bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 

 Actualizado con fecha: 06/06/2013 18:58:04

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

 

 

XVI TORNEIG PARTIDES  RAPIDES  D’ESCACS - FESTA MAJOR DE SANTA EULALIA (L’HOSPITALET)

 

                 
SNo.   Nombre Elo FED Club Gr Pts Prog-1
1 GM Cuartas Jaime-Alexander 2519 COL MONTCADA   6 24   22   19   15½  11    6
7 FM Exposito Amaro Josue 2256 ESP PASSIO   6 22   20   18   15   11    6
4 GM Perez Mitjans Orelvis 2472 ESP MONTCADA   22   20   17   13½  10    5½
3 GM Munoz Pantoja Miguel 2474 ESP CERDANYOLA V.   5 23   21   18   14½  10    5
9 MK Porras Mateo Felipe 2127 ESP BARCELONES SUD   5 19   18   16   13    9    5
6 IM Gonzalez Perez Arian 2415 ESP SANT ANDREU   5 19   17   15   12    9    5
2 GM Rizouk Aimen 2508 ESP BARBERA   21   19   16   12½   9    4½
18   Casset Bello Elena 1899 ESP SANT MARTI   15½  14½  12½  10½   8    4½
19   Nadal Fajardo Ricard 1881 ESP ESC-ESCACS   14   13½  12   10½   8    4½
8 MK Sanchez Lopez Juan Manuel 2131 ESP BARCELONES SUD   4 18   16   14   11    8    4
13   Peredo Luis Gabriel 1999 ESP CECOB   4 16   15   13   11    8    4
33   Mejia Montoya Jaime 0 ESP L'HOSPITALET   4 13   13   12   10    7    4
20   Martinez Balaguer Josep 1870 ESP COLLBLANC   4 13   12   11    9    7    4
26   Qasim Mohammad 1700 ESP BARCELONES SUD   4 12   11   10    9    7    4
5 IM Lorenzo de la Riva Lazaro 2418 ESP SANT JOSEP BAD.   17   15   13   10½   7    3½
24   Sanchez Iglesias Carmelo 1730 ESP BARCELONES SUD   15½  14½  13   10½   7    3½
10   Saenz Rebull Josep Maria 2091 ESP COMTAL   14   13   11    8½   6    3½
29   Cano Sevila Ivan 1570 ESP BARCELONA-UGA   12½  12½  11½   9½   7    3½
14   Lopez Atay Diana Ruth 1952 ESP SANT MARTI   3 14   13   11    9    6    3
28   Fernandez Benito Franc-Javier 1669 ESP CADENA   3 12   12   11    9    6    3
15   Jurado Golles  Michael 1938 ESP BARCELONES SUD   3 12   11    9    7    5    3
22   Fernandez Gonzalez Jose 1751 ESP PEONA I PEO   3 11   10    9    7    5    3
25   Gil Pina Alex 1705 ESP CATALUNYA u12 3 9    8    7    6    5    3
35   Santos Plana David 0 ESP BARCELONES SUD   3 9    8    7    6    5    3
12   De la Cruz Montero Santiago 2010 ESP BARCELONA-UGA   12½  11½  10    7½   5    2½
27   Franquesa Llopart Albert 1684 ESP CADENA   10    9½   8    6½   5    2½
30   Fernandez Benito Carlos Pablo 1544 ESP CADENA   2 9    8    7    6    4    2
32   Gil Orrios Javier 0 ESP NO FEDERAT   2 8    7    6    5    4    2
31   Jimenez Munoz Hugo 1400 ESP PEONA I PEO u14 2 7    7    7    6    4    2
23   Santos Campoy Juan Carlos 1732 ESP CADENA u12 2 5    5    5    4    3    2
34   Orero Dubé Georgina 0 ESP CADENA u12 1 3    3    3    3    2    1
11   Plamenov Ribarov Petar 2050 ESP CORNELLA   0 0    0    0    0    0    0
                 
    Millor s.14 DAVID SANTOS            
    Millor s.12 ALEX GIL             
    Millor elo -2000 ELENA CASSET             

 

Dia:    Dissabte,  1 de juny de 2013

 

Hora:  9,45 hores

 

Lloc: Centre Cultural Santa Eulalia, c. Santa Eulalia 60    Metro Santa Eulàlia Línia 1

 

Partides a 10 minuts

 

 

7  RONDES

 

 

Premis:    Primer   120 Euros i  Trofeu

                  Segon      80 Euros i  Trofeu

                  Tercer     60 Euros i   Trofeu

                  Quart      40 Euros i   Trofeu

 

 

                 TROFEU AL MILLOR CADET

                 TROFEU AL MILLOR INFANTIL

                TROFEU AL MILLOR ALEVI

 

 

Preu de la inscripció : 3 Euros

 

Inscripcio: j.calvi@telefonica.net   o ulukios@yahoo.com

 

O bé al mateix dia una estona  abans

 

Amb la col.laboració de l’Ajuntament de l’Hospitalet ,Districte d Santa Eulàlia Comissió de Festes 

 

 

 

 

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1