bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 

 Actualizado con fecha: 11/06/2013 17:35:22

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

 

 

XVI CAMPIONAT D’ESCACS DE PARTIDES RÀPIDES CLUB ESCACS SANT ADRIÀ       Premi Ciutat de Sant Adrià 2013

 

“FESTA DE L’ESPORT DE LA DIPUTACIÓ DE BARCELONA”

 

Dissabte, 8 de juny de 2013  de 11:00 hores
Lloc: POLIESPORTIU RICART

c/ Ricart, 6

Autobusos: 44, B-14, B-21, B-22, B-23, B-25, B-26, B-30, B-31

Metro: L-2 Artigues – Sant Adrià (18’ de Passeig de Gràcia)

 

Rg. SNr
 
Name Elo EloN Verein Geburt Ident Typ Gr Pkte BUC BUC Prog Elo+/- K
1 9
 
SAEZ COMA Alejandro 2199 2199 Catalunya 00.00.1996 21919 U18
 
46½ 39 36 22,4 15
2 10
 
GURRI MANCERA Ferran 2193 2193 Tordera 00.00.1978 7368
 

 
45 37½ 40½ 33,5 15
3 4 CM FABREGAS FERNANDEZ Bernat 2245 2245 Mataro 00.00.1961 4895
 

 
48½ 41 34½ 10,9 10
4 12
 
SALVO GARCIA Roger 2180 2180 Congres 00.00.1954 7051
 

 
6 48 40½ 33 6,4 15
5 14
 
GUETAS SANCHEZ Hugo 2163 0 L'Aurora Estadilla 00.00.1989
 

 

 
6 47 39½ 34½ 10,1 15
6 19
 
MOLINERO MARTIN Joan 2091 2091 Sant Adria 00.00.1959 5601 2150 6 44 36½ 32 26,7 15
7 15
 
MAS RECORDA Pere 2150 2150 Tordera 00.00.1943 4244 S60 2150 6 42 36 30 18,9 15
8 8 CM SERRANO PERTIÑEZ Miquel 2202 2202 Aragones 00.00.1959 5161
 

 
6 41 34½ 30½ 2,2 10
9 1 CM GUERRERO SANMARTI Richard 2322 2322 Bcn-Uga 00.00.1973 5442
 

 
6 37 31½ 24 -9,8 10
10 2 FM CAPELLADES SUBIRANA Marc 2319 2319 Peona i Peo 00.00.1987 13834
 

 
6 37 31 25½ -23,5 10
11 13 CM VAZQUEZ GAMERO Miquel 2170 2170 Sant Adria 00.00.1962 5600
 

 
44 37½ 29 1,5 15
12 22
 
MOLINA PERIS Cristian 2072 2072 Comtal 00.00.1987 16382 2150 43½ 37 31½ 26,3 15
13 23
 
RIERA DANES Manel 2062 2062 Sant Marti 00.00.1959 5530
 
2150 36½ 30 24 4,8 15
14 21
 
PALOMARES FITE Jordi 2075 2075 Bcn-Uga 00.00.1960 6980
 
2150 5 45½ 38 30 10,9 15
15 32
 
MOLINA HERNANDEZ Albert 1973 1973 Sant Adria 00.00.1944 5604 S60 1999 5 43½ 36 25½ 36,5 15
16 18
 
WALTER TRAVELLA German 2097 2097 Aragones 00.00.1954 3916
 
2150 5 40½ 33 27 -8,8 15
17 28
 
DE LA FUENTE CLEMENTE Constan 2009 2009 Ripollet 00.00.1975 7671
 
2150 5 39 33 26 21,7 15
18 17
 
DEL SOL SALANOVA Josep L. 2097 2097 Comtal 00.00.1965 3917
 
2150 5 35 29½ 24 -17,5 15
19 6
 
VIGO ALLEPUZ David 2216 2216 Catalunya 00.00.1977 3676
 

 
43½ 37 27½ 2,9 15
20 5 CM FERNANDEZ-DIAZ MASCORT Miquel 2244 2244 Sant Marti 00.00.1958 5157
 

 
41½ 35 24½ -0,3 10
21 26
 
LOPEZ MANZANO Antoni 2029 2029 Aragones 00.00.1958 6516
 
2150 39½ 33½ 25½ -14,1 15
22 27
 
DOUGAS CHAVARRIA Nestor 2018 2018 Sant Andreu 00.00.1997 19081 U16 2150 38½ 32 23 0,6 15
23 61
 
