bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 

 Actualizado con fecha: 02/08/2012 08:47:13

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

 

 

XXXII TORNEIG FESTA MAJOR D'ESTIU DE PARETS DEL VALLÈS

 Diumenge 29 juliol 2012
 Lloc: Pavelló d'esports Parets del Vallès
 Inici: 10 hores
 Entrega premis (aproximadament): 13:15 hores

 CAMPIONAT: Torneig d'escacs ràpides
 PARTICIPACIÓ: Oberta a tothom (jugadors federats i no federats)
 INCRIPCIÓ: 5 EUROS - Inclou refresc +  botifarra
 Inscripcions a:
paretana@gmail.com
 places limitades (sobretot per  les botifarres)

 PREMIS: Premis per als 40 primers jugadors aprox.
 PERNIL, EMBOTITS, CAVES

festa major Parets del Valles 2012 - Ronda 9

Clasificaciones

Puesto Nombre                Loc  Club           Puntos Buch.-M Buch. Progr.
 
  1    Ruiz, Oscar           2392 sant marti     8         42.5  54.5   42.0
  2    Rojano, Carlos        2210 La Colmena     7.5       43.5  55.5   42.0
  3    Garriga Cazorla, Pere 2222 Mollet         7.5       41.5  53.5   38.0
  4    Rojano, Francisco     2258 la colmena     7         37.5  47.0   34.0
  5    Guix, David           2121 les franqueses 7         36.5  48.0   33.0
  6    Ramon, Fco Javier     2171 la colmena     6.5       40.0  51.5   34.0
  7    Oset, Guerau          2131 montcada       6.5       38.0  50.0   34.5
  8    Barba, Enric          2070 castellar      6.5       36.5  46.5   34.5
  9    Vivancos, David       2190 st marti       6.5       36.0  45.5   32.0
  10   Alfonso, Beatriz      2132 la colmena     6         39.0  51.0   34.0
  11   Fernandez, Francisco  2113 sabadell       6         39.0  50.5   33.5
  12   Moreno, Norberto      2081 st marti       6         37.0  47.5   31.0
  13   Gallardo, Enrique     2035 palau          6         36.0  46.0   32.0
  14   Cobos, Francisco      2099 llinars        6         35.5  46.0   30.5
  15   Alfonso, Alfonso      2137 la colmena     6         34.0  44.0   29.0
  16   Molano, Ismael        2098 vall del tenes 5.5       41.5  52.5   32.0
  17   Segarra, Albert       2155 badia          5.5       39.5  51.0   33.0
  18   De La Plaza, Jordi    2103 barcelona uga  5.5       39.5  51.0   32.5
  19   Bada, Jordi           2208 st boi         5.5       38.0  48.5   31.5
  20   Ferrandiz, Albert     2094 st boi         5.5       36.5  46.5   31.5
  21   Gonzalez, David       1959 vall del tenes 5.5       36.0  45.5   28.0
  22   Lopez, Antonio        1968 mollet         5.5       34.0  44.0   26.5
  23   Segura, Roberto       1700 calafell       5.5       34.0  43.5   26.0
  24   Lozano, Alejandro     1888 vall del tenes 5.5       33.5  42.5   26.5
  25   Rodriguez, Juan Pedro 2099 cardedeu       5.5       32.5  42.5   29.0
  26   Caro, Joan            1847 Mollet         5.5       28.5  36.0   21.5
  27   Diaz-Flores, Pablo    2120 badalona       5.5       26.0  34.0   20.0
  28   Molina, Miquel        1810 barcelona uga  5         36.0  44.0   25.5
  29   Cornejo, Danilo       1899 mollet         5         36.0  43.5   26.0
  30   Caro, Ramon           1905 mollet         5         35.5  44.5   26.0
  31   Garcia, Dani          1981 peon doblado   5         34.5  45.0   27.0
  32   Cama Molina, Daniel   1877 Barbera        5         34.0  45.0   25.0
  33   Villodres, Daniel     1969 Cerdanyola     5         34.0  44.5   28.0
  34   Bouzas, Juan Manuel   2008 vall del tenes 5         33.5  41.0   27.0
  35   Rios, Javier          1981 st marti       5         33.0  41.5   25.0
  36   Cordomi, Francesc     2012 vall del tenes 5         32.5  41.5   22.0
  37   Aguilo, Xavier        1815 st joan despi  5         31.5  40.5   23.0
  38   Herrero, Miguel Angel 1763 paretana       5         30.0  39.0   22.0
  39   Layunta, Alejandro    1700 ripollet       5         27.5  36.0   20.0
  40   Uviedo, Francisco     1700 martorell      5         27.0  33.5   23.0
  41   Garcia, Victor Manuel 2031 caldes         5         26.0  33.5   20.0
