10é Obert de Promociķ Juvenil de Tārrega

Classificaciķ final

Lloc Cognoms - Nom           Categ Elo  Club       Punts B/(1) B(0)  Prog
 1   Nieto Farreny, Francesc  16   1948 Benavent   8     43.0  46.0  36.0
 2   Coll Ortega, Cristina    14   2012 Balaguer   7     45.5  48.5  35.0
 3   Mas Gené, Oriol          16   1889 Benavent   6.5   42.5  46.0  31.5
 4   Ferrer Font, Jordi            1839 Balaguer   6     46.0  49.5  36.0
 5   Orrit Solé, Gerard       14   1809 Balaguer   5.5   46.0  49.5  33.5
 6   Ivanov Markov, Dimitri        1864 Balaguer   5.5   45.0  48.0  29.0
 7   Ramoneda Rumí, Gisela    14   1981 Balaguer   5.5   40.5  42.5  27.0
 8   Bobet Rufach, Ramon      12   1700 Balaguer   5.5   40.5  41.0  24.5
 9   Farré Portrony, Alex     16   1889 Balaguer   5     44.0  47.0  29.0
10   Ivanov Markov, Rodoslav       1837 Balaguer   5     41.5  45.0  29.5
11   Baldrich Gimenez, Eduard 14   1804 Espluga F. 5     40.0  43.0  26.0
12   Martí Pajuelo, Elies     12   1802 Vilanovenc 5     37.5  41.0  26.0
13   Vilalta Sanchez, Eduard  14   1763 Espluga F. 5     37.0  37.5  24.5
14   Solaní Nuņez, Joel       12   1714 Vallfogona 5     34.0  34.5  18.0
15   Grau Mayoral, Nuria      12   1700 Balaguer   4.5   35.5  37.5  20.0
16   Monfā Escolā, Joel       12   1702 Vilanovenc 4.5   35.5  36.0  18.5
17   Meosburger Alzate, Johan 14   1700 Espluga F. 4.5   31.5  32.0  17.5
18   Fortuny Profitķs, Jordi  12   1742 Balaguer   4     41.5  44.5  22.0
19   Cruz Farré, Miquel            1751 Balaguer   4     37.5  40.5  23.5
20   Vilalta Sanchez, Joan    10   1700 Espluga F. 4     35.5  37.5  22.5
21   Casas Torres, Pau        12   1700 Balaguer   4     32.0  32.5  16.5
22   Llovet Pallerola, Oriol  16   1723 Vilanovenc 3     39.5  43.0  21.0
23   Martí Pajuelo, Manel     10   1750 Vilanovenc 3     34.5  35.0  12.0
24   Rumí Camero, Joel        12   1708 Balaguer   3     33.0  33.5  15.0
25   Nieto Badia, Pau         12   1700 Balaguer   1     34.5  37.5   7.0
26   Valera Muņoz, Alexis     10   1700 Balaguer   1      8.5  10.0   2.0
27   Aldomā Pubill, Roger     16   1725 Tārrega    0     17.5  20.5   0.0
28   Delgado Osorio, Javier   12   1997 Barberā    0      3.5   3.5   0.0

 

 

Tārrega, 11 de maig de 2008.

9é Obert de PARTIDES RĀPIDES “CIUTAT DE TĀRREGA” 2008 

10é  Circuit de Partides Rāpides de la Catalunya Central 2008

 

