bájate el explorer 6 de la pàgina www.microsoft.com

 

 Actualizado con fecha: 24/03/2014 15:47:20

agregar a favoritos

enlaces   todo elo debates
comunidad chat teoría  
 

 

 

TORNEIG ESCOLAR D’ESCACS A LA COLÒNIA GÜELL

 

Dies : Divendres 14 i 21 de març de 2014, a les 18h.

Lloc: Sala Sant Lluís (C/ Aranyó, 14)

BASES:

1.     Torneig obert a jugadors de 5 a 18 anys, federats i no federats..

2.     Es disputaran 8 rondes (4 partides cada divendres).

3.     Ritme de joc: 10’+ 5’’ (10 minuts + 5 segons afegits per moviment).

4.     Inscripcions a clubescacscoloniaguell@gmail.com , al telèfon 616497267, o 15 minuts abans del començament de la primera ronda. Preu de la inscripció: 6 €.

PREMIS:

Trofeus per els dos primers classificats dels trams: sub-8, sub-10, sub- 12, sub-14, sub-16, i sub-18.

 

Medalla per a tots els participants.

 

Organitza:

 

 

Col·labora:

ESCACSCOLONIA COLOR.jpg

 

ajuntamentcaixadretacolor1.tif

 

CLASSIFICACIÓ FINAL TORNEIG ESCOLAR COLÒNIA GÜELL 2014
LLOC JUGADOR ELO PUNTS Buch.-M Buch. Progr. CATEGORIA
               
1 Diaz Garcia, Albert        1805 8    32.5  42.0   36.0 SUB 18
2 Garcia Escoda, Marc        1733 6.5    31.0  42.0   32.0 SUB 12
3 Garcia Gomez, Marti        1747 6    30.5  42.5   28.0 SUB 10
4 Pueyo Amoros, Pau          1795 6    29.5  38.5   30.0 SUB 10
5 Ferre Honrubias, Victor    1839 6    29.0  40.0   26.0 SUB 18
6 Perez Marcos, Ivan         1800 5.5    33.5  45.5   30.0 SUB 12
7 Barcelo Martin, Pau        1702 5    30.5  39.5   27.0 SUB 12
8 Iñiguez Marin, Albert      1700 5    29.0  38.0   25.0 SUB 10
9 Reeves, Linus              1713 5    28.5  39.5   23.0 SUB 12
10 Santos Pedrero, Arnau      1700 5    26.5  36.0   22.0 SUB 12
11 Cabezas Roura, Tomas       1700 5    26.5  35.0   22.0 SUB 16
12 Garcia Pedrerol, Eloi      1701 5    24.0  32.5   22.0 SUB 10
13 Quilabert Puig, Roger      1700 5    24.0  32.5   22.0 SUB 12
14 Terradelles Alavedra, Ona  1700 5    23.5  31.0   24.0 SUB 14
15 Bueno Alemany, Miguel      1700 4    27.0  36.0   21.0 SUB 8
16 Forcada Edo, Oriol         1700 4    27.0  34.5   17.0 SUB 12
17 Candial Rubal, Marc        1700 4    26.0  35.0   20.0 SUB 12
18 Bayascas Rodriguez, Sergi  1700 4    25.5  34.0   19.0 SUB 10
19 Shneyderis, Mihael         1700 4    24.5  32.5   18.0 SUB 8
20 Parra Rocarruig, Pol       1700 4    24.0  33.0   18.0 SUB 12
21 Alarcon Guerri, Victor     1700 4    22.0  29.5   14.0 SUB 12
22 Casado Arroyo, Adrian      1700 4    20.5  28.0   18.0 SUB 8
23 Forcadell Abenojar, Joel   1700 4    20.5  28.0   16.0 SUB 10
24 Barcelo Martin, Marina     1700 4    20.0  26.5   13.5 SUB 8
25 Garcia Comas, Marc         1700 3.5    22.0  30.0   15.5 SUB 8
26 Gomez Escobar, Marc        1700 3    24.5  33.5   16.0 SUB 10
27 Serrano Rosal, Alan        1700 3    24.5  30.5   16.0 SUB 14
28 Garcia Barniol, Gerard     1700 3    22.0  28.0   14.0 SUB 10
29 Campos Garcia, Daniel      1700 3    20.5  29.5   14.5 SUB 8
30 Garcia Comas, Jan          1700 3    19.5  25.5   11.0 SUB 10
31 Rodriguez Serrano, Lucas   1700 3    15.5  23.0   10.5 SUB 8
32 Garcia Barniol, Roger      1700 3    14.0  20.0    8.0 SUB 8
33 Pueyo Amoros, Ares         1700 2.5    21.5  29.0    9.5 SUB 8
34 Alarcon Guerri, Marc       1700 2.5    21.0  28.5   11.5 SUB 8
35 Navea Zapata, Oriol        1700 2.5    18.5  24.0    8.0 SUB 8
36 Gallego  Bilyalov, Daniel  1700 2.5    18.5  23.5    7.5 SUB 8
37 Gonzalez Rodriguez, Noelia 1700 2.5    18.5  23.5    5.0 SUB 8
38 Shneyderis, Iliya          1700 2    24.0  30.5   13.0 SUB 8
39 Teba Peñas, Erik           1700 1.5    20.0  27.5    8.5 SUB 8
40 Martin Liria, Marc         1700 1.5    18.0  23.0    6.0 SUB 8
41 Rosal Martinez, Hugo       1700 1    22.0  29.0    4.0 SUB 10
42 Pimentel Moreno, Marti     1700 1    18.5  25.5    5.0 SUB 8

© AJEDREZ NOTICIAS DIARIAS

toniaiza@infonegocio.com

 


 

1