bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

   

 Actualizado con fecha: 18/05/2009 13:18:27

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

Resultados

 

 

 

10é Obert de PARTIDES RÀPIDES “CIUTAT DE TÀRREGA” 2009 

11é  Circuit de Partides Ràpides de la Catalunya Central 2009

 

 

Classificació final

 

Lloc

Cognoms - Nom

Elo

Club

Grup

Punts

B(1)

B(0)

Prog

1

Visa Jordana Joel

2180

Tàrrega

 

47½

50½

40½

2

Campos Olaya Israel

2230

Tàrrega

 

47

51

37

3

Ramon Solans Albert

2254

Tàrrega

 

7

49½

53

40

4

Sanuy Moncasi Albert

2073

Almenar

A

46½

50

33½

5

Vilella Bertran Joan

2091

Piera

A

6

43

46

32½

6

Plasencia Martinez Victor

2225

Lira Vendrellenca

 

6

42½

42½

32

7

Llavall Sans Daniel

2155

Tàrrega

 

6

42

46

28

8

Ortiz Navarro Miquel A.

2009

Balaguer

A

6

41

45

28

9

Montoliu Daroca Imma

1986

Vallfogona

B

6

37

39½

28

10

Solaní Nuñez Joshua

1972

Vallfogona

B

6

35

35

28

11

Prat Baqué Vicenç

2040

Guissona

A

42½

46½

28½

12

Baiges Navarro Albert

2134

Cambrils

 

42½

46

27½

13

Tresents Pla Lluis

2243

Guissona

 

5

51½

51½

32

14

Verdés Nadal Ramon

2177

Tàrrega

 

5

48

52

32½

15

Torralba Sanz Josep

2118

Sant Joan V.

 

5

44

48

30

16

Herraiz Casas Estanis

1961

Manresa

B

5

42½

45½

30

17

Arnó Bendicho Arnau

1896

Almenar

B

5

41

44

23½

18

Vaduva Petrisor

1699

Cambrils

C

5

40

40

26

19

Aubach Soteres Santi

1817

Bellpuig

C

5

38½

42

21½

20

Lucas Ara Alejandro

1948

Manresa

B

5

37½

37½

22

21

Farré Selma David

1861

Tàrrega

B

36

39

20½

22

Vilalta Masdeu Andreu

1832

Espluga F.

C

31

32

17½

23

Lopez Martí Ignasi

1970

Manresa

B

4

42

43

24

24

Ambros Pladellorens Jordi

1985

Balsareny

B

4

40

40

24½

25

Ponsarnau Marquilles Jaume

2048

Tàrrega

A

4

38

41

22

26

Serra Tersa Salvador

1739

Almenar

C

4

36½

39½

19½

27

Ruiz Garcia Lluis

1865

Almenar

B

4

36

38½

20

28

Canal Uro Jordi

1869

Manresa

B

4

36

37

19

29

Ros Monfà Norbert

1859

Tàrrega

B

4

32½

32½

16

30

Mirchov Tsvetkov Ivan

1700

Guissona

C

4

30½

31½

15

31

Tresents Masanés Jordi

1754

Guissona

C

4

29

29

14

32

Torrelles Hornos Robert

1945

Almenar

B

38

38

17

33

Escur Hereu Joaquim

1825

Vallfogona

C

35½

38

16

34

Parramon Guillaumet Jaume

2084

Vallfogona

A

3

41

45

21

35

Torres Mo Antoni

1871

Tàrrega

B

3

36½

39

16

36

Solé Ximeno Joan

1699

Lleida

C

3

36

37

16

37

Curria Roca Jaume

1848

Tàrrega

C

3

35½

36½

12

38

Bergé Solé Josep M.

1700

Vallfogona

C

32

33

11

39

Gimeno Bosch Josep M.

1700

Tàrrega

C

1

29

29

5

40

Pagés Janer Josep

1879

Bellpuig

B

0

37½

42

0

41

Solà Sendra Francesc

1957

Santa Coloma Q.

B

0

36½

41

0

 

Barrot Farré Salvador

1912

Santa Coloma Q.

