bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 14/02/2007 14:45:49

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 

FASE COMARCAL D'ESCACS - Categoria: BENJAMÍ
PRIMERA RONDA (Dijous, 11 de Gener del 2007)

FASE COMARCAL D'ESCACS - Categoria: BENJAMÍ
PRIMERA RONDA (Dijous, 11 de Gener del 2007)


 T. BLANQUES              Punts   Resultat  NEGRES               Punts

 
 1  HERNANDO, Maria (1)     [0]  1/2 : 1/2   JORDANA, Maria (9)    [0]  

 2  LERONES, Joan Marc (10) [0]   1   : 0    GRAO, Marc (2)        [0]  

 3  HERNANDO, Manel (3)     [0]   0   :  1   LERONES, David (11)   [0]  

 4  DÍAZ-FLORES, Anna (12)  [0]   1   :  0   PÉREZ, Joel (4)       [0]  

 5  RODRÍGUEZ, Joan (5)     [0]  1/2 :  1/2  MOSQUERA, Marina (13) [0]  

 6  GARCÍA, Álex (14)       [0]  1    :  0   GONZÁLEZ, Carlos (6)  [0]  

 7  CASTAÑO, Paula (7)      [0]  1/2  :  1/2 ÁLVAREZ, Andrea (15)  [0]  

 8  PÉREZ, Raúl (16)        [0]   0   :  1   DOUGAS, Néstor (8)    [0] 




    SISTEMA DE DESEMPAT: 

1)	Buchholz Mitjà (sense l’adversari de menys puntuació).

2)	Berger.

3)	Buchholz FIDE.



FASE COMARCAL D'ESCACS
 Categories: ALEVÍ, INFANTIL I CADET

PRIMERA RONDA (Dijous, 11 de Gener del 2007)


 T. BLANQUES              Punts   Resultat NEGRES               Punts

 
 1  ÁLVAREZ, Cristina (1)  [0]  0   :  1   ABELLÁN, David (10)    [0]  

 2  DÍAZ-FLORES, Pau (11)  [0]  1   :  0   AGUILERA, Patricia (2) [0]  

 3  HERNANDO, Javier (3)   [0]  0   :  1   HUERTA, Roger (12)     [0]  

 4  LLORENTE, Álex (13)    [0]  1   : 0    RODA, Carlos (4)       [0]  

 5  PALLAREZ, Adrià (5)    [0]  1   :  0   FERRÉ, Sandra (14)     [0]  

 6  ARIAGA, Kevin (15)     [0]  1   : 0    GATELL, Eric (6)       [0]  

 7  CRUZ, Alejandro (7)    [0]   1  :   0  ZARALLO, Borja (16)    [0]  

 8  PÉREZ, Gabriel (17)    [0]   0  :  1   GRANERO, Carlos (8)    [0]  

 9  RIVERO, Aitor (9)      [0]   0  :  1   ZAMORA, Enric (18)     [0]




    SISTEMA DE DESEMPAT: 

1)	Buchholz Mitjà (sense l’adversari de menys puntuació).

2)	Berger.

3)	Buchholz FIDE.
FASE COMARCAL D'ESCACS
 Categories: ALEVÍ, INFANTIL I CADET

SEGONA  RONDA (Dijous, 18 de Gener del 2007)


 T. BLANQUES              Punts   Resultat NEGRES               Punts

 
 1  DIAZ-FLORES, Pau       [1]    1  :   0  PALLARES, Adrià 	    [1]  

 2  HUERTA, Roger 	    [1]    0  :   1  CRUZ, Alejandro 	    [1]  

 3  GRANERO, Carlos 	    [1]    1  :   0  LLORENTE, Álex)      [1]  

 4  ABELLAN, David 	    [1]    1  :   0  ARIAGA, Kevin        [1]  

 5  ZAMORA, Enric          [1]    1  :   0  ÁLVAREZ, Cristina    [1]  

 6  AGUILERA, Patricia     [0]    1  :   0  RIVERO, Aitor        [1]  

 7  FERRÉ, Sandra          [0]    0  :   1  HERNANDO, Javier     [1]  

 8  ZARALLO, Borja 	    [0]    1  :   0  RODA, Carlos         [0]  

 9  GATELL, Eric           [0]    0  :   1  ARIAGA, Carlos       [0]  

	Descansa			:     PÉREZ, Gabriel (17)   [0]
FASE COMARCAL D'ESCACS - Categoria: BENJAMÍ
SEGONA  RONDA (Dijous, 18 de Gener del 2007)