JIN QIJUN 1700 1700 Sant Andreu
 
28193 U18 1849 37½ 31½ 19½ 89,0 25
24 33
 
RAMIREZ GARCIA Lluis 1969 1969 Tordera 00.00.1963 10063 1999 37 31 22 -11,9 15
25 36
 
GRAO AMAYA Rafael 1940 1940 Sant Josep 00.00.1960 19681 1999 37 31 21½ 8,1 15
26 20
 
CASTRILLO MANSEGO Pablo 2085 2085 Cornella 00.00.1988 14593
 
2150 36 30 23 -22,5 15
27 56
 
ALVAREZ JUSTO Elias 1769 1769 Sant Adria 00.00.1989 25462 1849 35½ 30 17½ 37,2 25
28 52
 
ASENSIO GRAELLS Ricard 1822 1822 Santa Eugenia 00.00.1966 20799 1849 33 28 18½ 16,9 15
29 3 CM LACASTA PALACIO Joaquim 2254 2254 Martorell 00.00.1961 3797
 

 
4 44½ 38 28 -17,1 10
30 7 CM FONT PURROY Vicenç 2205 2205 Mataro 00.00.1964 6588
 

 
4 44 36½ 26 -14,4 15
31 42
 
SEIJAS CASTRO Pedro 1908 1908 Sant Josep 00.00.1973 18155
 
1999 4 43½ 37 23 28,7 15
32 29
 
MORAN SORIA Jorge 2005 2005 La Colmena 00.00.1978 11439
 
2150 4 43 35½ 24½ -10,3 15
33 11
 
RIBERA SELLARES Pere 2190 2190 Catalonia
 
3423
 

 
4 42½ 35 27½ -8,3 15
34 47
 
CANO SEVILA Ivan 1869 1869 Bcn-Uga 00.00.1994 24712
 
1999 4 39 32½ 20 30,7 15
35 34
 
MILLAN HERNANDEZ Marc 1966 1966 Sant Cugat 00.00.1981 13403
 
1999 4 38 32 21½ -11,3 15
36 41
 
ABASCAL VICENTE Ignacio 1909 1909 Circol Catolic 00.00.1956 5541
 
1999 4 38 32 19 10,2 15
37 43
 
HURTADO INSA Francesc 1903 1903 Comtal 00.00.1961 22702
 
1999 4 37½ 30 20 0,9 15
38 31
 
BERTRAN MILIA Eduard 1982 1982 Vallromanes 00.00.1983 10990
 
1999 4 35½ 30 16 2,0 15
39 40
 
LLOPIS JORDAN Lluis 1914 1914 Vilassar Mar 00.00.1967 7518
 
1999 4 35½ 29½ 18½ -4,4 15
40 35
 
FLORES LIÑAN Josep Luis 1962 1962 Lira 00.00.1950 5649
 
1999 45 38½ 18½ 7,7 15
41 39
 
FUENTES BARRIENTOS Carlos 1918 1918 Sant Marti 00.00.1968 13979
 
1999 43 36½ 21½ 15,6 15
42 46
 
SERENTILL TOST Eduard 1871 1871 Circol Catolic 00.00.1962 19079
 
1999 37 31 14½ -1,9 15
43 45
 
FEBRERO PEREZ Lluis 1876 1876 Comtal 00.00.1946 3926 S60 1999 35½ 28 15½ -3,0 15
44 37
 
PEÑALVER GUARDIA Josep 1937 1937 Cerd.Valles 00.00.1944 4251 S60 1999 35 29 18½ -7,9 15
45 54
 
COBO SAMPRON Ramon 1811 1811 Comtal 00.00.1948 21527 S60 1849 35 29 13½ 3,8 15
46 65
 
VINYOLES INSA Carles 1700 1700 Barad 00.00.1971 27243
 
1849 34 27½ 16 18,8 15
47 49
 
JIMENEZ DOMINGUEZ Albert 1855 1855 Ripollet
 
4952
 
1999 33 27½ 14 17,9 15
48 44
 
VENTURA SOLANS Víctor 1890 1890 Vila Olimpica 00.00.1940 23236 S60 1999 3 35 28½ 15 -20,7 15
49 50
 
