bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 

 Actualizado con fecha: 13/10/2010 20:54:05

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

 

 

 

 

 

Casal de CerveraPlaça Santa Anna

Lloc:  http://maps.google.es/maps/place?oe=utf-8&rls

 

Classificació final

 

Lloc

RI

Títol

Cognoms - Nom

Efide

ECat

Club

Categ

Tram

Punts

B(0)

B(1)

Mbuc

Prog

1

3

MC

Ramon Solans Albert

2221

2310

Tàrrega

 

 

42

38½

31

33½

2

1

MI

Rojas Keim Luis

2455

2517

Mollet

 

 

40

36½

29

33½

3

9

 

Nieto Farreny Francesc

2024

2156

Benavent

 

A

6

38½

35

27½

25½

4

16

 

Serrat Rifa Ernest

1957

2010

Sant Boi de Lluçanès

 

B

35

33

25½

26

5

10

 

Verdes Nadal Ramon

2008

2081

Tàrrega

 

A

34½

32½

25

23½

6

4

 

Bruned Segura Mario

2159

2285

Lleida

 

 

5

38½

35

27½

27

7

7

 

Parra Dolz Mario

2028

2111

Tàrrega

 

A

5

38

34½

27

25

8

25

 

Albet Serra Jordi

1820

2023

Ateneu Igualadí

U16

B

5

36

33

25½

21½

9

24

 

Luco Manubens Daniel

1847

1942

Montbui

 

C

5

36

33

25½

19½

10

15

 

Prat Baqué Vicenç

1977

2107

Guissona

 

A

5

34½

31½

24

21

11

33

 

Tuz Mykola

 

2034

Vilanovenc

 

B

5

34

30½

25

21

12

8

 

Gutiérrez Martos Ferran

2024

2160

Benavent

 

A

5

31½

29½

24

22

13

23

 

Gerss Martin

1849

1958

Sant Cugat

 

C

5

30½

28½

22½

20

14

11

 

Gensana Berzunces Joan

2007

2133

Lleida

 

A

40½

37½

30

23

15

13

 

Sanuy Moncasi Albert

1989

2069

Almenar

 

B

37½

34½

27

23

16

26

 

Farré Selma David

1757

1929

Tàrrega

 

C

4

37

34

28

20

17

18

 

Reves Ballesté Jose

1916

1982

Lleida

S60

B

4

36

34½

28½

21½

18

14

 

Cardona Alcaide Roberto

1978

2127

Berguedà

 

A

4

35

32½

25

21

19

34

 

Diaz Lara Raúl

 

1944

Lleida

 

C

4

32

29

23½

16

20

12

 

Zaiats Vladimir

2005

2113

Calldetenes

 

A

4

29

26½

21½

16

21

28

 

Llacuna Fabregat Josep Maria

1734

1884

Igualada

 

C

4

28½

27

22

16

22

20

 

Alba Tarradellas Jose

1908

2060

Seròs

 

B

4

28½

26

21

17

23

27

 

Pagès Janer Josep

1748

1895

Bellpuig

S60

C

4

26

24

19½

14

24

29

 

Garriga Cazorla Pere

1681

2114

Mollet

U12

A

40½

37

29½

23

25

5

MC

Codina Garcia Jose

2117

2218

Lleida

 

 

38½

35

27½

23

26

30

 

Aldomà Pubill Roger

1663

1872

Tàrrega

 

C

29½

27½

21½

13

27

21

 

Parramon Arimany Marc

1903

2029

Sant Boi de Lluçanès

 

B

29

27

22

14

28

39

 

Rius Roca Francisco

 

1791

Tàrrega

S60

D

3

35

32½

27

15½

29

35

 

Herreros Angrill Jaime

 

1882

Ponts

 

C

3

27½

26

21

15

30

41

 

Calderó Lesan Jordi

 

1784

Lleida

U12

D

3

27½

25½

20½

12

31

38

 