 T. BLANQUES              Punts   Resultat NEGRES                Punts
 
 
 1  DOUGAS, Néstor        [1]   1    :   0  LERONES, David        [1]  

 2  LERONES, Joan 	    [1]  0    :   1   DIAZ-FLORES, Anna    [1]  

 3  GRAÓ, Marc 		    [0]  0    :   1  GARCÍA, Álex          [1]  

 4  MOSQUERA, Marina  	    [0]  1    :   0  HERNANDO, Maria	     [1]  

 5  HERNANDO, Manel        [0]  1    :   0  CASTAÑO, Paula        [0]  

 6  JORDANA, Maria         [0]  0    :   1    PÉREZ, Joel          [0]  

 7  ÁLVAREZ, Andrea        [0]  0    :   1   RODRÍGUEZ, Joan      [0]  
 
 8  GONZALEZ, Carlos       [0]  1    :   0    PEREZ, Raúl         [0]  

		

        

        
TERCERA RONDA (Dijous, 25 de Gener del 2007)


 T. BLANQUES              Punts   Resultat NEGRES                Punts
 
 
 1  DOUGAS, Néstor (8)     [2]       :     GARCÍA, Álex (14)       [2]  

 2  RODRÍGUEZ, Joan (5)    [1]       :     LERONES, Joan Marc (10) [2]  

 3  DÍAZ-FLORES, Anna (12) [1]       :     HERNANDO, Manel (3)     [1]  

 4  LERONES, David (11)    [1]       :     PÉREZ, Joel (4)         [1]  

 5  MOSQUERA, Marina (13)  [1]       :     GONZÁLEZ, Carlos (6)    [1]  

 6  PÉREZ, Raúl (16)       [0]       :     HERNANDO, Maria (1)     [0]  

 7  GRAO, Marc (2)         [0]       :     ÁLVAREZ, Andrea (15)    [0]  

 8  JORDANA, Maria (9)     [0]       :     CASTAÑO, Paula (7)      [0]  
TERCERA RONDA (Dijous, 25 de Gener del 2007)


 T. BLANQUES              Punts   Resultat NEGRES               Punts

 
 1  CRUZ, Alejandro (7)    [2]       :     ABELLÁN, David (10)   [2]  

 2  GRANERO, Carlos (8)    [2]       :     DÍAZ-FLORES, Pau (11) [2]  

 3  AGUILERA, Patricia (2) [1]       :     ZAMORA, Enric (18)    [2]  

 4  ARIAGA, Kevin (15)     [1]       :     HERNANDO, Javier (3)  [1]  

 5  ZARALLO, Borja (16)    [1]       :     PALLAREZ, Adrià (5)   [1]  

 6  ARIAGA, Alejandro (19) [1]       :     HUERTA, Roger (12)    [1]  

 7  LLORENTE, Álex (13)    [1]       :     ARQUÉS, Jordi (20)    [1]  

 8  ÁLVAREZ, Cristina (1)  [0]       :     RIVERO, Aitor (9)     [0]  

 9  FERRÉ, Sandra (14)     [0]       :     RODA, Carlos (4)      [0]  

10  GATELL, Eric (6)       [0]       :     PÉREZ, Gabriel (17)   [0]
FASE COMARCAL D'ESCACS - Categoria: BENJAMÍ
QUARTA RONDA (Dijous, 1 de Febrer del 2007)


 T. BLANQUES             Punts  Resultat NEGRES                Punts
 
 
 1  HERNANDO, Manel (3)     [2]        :      DOUGAS, Néstor (8)       [3]  

 2  GARCÍA, Álex (14)       [2]        :      RODRÍGUEZ, Joan (5)      [2]  

 3  LERONES, Joan Marc (10) [2]        :      LERONES, David (11)      [2]  

 4  PÉREZ, Joel (4)         [1]        :      MOSQUERA, Marina (13)    [1.5]

 5  GONZÁLEZ, Carlos (6)    [1.5]      :      DÍAZ-FLORES, Anna (12)   [1]  

 6  ÁLVAREZ, Andrea (15)    [1]        :      RODRÍGUEZ, Francesc (17) [1]  