CASTILLO JURADO Jose 1834 1834 Sant Adria 00.00.1966 18459
 
1849 3 32 26 13 -13,7 15
50 60
 
CATALA MORALES Joaquin 1700 1700 Badalona 00.00.1960 18316
 
1849 37½ 30 13½ 9,5 15
51 30
 
CARRICONDO FERNANDEZ Vicenç 2004 2004 Sant Adria 00.00.1969 5616
 
2150 34 27½ 15 -2,5 15
52 51
 
GARCIA GONZALEZ Juan 1832 1832 Sant Josep 00.00.1960 15243
 
1999 34 27½ 14 -32,5 15
53 55
 
PICO GARCIA Antonio 1777 1777 Catalunya 00.00.1965 23457
 
1849 33 27½ 9 -24,0 15
54 24
 
CAMI GARCIA Antoni 2053 2053 Sant Adria 00.00.1952 6758 S60 2150 31 26 9 -32,1 15
55 16
 
TARRAGO DOMINGO Miquel 2135 2135 Sant Adria 00.00.1951 5597 S60 2150 2 34½ 29½ 14 2,9 15
56 58
 
BIENVENIDO KLEQUE Jose 1719 1719 Sant Adria 00.00.1957 14334
 
1849 2 32 26½ 7 -9,3 15
57 38
 
CASAS SAEZ Pere 1926 1926 Sant Adria 00.00.1999 5609 S60 1999 2 31½ 26½ 12 11,5 15
58 66
 
YANG Anqiao 1700 1700 Comtal
 
28180 U18 1849 2 28½ 24 10 -50,6 25
59 53
 
GOMEZ JUSTICIA Angel 1815 1815 Sant Adria 00.00.1959 12606
 
1849 2 28 23 8 13,1 15
60 59
 
ANTEQUERA GARCÍA Luís 1700 1700 Sant Marti 00.00.1965 26835
 
1849 2 26 21 8 -31,5 15
61 64
 
RODRÍGUEZ ROBERT Ricardo 1700 1700 Sant Adria
 
27774
 
1849 2 21½ 17½ 3 -31,8 25
62 25
 
DAIMIEL BESCOS Eleuterio 2037 2037 Lira 00.00.1966 4698
 
2150 32½ 26½ 12½ -6,9 15
63 63
 
RAMOS FERNÁNDEZ Pilar 1700 1700 Sant Marti 00.00.1972 27338
 
1849 1 31 25½ 5 -74,3 25
64 57
 
GOMEZ SANCHEZ Hector 1729 1729 Sant Adria
 
21939 U16 1849 1 29½ 23½ 3 -7,0 25
65 62
 
ORTS GONZALEZ Rafael 1700 1700 Sant Marti 00.00.1950 13718 S60 1849 1 29 24 4 -69,1 15
66 48
 
BATLLE TARRAGO Ferran 1866 1866 Sant Adria
 
13434
 
1999 0 26 21 0 0,0 15

REGLAMENTACIÓ

1.       EL TORNEIG ES JUGARÀ PEL SISTEMA SUÍS A 9 RONDES.

2.       S’APLICARÀ EL REGLAMENT DE LA FIDE DE PARTIDES RÀPIDES A 3 MINUTS+2” PER JUGADA.

3.       EL SISTEMA DE DESEMPAT SERÀ: BUCHOLZ (-1), BUCHOLZ MITJÀ, PROGRESSIU FIDE, A ON ES SABRÀ L’ORDRE AL FINALITZAR L’ÚLTIMA RONDA.

4.       L’EMPARELLAMENT DE LA 1ª RONDA ES FARÀ A LES 10:50 HORES.

5.       ELS JUGADORS QUE NO ES PRESENTIN A LA 1ª RONDA, SENSE CAUSA JUSTIFICADA, QUEDARAN ELIMINATS

6.       LA DATA LÍMIT D’INSCRIPCIÓ SERÀ EL DISSABTE DIA 8 DE JUNY A LES 10:30 HORES.

7.   LA QUOTA D'INSCRIPCIÓ SERÀ GRATIS.

 

 

INSCRIPCIONS

clubescacssantadria@gmail.com y TELÈFON: 627 44 84 60

 

PREMIS

 

FINAL                                             TRAMS D’ELO CATALÀ

 

PRIMER      TROFEU                    1700-1849: TROFEU

SEGON       TROFEU                    1850-1999: TROFEU

TERCER     TROFEU                    2000-2150: TROFEU

                                                       

 

PRIMER <16 ANYS: TROFEU   

PRIMER >60 ANYS: TROFEU

MILLOR LOCAL: TROFEU

 

Organitzat per:

CLUB D’ESCACS SANT ADRIÀ

Amb la col·laboració de

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1