bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 

 Actualizado con fecha: 25/01/2011 09:24:59

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

 

 

 

 

 

TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES “CASINO DE GRANOLLERS”

 

Dia  : 23 de gener de 2011, hora d’inici les 10.00 h

 

Local de joc : Casino de Granollers. C/ Agustí Vinyamata, 21

                      (a 50 m de estació d’ autobusos de Granollers)

RAPIDAS CASINO GRANOLLERS 2011 : CLASIFICACIONES
                             
                             
GRUPO 1
                             
ORD G NOMBRE ELO FCE GRUPO COLOR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TOTAL
1 JOSUE EXPOSITO AMARO 2353 1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2 JOAQUIN MARTIN DELGADO 2103 1 0 X 0.5 1 1 1 1   1 1 6.5
3 ALEX CATARINEU MORALES 2054 1 0 0.5 X 1 0 0 1 0 1 1 4.5
4 JOSEP SOLE BOBE 2026 1 0 0 0 X 0.5 0 1 1 1 1 4.5
5 JOSE ANTONI MAYNAT DIAZ 2005 1 0 0 1 0.5 X 0 0.5 1 1   4
6 VASILE LACUREANU 1953 1 0 0 1 1 1 X 1 1 1 1 7
7 MARCEL ILLESCAS SEGURA 1885 1 0 0 0 0 0.5 0 X 0 1 1 2.5
8 JORGE COBOS NAVARRO 1809 1 0   1 0 0 0 1 X 1 1 4
9 DANIEL CAMA VIDAL 1700 1 0 0 0 0 0 0 0 0 X 1 1
10 VACANTE   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
                             
GRUPO 2
                             
ORD G NOMBRE ELO FCE GRUPO COLOR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TOTAL
1 JESUS CARRASCO RODRIGUEZ 2308 2 X 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7
2 FRANCESC COBOS NAVARRO 2083 2 1 X 1 1 1 0.5 1 1 1 1 8.5
3 JORDI PALOMARES 2047 2 1 0 X 1 1 0   1 1 1 6
4 MANEL ARAHUETE 2019 2 0 0 0 X 1 0.5 1 1 1 1 5.5
5 GERARD RODRIGUEZ SAEZ 1971 2 0 0 0 0 X 1 1 1 1 1 5
6 ALEJANDRO LOZANO 1895 2 0 0.5 1 0.5 0 X 1 1 1 1 6
7 JOAN SOLER COLOMER 1855 2 0 0   0   0 X 1 1 1 3
8 JOSEP CAPELLADES MOLERO 1719 2 0 0 0 0 0 0 0 X 0 1 1
9 CARLOS MERICHE 1700 2 0 0 1 0 0 0 0 1 X 1 3
10 VACANTE   2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
                             
GRUPO 3
                             
ORD G NOMBRE ELO FCE GRUPO COLOR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TOTAL
1 JUAN SANTIAGO MORAVICH CASAIS 2149 3 X 0 0 1 0 1 1 1 0.5 1 5.5
2 ISMAEL MOLANO 2056 3 1 X 0.5 1 1 1 1 1 1 1 8.5
3 GABRIEL RUIZ MOLINA  2042 3 1 0.5 X 0 0 1 1 1 1 1 6.5
4 JORDI GRAUPERA 2010 3 0 0 1 X 0   1 1 1 1 5
5 JORDI COROMINAS 1970 3 1 0 1 1 X 1 1 1 1 1 8
6 MARC MILLAN HERNANDEZ 1894 3 0 0 0   0 X 1 0 0 1 2
7 RICARD CEDO SALLENT 1841 3 0 0 0 0 0 0 X 0 0 1 1
8 ROGER COROMINES 1709 3 0 0 0 0 0 1 1 X 0 1 3
9 JORDI FUSTER ARION 0 3 0.5 0 0 0 0 1 1 1 0 1 4.5
10 VACANTE 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
                             
GRUPO 4
                             
ORD G NOMBRE ELO FCE GRUPO COLOR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 TOTAL
1 VALENTI SOLER 2135 4 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2 JUAN PEDRO RODRIGUEZ MARTINEZ 2055 4 0 X 1 0 1 1 1 1 1 1 7
3 JUAN MANUEL BOUZAS ARCOS 2040 4 0 0 X 1 1 1 1 1 1 1 7
4 JORDI MARTIN 2005 4 0 1 0 X 1 1 1 1 0.5 1 6.5
5 DANIEL FLORES 1966 4 0 0 0 0 X 1 1 1 1   4
6 DEMESTRES 1890 4 0 0 0 0 0 X 0 1 0 1 2
7 DANIEL CAMA MOLINA 1823 4 0 0 0 0 0 1 X 0 0 1 2
8 FRANCISCO JAVIER AGUDO MARTIN 1703 4 0 0 0 0 0 0 1 X 0 1 2
9 DAVID COBOS 0 4 0 0 0 0.5 0 1 1 1 X 1 4.5
10 VACANTE   4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0
                             
                             
                             
SUB-14              
                             
C NOMBRE ELO FCE 1 2 TOTAL                  
1 DANIEL CAMA   1 1 2                  
2 CARLOS MERICHE   0 0 0                  
                             
VETERANOS              
                             
C NOMBRE ELO FCE 1 2 3 TOTAL                
1 JOSEP SOLE BOVE   0 1 1 2                
2 DEMESTRES   1 0 0 1                
                             
                             
FASE FINAL              
                             
C NOMBRE ELO FCE 1 2 3 4 TOTAL              
1 JOSUE EXPOSITO AMARO 2353 X 1 1 0 2              
2 VALENTI SOLER 2135 0 X 0 0 0              
3 FRANCESC COBOS 2083 0 1 X 1 2              
4 ISMAEL MOLANO 2056 1 1 0 X 2              
                             
                             
                             
FINAL (DESEMPATES)              
                             
                             
C NOMBRE ELO FCE 1 2 3 TOTAL                
1 ISMAEL MOLANO 2056 1 1   2                
2 JOSUE EXPOSITO AMARO 2353   1 0 1                
3 FRANCESC COBOS 2083 0   0 0                
                             

 

Inscripcions: Gratuïta. Places limitades a 50 jugadors

  

Premis:

               -Trofeu + un pernill, pel primer classificat

              - Trofeu  2º i 3º classificats 

              -Trofeu pel primer classificat veterà (+60 anys)  

              -Trofeu pels 2 primers classificats sub-14

             

 Inscripcions al e-mail olopezsantana@gmail.com o al telèfon 679754209 (Oscar López) 

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1