B

0

36½

41

0

 

Ribera Vladimir

1699

Guissona

C

0

36½

41

0

44

Casalilla Juan

1699

Tàrrega

C

0

36

40

0

45

Garcia Gonzalez Fernando

1699

Tàrrega

C

0

35½

36½

0

 
 
 
Jugadors premiats
 
Campió                                   - JOEL VISA (Tàrrega)
Subcampió                             - ISRAEL CAMPOS (Tàrrega)
3r Classificat                         - ALBERT RAMON (Tàrrega)
1r Grup A (2000-2099)        - ALBERT SANUY (Almenar)
2n Grup A (2000-2100)       - JOAN VILELLA (Piera)
1r Grup B (1850-1999)        - IMMA MONTOLIU (Vallfogona)
2n Grup B (1850-1999)       - JOSHUA SOLANÍ (Vallfogona)
1r Grup C (1700-1849)        - PETRISOR VADUVA (Cambrils)
2n Grup C (1700-1849)       - SANTI AUBACH (Bellpuig)
1r Classificat Local              - DANIEL LLAVALL (Tàrrega)
 
 
Tàrrega, 17 de maig de 2009.

11é Obert de Promoció Festa Major de Tàrrega 2009

Classificació final

 

Lloc

Cognoms - Nom

Elo

Club

Grup

Punts

B(1)

B(0)

Prog

1

Ferrer Font Jordi

1864

Balaguer

 

45

49½

44½

2

Garriga Cazorla Pere

1799

Mollet

12

7

45

49½

34

3

Farré Potrony Alex

1974

Balaguer

16

6

47

51½

33

4

Martí Pajuelo Elies

1844

Vilanovenc

12

6

46

50½

33

5

Orrit Solé Gerard

1859

Balaguer

14

6

46

49½

32

6

Martí Pajuelo Manel

1738

Vilanovenc

10

43

47½

27½

7

Arnó Bendicho Xenia

1770

Benavent

16

40

43½

26

8

Vilalta Sanchez Eduard

1826

Espluga F.

16

5

43½

47

29

9

Fortuny Profitos Jordi

1733

Balaguer

14

5

36½

40

24

10

Gimeno Roca Marc

1715

Tàrrega

14

5

36½

37½

22

11

Baldrich Gimenez Eduard

1748

Espluga F.

16

45

47½

25½

12

Calderó Lesan Jordi

1700

Lleida

10

41½

43½

21½

13

Morenp Gimenez Gerard

1875

Espluga F.

16

39½

43

26½

14

Fumàs Fontova Eudald

1700

Balaguer

14

39½

40½

21½

15

Solé Gonzalez Edgar

1700

Lleida

10

38

40

24

16

Olivera Miras Albert

1700

Lira Vendrellenca

14

35½

39

19½

17

Bobet Rufach Ramon

1700

Balaguer

12

34½

37

18

18

Casas Torres Pau

1700

Balaguer

14

4

36

38

18

19

Solaní Nuñez Joel

1700

Vallfogona

12

4

35

36

19½

20

Monyarch Iñiguez Guillem

1700

Lleida

10

4

33½

34½

18

21

Torra Culleré Eugeni

1700

Lira Vendrellenca

12

4

32

33

21

22

Meosburger Alzate Johan S.

1754

Espluga F.

16

4

30

32

17

23

Solé Pijuan Ferran

1700

Lleida

10

3

28½

29½

12

24

Lluis Salvador Joan

1699

Tàrrega

16

2

26

27

10

25

Lluis Salvador Francesc

1699

Tàrrega

14

1

25

26

8

26

Coll Ortega Cristina

2017

Balaguer

16

0

36

40½

0

 

Perez Cabas Jose

1988

Balaguer

14

0

36

40½

0

 

 

Jugadors premiats
 
Campió                                   - JORDI FERRER (Balaguer)
Subcampió                             - PERE GARRIGA (Mollet)
3r Classificat                         - ALEX FARRÉ (Balaguer)
1r Classificat sub-16           - XENIA ARNÓ (Benavent)
1r Classificat sub-14           - GERARD ORRIT (Balaguer)
1r Classificat sub-12           - ELIES MARTÍ (Vilanovenc)
1r Classificat sub-10           - MANEL MARTÍ (Vilanovenc)
1r Classificat LOCAL                        - MARC GIMENO (Tàrrega)
1r Classificat NO FEDERAT - JOAN LLUÍS SALVADOR (Tàrrega)

 

Tàrrega, 17 de maig de 2009.

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1