Classificaciķ final

Lloc Cognoms - Nom          Tram  Elo  Club     Punts  B(1)  B(0)  Prog 
 1  Visa Jordana, Joel               2150 Tārrega    7.5    44.0  48.0   35.5
 2  Ramon Solans, Albert             2228 Tārrega    7      49.0  53.5   37.0 D
 3  Verdés Nadal, Ramon              2114 Tārrega    7      41.0  44.5   34.0
 4  Gutierrez Martos, Ferran         2148 Benavent   6.5    45.0  48.0   35.5
 5  Ribera Pané, Jaume               2165 Mollerussa 6      51.5  54.0   38.0
 6  Exposito Amaro, Josué            2350 La Passiķ  6      47.0  51.0   34.0
 7  Solé Pera, Jordi           A     2091 Vilanovenc 6      43.5  46.0   30.0
 8  Solaní Nuņez, Joshua       B     1958 Vallfogona 6      39.5  42.0   28.0
 9  Herraiz Casas, Estanis     B     1973 Manresa    6      37.0  40.5   26.5
10  Lopez Atay, Diana                2104 La Passiķ  6      36.0  39.5   24.0
11  Monfā Solč, Ramon                2197 Vilanovenc 5.5    43.0  46.5   31.5
12  Argerich Farrās, Josep           2220 Torā       5.5    42.0  45.5   30.5
13  Montoliu Daroca, Imma      B     1918 Vallfogona 5.5    37.0  39.5   22.5
14  Torralba Sanz, Josep             2115 Sant Joan  5      45.5  49.0   29.0
15  Diaz Lara, Raul            B     1877 Lleida     5      42.0  45.5   25.0
16  Santamaria Bonet, Marc     B 16  1920 Benavent   5      42.0  44.5   22.0
17  Mallorca Rodriguez, Xavier C 16  1795 Balsareny  5      41.0  45.0   26.0
18  Castells Aloy, Jordi       B     1947 Catalonia  5      39.0  41.5   26.0
19  Sempere Chavanat, Iscle    B     1917 Lleida     5      38.0  40.5   23.0
20  Jareņo Badenas, Aleix      B 16  1916 Castellet  5      36.5  38.0   21.0
21  Ortiz Navarro, Miquel A.   A     2029 Balaguer   4.5    39.5  42.0   24.0
22  Monfā Escolā, Ramon        C 16  1845 Vilanovenc 4.5    36.5  39.0   19.5
23  Parramon Guillaumet, Jaume A     2069 Vallfogona 4      45.5  48.0   26.0
24  Piqué Safont, Joan Manel         2113 Tārrega    4      43.0  47.5   23.0
25  Sanuy Moncasi, Albert      A     2073 Benavent   4      40.0  42.5   24.0
26  Canal Uro, Jordi           C     1824 Manresa    4      37.5  38.0   18.0
27  Vilalta Masdeu, Andreu     C     1835 Espluga F. 4      36.0  38.5   16.0
28  Farré Regada, Juliā        A     2077 Tārrega    4      35.0  37.5   20.0
29  Ambros Pladellorens, Jordi A     2016 Balsareny  4      35.0  36.5   23.0
30  Triviņo, Jose              C     1700 Balsareny  4      34.5  37.5   17.0
31  Solā Masiā, Arcadi         C     1824 Benavent   4      31.0  31.5   16.0
32  Vidal Rosell, Josep        B     1999 Vallfogona 3.5    42.5  43.0   23.5
33  Ruiz Garcia, Lluis         B     1851 Benavent   3.5    34.0  34.5   16.0
34  Exposito Avila, Gabino     B     1870 La Passiķ  3.5    27.5  28.0   15.0
35  Lucas Ara, Alejandro       C     1699 Manresa    3      36.5  40.0   19.0
36  Escur Hereu, Joaquim       C     1834 Vallfogona 3      35.0  37.5   12.0
37  Sales Miquel, Alexandre    C     1702 Vilanovenc 3      34.5  37.0   16.0
38  Semionovich, Zurab         B     1890 Vilanovenc 3      28.5  29.0    9.0
39  Torres Mo, Antoni          B     1875 Tārrega    3      26.5  27.0   14.0
40  Aznar Perez, Pere          C     1700 Tārrega    2      30.0  30.5    8.0
41  Bergé Solé, Josep M.       C     1700 Vallfogona 1      28.5  30.0    7.0
42  Campos Olaya, Israel             2200 Tārrega    0       4.5   4.5    0.0
 
Tārrega, 11 de maig de 2008.

 

 

 

  


 

 

1