Cabestany Serra Xavier

 

1813

Tàrrega

 

D

3

27

25

20

32

37

 

Sánchez Sánchez Marcelo

 

1847

Lleida

 

D

3

24½

22½

17½

10½

33

31

 

Saborit Verdaguer Roger

1636

1744

Sant Boi de Lluçanès

 

D

28½

26½

21

12

34

22

 

Esparbé Grau Jaime

1873

2001

Lleida

 

B

26

24½

19

10½

35

44

 

Lopez Morató Jerónimo

 

1721

Vilanova

 

D

25½

24

18½

10

36

43

 

Sola Masià Arcadi

 

1744

Benavent

 

D

25

23½

19½

10½

37

17

 

Simon Ollé Jordi

1937

2010

Reus Ploms

 

B

2

29½

27½

22½

14

38

48

 

Solé Pijuan Ferran

 

1700

Lleida

U10

D

2

24½

23

18

39

45

 

Garriga Solé Pere

 

1700

Mollet

 

D

2

21

19½

15½

8

40

42

 

Castan Costafreda Antoni

 

1756

Lleida

 

D

2

20½

19½

15½

41

2

MC

Monell Camarasa David

2257

2328

Lleida

 

 

0

22

21

16½

0

 

6

 

Torralba Sanz Josep

2051

2116

Sant Joan Vilatorrada

 

A

0

22

21

16½

0

 

19

 

Oset Teixidor Guerau

1910

2048

Taradell

 

B

0

22

21

16½

0

 

32

 

Serrano Moron Eloi

1526

1793

Ripollet

 

D

0

22

21

16½

0

 

36

 

Martínez Velazquez Angel

 

1880

Lleida

S60

C

0

22

21

16½

0

 

40

 

Monte Galindo Artur

 

1790

Calaf

 

D

0

22

21

16½

0

 

46

 

Luco Pérez Bernat

 

1700

Ateneu Igualadí

U10

D

0

22

21

16½

0

 

47

 

Ramos Burgada Aitor

 

1700

Tàrrega

 

D

0

22

21

16½

0

 

 

Cervera, 12 d’octubre de 2010.

VIII Obert d’Escacs Ràpids “Ciutat de Cervera”

 

Homologat per  Elo Català – Normativa d’avaluació apartat 1.1

 

Organitza: Club Escacs Tàrrega i Secció d’Escacs del Casal.

 

Dia:  dimarts 12 d’octubre de 2010

Recepció jugadors: a les 8:45 h.1ª ronda 9:15 h. –puntual-

El jugador que no es presenti a l’hora, serà desactivat

Modalitat: Suïs Individual a grup únic.

Ranking inicial:  Fide seguit Fce.

Ritme de joc: 15 minuts + 5 segons per jugada

Durada: 8 rondes seguides amb 1 hora de descans al migdia.

Hora d’acabament i repartiment premis prevista: 17:30 h.

 

Drets d’inscripció:  General: 10 € - U16 i S60: 5 €

Per apuntar-se (nom i club) al  Telfs: 973.531030 / 678150942

o preferentment per email:escacs.casalcervera@gmail.com

 

Premis classificació final:

1er.  120 € + trofeu  2on.  80 €   3er.  50 €  4rt.  30 €

 

Premis per trams d’elo FCE  primer i segon de cada grup A. B. C. D.

<1850: 20€-15€      1851-1975: 25€-20€     1976-2075: 30€-20€  2076-2175: 30€-20€

1er. U16: 20€     1er. S60: 20€

Els premis no seran acumulables ni divisibles i per rigorós ordre de classificació. Hi haurà un Reglament de Competició amb aplicació de normes de FCE i Fide. Servei de Bar-Restaurant econòmic en el Casal.

Director del Torneig: Joan Bergadà Codina.  Àrbitre: Joan Móra Amella.

L’organització es reserva el dret de modificar les Normes.

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1