembre 2007
Hora: Dos quarts de cinq de la tarda
Lloc: Cercle Familiar Recreatiu "Els Carlins"  carrer Sabateria 5 MANRESA
Inscripció 4 €
Infantil gratuit
Trofeus: Tres primers clasificats per Trams d'Elo,Infantils,Juvenils i local. (Total 18 trofeus)
Al finalitzar es realitzarà també la entrega de premis del Circuit-2007
Club Escacs Manresa.

Inscripciones:
josepp4r@hotmail.com
telf. - 677608732

Final Ranking

Rank SNo.   Name IRtg Federation Team Gr Pts BH. BH. BH.     Rp
1 1   Fluvia Poyatos, Jordi 2527 TOD TORDERA   9 52 40 47½     2861
2 4   Salvador Mura, Sergi 2211 PAS PASSIO   51½ 38½ 47½     2467
3 2   Exposito Amaro, Josue 2353 PAS PASSIO   7 54½ 41 50     2400
4 5   Ramon Solans, Albert 2205 TAG TARREGA J 6 54 42 51     2307
5 8   Jane Besora, Esteve 2164 CRD CARDONA S16 6 49½ 37½ 46½     2292
6 12   Visa Jordana, Joel 2131 TAG TARREGA J 6 46½ 35½ 42½     2212
7 3   Sanchez Devesa, Antoni 2214 CCS SABADELL   53½ 40½ 49½     2275
8 14   Jane Besora, Rafael 2122 CRD CARDONA   44½ 33½ 41     2101
9 19   Ambros Pladellorens, Jordi 2016 BLR BALSARENY   38 26½ 35½     2075
10 27   Jane Besora, Jordi 1865 CRD CARDONA S16 33½ 26½ 32     2008
11 6   Aranda Flores, Jordi 2202 OLE OLESA   5 49 36½ 45½     2189
12 20   Gutierrez Leon, Cristobal 1986 EXT EXTREMADURA   5 47 36½ 44     2111
13 11   Tallo Dominguez, Imar 2137 IGU IGUALADA S16 5 46½ 36 43     2135
14 9   Junyent Llobet, Joaquim 2148 BLR BALSARENY   5 45½ 33½ 42½     2128
15 16   Vidal Zamora, Alex 2065 SEG STA. EUGENIA S16 5 38 30½ 36½     2078
16 10   Torralba Sanz, Josep 2141 SJV SANT JOAN   45 33 42     2085
17 22   Tallo Dominguez, Kirian 1946 IGU IGUALADA S16 42½ 32 39½     1968
18 17   Serra Labrador, Carles 2049 GER GERUNDA   41 31½ 38½     2001
19 15   Llavall sors, Daniel 2099 TAG TARREGA   40½ 33 39     2040
20 21   Herraiz Casas, Estanislau 1973 MAN MANRESA   39½ 30½ 36½     1989
21 30   Renau Giralt, Miquel 1835 LST L'ESTANY S16 36½ 28½ 33½     1876
22 31   Canal Uro, Jordi 1824 MAN MANRESA   34 26½ 32½     1828
23 7   Jane Besora, Jaume 2193 CRD CARDONA J 4 42 31½ 39     2015
24 18   Gracia Vergara, Ferran 2048 CAT MURCIA   4 39 30½ 36     1908
25 28   Olivares Flores, Benito 1856 MAN MANRESA   4 33½ 27 32     1787
26 24   Jareño Badenas, Aleix 1932 SVC CASTELLET S16 4 32½ 25½ 31     1879
27 33   Vidal Zamora, Cristina 1748 SEG STA. EUGENIA FS16 38½ 30 35½     1922
28 32   Mallorca Rodriguez, Francisco 1795 BLR BALSARENY S16 37 28½ 34     1871
29 23   Castells Aloy, Jordi 1932 CTN CATALONIA S16 34 25½ 31½     1735
30 25   Morros Palau, Josep 1895 MAN MANRESA   33½ 26½ 32     1789
31 36   Mora Aguado, Josep Mª 1700 BLR BALSARENY   3 35½ 28½ 34     1709
32 26   Vidal Palou, Jordi 1869 SEG STA. EUGENIA   3 35 27½ 33½     1798
33 29   Garcia Musellas, Gal.la 1837 SEG STA. EUGENIA FS16 3 33 26 31½     1756
34 35   Garcia Castany, Jose 1703 SEG STA. EUGENIA   2 32½ 25½ 31     1556
35 34   Codina Casals, Joan 1706 LST L'ESTANY   2 30 24 28½     1531
36 13   Verdes Nadal, Ramon 2124 TAG TARREGA   0 39½ 31½ 36      
  37   Monteys, Ivan 0 CCS SABADELL   0 39½ 31½ 36      

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 


 

1