  42   Parra, Josep Maria    2025 les franqueses 4.5       37.5  48.5   28.5
  43   Rodriguez, Gerard     1958 cardedeu       4.5       37.5  47.5   27.5
  44   Argemi, Jaume         1877 vall del tenes 4.5       34.0  44.0   25.0
  45   Sanchez, Josep        2078 masnou         4.5       33.0  42.0   27.0
  46   Martinez, Manel       2004 sabadell       4.5       32.0  43.5   24.0
  47   Martin, Miguel Angel  1908 paretana       4.5       31.0  39.0   23.5
  48   Jimenez, Sergio       1876 St Feliu       4.5       29.5  39.5   21.5
  49   Diaz, Agustin         2137 granollers     4.5       26.5  38.5   20.5
  50   Barra, Adria          1959 foment         4         35.0  43.0   25.0
  51   Calbet, Eduard        1814 peon doblado   4         33.0  40.0   21.0
  52   Las Heras, Guillem    1802 Llinars        4         31.5  40.5   20.0
  53   Fradera, Josep        1885 paretana       4         31.0  41.0   21.0
  54   Guiteras, Nil         1843 Les Franqueses 4         30.5  38.5   22.0
  55   Orio, Iaki           1838 cerdanyola     4         30.0  38.0   20.0
  56   Sanchez, Antonio      1854 caldes         4         29.5  39.0   19.0
  57   Viaplana, Santi       1808 vall del tenes 4         29.5  36.0   19.0
  58   Sanchez, Toni         1933 St Feliu       4         29.5  35.5   16.0
  59   Sarrate, Jordi        1855 Les Franqueses 4         29.0  37.5   22.0
  60   Lorenzo, Ruben        1823 Les Franqueses 4         28.5  37.0   19.0
  61   Jimenez, Juan Manuel  1708 st feliu       4         28.5  37.0   17.0
  62   Segura, Sergi         1751 Cerdanyola     4         28.0  37.5   17.0
  63   Cobos, Jorge          1809 llinars        4         28.0  35.0   20.0
  64   Sanchez, Moises       1821 caldes         4         23.5  31.0   15.0
  65   Canals, Daniel        1827 palleja        3.5       32.5  41.5   18.5
  66   Reyes, Pedro          1882 palleja        3.5       30.0  37.5   19.0
  67   Las Heras, Lluis      1730 llinars        3.5       23.0  29.5    8.5
  68   Yanguas, Hermogenes   1844 caldes         3         32.5  42.0   20.0
  69   Garriga Sole, Pere    1726 mollet         3         32.0  40.5   17.5
  70   Bonada, Alex          1739 Sta Susanna    3         30.0  37.5   18.0
  71   Cadierno, Pau         1700 badia          3         27.0  33.5   13.0
  72   Cama Vidal, Daniel    1707 barbera        3         26.5  34.0   12.0
  73   Herrero, Manuel       1700 paretana       3         26.5  33.0   15.0
  74   Cobos, David          1747 llinars        3         25.5  33.5   14.0
  75   Pozanco, Victor       1700 aiguafreda     3         25.0  33.0   15.0
  76   Sarrate, Francesc     1700 Les Franqueses 3         25.0  32.5   14.0
  77   Paez, Guillermo       1705 peon doblado   3         24.5  31.5   15.0
  78   Baltasar, Vicente     1783 Paretana       3         22.5  29.5    9.0
  79   Perez, Simon          1787 Paretana       3         22.0  29.5   11.0
  80   Acosta, Daniel        1700 mollet         3         21.5  28.0   11.0
  81   Aparicio, Sergio      1700 santa perpetua 2         27.0  36.5   10.0
  82   Martin, Roger         1704 peona i peo    2         26.5  33.0   11.0
  83   Izquierdo, Joan       1700 vall del tenes 2         22.5  29.5    9.0
  84   Bordas, Arnau         1700 St Feliu       2         21.5  27.0    7.0
  85   Lorenzo, Guillermo    1700 Les Franqueses 1.5       22.5  28.5    4.5
  86   Sierra, Adan          1726 Montcada       1         24.0  30.0    7.0
  87   Ruiz, Helena          1820 Mollet         0          6.0   6.0    0.0
  88   Perez, Santiago       1965 calafell       0          5.0   5.0    0.0
       Cano, Ivan            1801 barcelona uga  0          5.0   5.0    0.0
  90   Cos, Ramon            1752 caldes         0          4.0   4.0    0.0
  91   Omella, Marco         2110 calldetenes    0          3.5   3.5    0.0
  92   Sort, Josep           2000 viladecavalls  0          2.5   2.5    0.0
 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1