bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 17/08/2008 22:37:03

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
  

 

 

 

 FESTA MAJOR

 SANTA COLOMA QUERALT  2008

 

 

“Torneig Llampec” de partides ràpides a 5 minuts.

 

 DISSABTE DIA 16 D’AGOST.

 

 

Ràpides Festa Major 2008 - Round 9

 

Standings

Place Name                           Feder  Rtg  Club Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   Vila Gàzquez, Xavier                  2456 SCQ  9        40.5  52.5   45.0
  2   Salvador Mura, Sergi                  2200 PAS  7        38.0  51.0   34.5
  3   Verdés Nadal, Ramon                   2124 TAG  7        38.0  50.0   35.0
  4   Campos Olaya, Israel                  2227 TAG  6.5      39.5  52.5   36.5
  5   Esplugas Esteve, Vicenç        sub-16 2184 SCQ  6        39.5  52.5   35.5
  6   Delgado Osorio, Javier         sub-12 2020 BAB  6        36.0  49.0   29.5
  7   Vila Cairo, Gerard                    2152 SCQ  6        35.5  46.5   32.0
  8   Torrallardona Raventós, Martí  sub-16 1866 SSA  6        34.5  45.5   27.0
  9   Ruiz Podadera, Josep                  1699      5.5      30.0  39.5   26.0
 10   Vila Gàzquez, Jordi                   2166 SCQ  5        41.0  54.0   30.0
 11   Amigó Vilalta, Jordi                  2345 ESF  5        40.5  54.0   31.0
 12   Farriol Salas, Albert          sub-14 1830 IAT  5        37.5  47.0   29.0
 13   Barrot Farré, Salvador                1919 SCQ  5        36.0  46.0   28.0
 14   Sánchez Mayor, Josep                  2075 MAS  5        35.5  47.0   29.0
 15   Vidal Bermejo, Joan Àngel             1960 SCQ  5        34.5  44.5   27.0
 16   Vilalta Sánchez, Eduard        sub-14 1811 ESF  5        33.0  45.0   25.0
 17   Solà Sendra, Francesc                 1943 SCQ  5        33.0  42.0   24.0
 18   Balcells Soriguera, Teresa H.         2045 TAG  5        33.0  39.0   24.0
 19   Elies Tomàs, Lluís                    1877 MTB  5        31.5  41.0   24.0
 20   Torres Mo, Antoni                     1881 TAG  5        31.0  40.0   23.0
 21   Cots Valls, Antoni                    1999 TAG  4.5      34.5  44.0   25.0
 22   Vilalta Sánchez, Joan          sub-10 1722 ESF  4.5      31.5  39.5   22.5
 23   Vilalta Masdeu, Andreu                1797 ESF  4.5      31.0  39.0   20.5
 24   Baldrich Gimenez, Eduard       sub-14 1748 ESF  4        31.5  39.5   22.5
 25   Llorens Duch, Pere LLuís              1736 SCQ  4        30.0  39.0   18.0
 26   Solà Sendra, Jaume                    1880 SCQ  4        30.0  38.5   22.0
 27   Vidal Tomàs, Andreu                   1773 SCQ  4        29.0  39.0   19.0
 28   Casas Pèrez, Gregori                  1774 SCQ  4        29.0  38.5   17.0
 29   Segura Cabildo, David          sub-14 1756 SCQ  4        28.5  36.5   17.0
 30   Vila Cairo, Cristina                  1839 SCQ  4        28.0  36.5   19.5
 31   Segura Cabildo, Sergi          sub-14 1700 SCQ  4        25.0  30.5   16.0
 32   Torrallardona Raventós, Marçal sub-10 1700 VIF  3.5      27.0  33.0   16.5
 33   Torralbas Gumà, Guillem        sub-10 1700 IAD  3.5      25.5  32.0   16.0
 34   Martínez Canela, Marc          sub-12 1700 SCQ  3        27.5  34.5   14.0
 35   Hernández, Miquel              sub-14 1700 ESF  3        24.5  30.0   16.0
 36   Marimon Soler, Jordi           sub-10 1700 SCQ  3        24.5  30.0   12.0
 37   Puiggener Cases, Sergi         sub-12 1726 SCQ  3        23.0  30.5   10.0
 38   Llorens Albareda, Josep               1699 SCQ  3        23.0  28.5   11.0
 39   Freixas Carol, Adrià           sub-12 1700 SCQ  3        22.0  27.5   11.5
 40   Antoni, Oskar                  sub-12 1699 SCQ  2        24.0  29.5    8.0
 41   Solé Piqué, Oriol              sub-12 1699 SCQ  1        22.5  27.5    4.0
 42   Callau Aymerich, Bernat        sub-10 1700 SCQ  0.5      24.5  31.0    4.0
 43   Corbella González, Jaume       sub-12 1700 SCQ  0         5.5   5.5    0.0
      Corbella González, Eduard      sub-10 1699 SCQ  0         5.5   5.5    0.0

 

Lloc: Plaça Major i es farà al aire lliure.També hi haurà exhibició d’escacs gegants a la mateixa Plaça.

 

 

Inici: Es començarà a les 10 del matí.

 

Sistema de joc: Suís a 9 rondes.Desempats Bulchoz (-1), Bulchoz i Progressiu- Acumulatiu.

 

PREMIS:   1er,2on i 3er Classificat final

                  Millor tram ELO 1700-1849

                  Millor tram ELO 1850-2000

                  Millor Sub-16, Sub-14, Sub-12, Sub-10

                  Millor jugador local

                  Millor Sub-16 local

                 

Premis no acumulatius.

 

Inscripció gratuïta, hi haurà un refrigeri desprès de l’entrega de premi.

 

Inscripcions fins el divendres 15 a les 23:59 minuts a

 

Tlf   646156018  o ciscosola@hotmail.com

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 

 


 

1