 7  HERNANDO, Maria (1)     [0.5]      :      SÁNCHEZ, Víctor (19)     [0]  

 8  CASTAÑO, Paula (7)      [0]        :      PÉREZ, Raúl (16)         [0.5] 

 9  ACÍN, Arnau (18)        [0]        :      GRAO, Marc (2)           [0]  

                         Descansa      :      JORDANA, Maria (9)       [0]       
FASE COMARCAL D'ESCACS
 Categories: ALEVÍ, INFANTIL I CADET

QUARTA RONDA (Dijous, 1 de Febrer del 2007)


 T. BLANQUES             Punts    Resultat NEGRES               Punts

 
 1  ZAMORA, Enric (18)     [3]       :     DÍAZ-FLORES, Pau (11)  [3]  

 2  CRUZ, Alejandro (7)    [3]       :     ARIAGA, Kevin (15)     [2]  

 3  GRANERO, Carlos (8)    [2]       :     HUERTA, Roger (12)     [2]  

 4  ZARALLO, Borja (16)    [2]       :     ABELLÁN, David (10)    [2]  

 5  ARQUÉS, Jordi (20)     [2]       :     PALLAREZ, Adrià (5)    [1]  

 6  PÉREZ, Gabriel (17)    [1]       :     AGUILERA, Patricia (2) [1]  

 7  HERNANDO, Javier (3)   [1]       :     LLORENTE, Álex (13)    [1]  

 8  ARIAGA, Alejandro (19) [1]       :     FERRÉ, Sandra (14)     [1]  

 9  RODA, Carlos (4)       [0]       :     ÁLVAREZ, Cristina (1)  [0]  

10  RIVERO, Aitor (9)      [0]       :     GATELL, Eric (6)       [0]  

FASE COMARCAL D'ESCACS - Categoria: BENJAMÍ
CINQUENA I ÚLTIMA RONDA (Dijous, 8 de Febrer del 2007)


 T. BLANQUES             Punts  Resultat NEGRES               Punts
 
 
 1 DOUGAS, Néstor (8)       [4]        :     GONZÁLEZ, Carlos (6)    [2.5]

 2 LERONES, David (11)      [3]        :     GARCÍA, Álex (14)       [3]  

 3 MOSQUERA, Marina (13)    [2.5]      :     LERONES, Joan Marc (10) [2]  

 4 RODRÍGUEZ, Francesc (17) [2]        :     HERNANDO, Manel (3)     [2]  

 5 PÉREZ, Raúl (16)         [1.5]      :     RODRÍGUEZ, Joan (5)     [2]  

 6 PÉREZ, Joel (4)          [1]        :     ÁLVAREZ, Andrea (15)    [1]  

 7 SÁNCHEZ, Víctor (19)     [1]        :     JORDANA, Maria (9)      [1]  

 8 DÍAZ-FLORES, Anna (12)   [1]        :     ACÍN, Arnau (18)        [0.5] 

 9 GRAO, Marc (2)           [0.5]      :     HERNANDO, Maria (1)     [0.5] 

                     Descansa      :    CASTAÑO, Paula (7)    [0]                           
CINQUENA I ÚLTIMA RONDA (Dijous, 8 de Febrer del 2007)


 T. BLANQUES             Punts    Resultat NEGRES                 Punts

 
 1  DÍAZ-FLORES, Pau (11) [4]        :     CRUZ, Alejandro (7)     [4]  

 2  ABELLÁN, David (10)   [3]        :     GRANERO, Carlos (8)     [3]  

 3  HUERTA, Roger (12)    [2]        :     ZAMORA, Enric (18)      [3]  

 4  ARIAGA, Kevin (15)    [2]        :     PALLAREZ, Adrià (5)     [2]  

 5  LLORENTE, Álex (13)   [2]        :     PÉREZ, Gabriel (17)     [2]  

 6  ARQUÉS, Jordi (20)    [2]        :     ZARALLO, Borja (16)     [2]  

 7  HERNANDO, Javier (3)  [1]        :     ARIAGA, Alejandro (19)  [2]  

 8  FERRÉ, Sandra (14)    [1]        :     AGUILERA, Patricia (2)  [1]  

 9  GATELL, Eric (6)      [0.5]      :     ÁLVAREZ,Cristina (1)  [0.5] 

10  RIVERO, Aitor (9)     [0.5]      :     RODA,Carlos (4)       [0.5] 
 

 

C L A S S I F I C A C I Ó   F I N A L  (Curs 2006-2007)

 

 

 

 

 
Lloc   Nom i Cognom             Club o Escola Punts     Buch.-1 Berg. Buch.
 

 

 1-2   Pau DÍAZ-FLORES            Badalona       4.5         16.5  6.25  18.0
       Alejandro CRUZ             Badalona       4.5         13.0  9.25  14.0
 3-4   Jordi ARQUÉS               Sant Adrià     4           13.0  8.00  14.0
       Enric ZAMORA               Llibertat      4           11.0  5.50  12.5
 5-6   David ABELLÁN              Badalona       3.5         14.5  3.75  15.5
       Carlos GRANERO             Badalona       3.5         13.5  6.25  15.0
  7    Kevin ARIAGA               Llibertat      3           15.0  2.00  16.0
 8-9   Gabriel PÉREZ              Llibertat      2.5         15.5  3.25  17.0
       Álex LLORENTE              Badalona       2.5         14.5  3.25  15.5
10-14  Roger HUERTA               Sant Adrià     2           16.5  2.00  17.5
       Borja ZARALLO              Llibertat      2           16.5  0.00  18.5
       Patricia AGUILERA          S. Trinitat    2           13.5  0.00  15.5
       Javier HERNANDO            S. Trinitat    2           12.5  0.00  14.0
       Alejandro ARIAGA           Llibertat      2           12.0  1.00  13.0
  15   Cristina ÁLVAREZ           S. Trinitat    1.5         14.0  0.50  16.0
16-19  Adrià PALLAREZ             Badalona       1           14.5  1.00  15.5
       Aitor RIVERO               Badalona       1           12.5  0.75  14.0
       Sandra FERRÉ               Badalona       1           11.5  1.00  12.5
       Carlos RODA                S. Trinitat    1           11.0  1.25  12.0
  20   Eric GATELL                Badalona       0.5         12.0  0.50  13.5

 

C L A S S I F I C A C I Ó   F I N A L (Curs 2006-2007)

 

 

 

 

 
 Lloc  Nom i Cognom             Club o Escola       Punts  Buch.-1 Berg. Buch.
 
 
  1    Néstor DOUGAS           Sant Adrià           5     10.5 14.50  12.5
  2    David LERONES           Sant Adrià           4     12.0  8.00  14.0
 3-4   Álex GARCÍA             Llibertat            3     13.5  2.50  16.0
       Joan Marc LERONES       Sant Adrià           3     10.5  1.00  11.0
 5-9   Manel HERNANDO          S. Trinitat          2.5   12.5  2.25  13.0
       Raúl PÉREZ              Llibertat            2.5   11.5  2.75  13.0
       Carlos GONZÁLEZ         S. Trinitat          2.5   11.0  4.75  11.5
       Marina MOSQUERA         Badalona             2.5    9.5  1.25  11.0
       Francesc RODRÍGUEZ      Sant Adrià           2.5    9.0  3.75   9.5
10-12  Víctor SÁNCHEZ          Llibertat            2      9.0  1.50  10.5
       Joan RODRÍGUEZ          S. Trinitat          2      8.0  4.00   8.5
       Joel PÉREZ              S. Trinitat          2      7.5  1.00   8.0
13-14  Arnau ACÍN              Sant Adrià           1.5   10.0  1.25  10.5
       Maria HERNANDO          S. Trinitat          1.5    8.0  1.25   9.5
15-18  Andrea ÁLVAREZ          Llibertat            1     10.0  0.00  11.5
       Anna DÍAZ-FLORES        Badalona             1      9.5  0.00  11.0
       Paula CASTAÑO           Sant Adrià           1      8.5  0.00   9.0
       Maria JORDANA           Sant Adrià           1      8.0  0.00   9.5
  19   Marc GRAO               S. Trinitat          0.5    7.0  0.75   7.5
 

      

© AJEDREZ NOTICIAS DíaRIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 


 

1