XXX OBERT D'ESCACS RESTAURANT VILANOVA - SALT
Primavera 2004.

Llista d'incrits, codis i Elos.

No  Nom                             	Fed. 	Codi FIDE	Codi	FIDE	Catala 	Club    	       
1.  Joan Fluvià Frigola         ESP   	2212587 	1936   	2178  	2255  	Tordera   	2192----6276         
2.  Albert Muratet Casadevall  ESP  	2215250 	1997  	2170 	2275 	Terrassa          2214----530
3.  Jaume Mundet Riera         ESP   	2210053 	1677   	2155 	2265 	Salt i Girona   2192----2457
4.  Jesús Moles Fuentes         ESP   	2268841 	13150  	2142 	2070 	Salt i Girona   1918---14918
5.  Marti Mayo Casademont  ESP   	2270838 	13703  2099 	2110 	ADAC            1998---14910

6.  Joan Martorell Aguado     ESP   	2252570 	4801   	2066 	2190 	Malgrat           2093---8084
7.  Joan Alonso Jimenez        ESP  	2212803 	1860   	2065 	2125 	Figueres          2087---2909
8.  David Carrasco Holgado  ESP           		2064        	2270 	Salt i Girona    2190---5162
9.  Anton Bonell Mitjans       ESP           		3995        	2195 	Salt i Girona    2185---4815
10. Rafel Angelats Morató    ESP           		1935        	2155 	Tordera            2121---4305

11. Pau Rodriguez Castillejo ESP           		7032        	2145 	Tordera            2035---9725
12. David Huici Bentué         ESP           		1691        	2135 	Salt i Girona    2006---7237
13. Joan Sanchez Luque        ESP           		3304        	2130 	Guixolenc        2119--10128
14. Sergi Diaz Muñoz            ESP           		2019        	2120 	Banyoles          2020--14543
15. Josep Maria Llach Mascaró   ESP           		1676        	2105 	Salt i Girona     2150-7712

16. Narcis Tarrus Galter        ESP           		6443        	2100 	Gerunda           1911---10549
17. Jordi Serra Solà               ESP           	1715        	2095 	Guixolenc        2030---10343
18. Noly Guzmán Maglaya   ESP           		14238       	2075 	Figueres             -----
19. Alvar Alonso Rosell        ESP           		15419       	2045 	ADAC              1790---15379
20. Lluis Casanellas Ruano   ESP           		13681       	2045 	Salt i Girona     1944-15427

21. Angel Cuevas Silva         ESP           		1984        	2045 	Figueres            1995--5562
22. Jordi Barneda Ciurana   	ESP           		10430       	2040 	Foment La Bisbal     ----
23. Sergi Clara Esteve          	ESP           	11488       	2040 	Cassà                1926--14531
24. Lorenzo Criado Toledo    ESP           		1709        	2025 	Guixolenc        2015--5535
25. Germán Naharro Mohedas   ESP           		7177        	2020 	Banyoles           1988-8613

26. Eugeni Cros Figueras       ESP           		11908       	2005 	Dotze Castells     ----
27. Miguel Angel Garcia Bonilla ESP           		14680       	1995 	Figueres             1988--15504
28. Andreu Mayo Casademont    ESP           		13702       	1980 	ADAC               1924--15610
29. Jordi Diaz Comas            	ESP           	2069        	1970 	Guixolenc            -----
30. Miquel Mirasol Obrador  ESP           		2122        	1960 	Cassà                 1934-8315

31. Benet Salinas García        ESP           		12421       	1960 	Gerunda                ----
32. Josep Sabatés Ple           ESP           		1686        	1950 	Salt i Girona     1900---9989
33. Guillem Burset Camps    ESP           		2131        	1930 	Cassà                1870---4911
34. Alfons Pérez López          ESP           		14206       	1930 	Figueres	      ------
Grup B


No  Name                        Feder	 Loc Id		Rtg Loc  	Club            

1.  Adolf Vicente Regidor   CAT   	14239      	1930 		Figueres        
2.  Jordi Pagés Cals            CAT   	2027       	1920 		Foment La Bisbal
3.  Pau Pantrigo Chamorro CAT   	15454      	1920 		Foment La Bisbal
4.  Narcis Bou Viñolas       CAT   	10150      	1915 		Santa Eugenia   
5.  Antoni Fernández Marín CAT   	9700       	1915 		Figueres        

6.  Joan Gallart Vila           CAT   	2141       	1915 		Salt i Girona   
7.  David Pou  Serrano       CAT   	13977      	1915 		Salt i Girona   
8.  Pablo Alonso Arenales CAT   	15918      	1900 		ADAC            
9.  Ferran García Arbussà  CAT   	1680       	1900 		ADAC            
10. Albert Cantenys  Garriga CAT   	9702       	1895 		Figueres   
     
11. Josep Xapelli Aymerich   CAT  	1830       	1890 		Penya B. Lloret 
12. Albert Sureda  MassaguerCAT   	1713       	1885 		Guixolenc       
13. Alex Vidal Zamora       CAT   	14812      	1870 		Santa Eugenia   
14. Moises Urbano Cabrera  CAT   	14895      	1850 		Gerunda         
15. Gerard Martin  Alvarez  CAT   	12657      	1845 		Banyoles        

16. Albert Robert Sancho    CAT   	1839       	1840 		Penya B. Lloret 
17. Narcis Bartis Bosch       CAT   	3472       	1835 		Banyoles        
18. Elias Muratet Esteban    CAT   	11163      	1835 		Banyoles        
19. Juan José Martil López  CAT   	15974      	1820 		Gerunda         
20. Daniel Hernandez          CAT   	17272      	1815 		Gerunda         

21. Adria Borrás Carbonell  CAT   	12781      	1800 		Guixolenc       
22. Joan Blasco Vidal          CAT   	9207       	1790 		Salt i Girona   
23. Marco Moro Morales     CAT   	16682      	1780 		Guixolenc       
24. Anass Jaaidi El Bettini  CAT   	15920      	1765 		Salt i Girona   
25. Rogeli Bota Rovira       CAT   	1910       	1760 		Salt i Girona   

26. Joan Maria Morató Rovira CAT 	13478      	1760 		Penya B. Lloret 
27. Salvador Ros Agustí     CAT   	2246       	1760 		Vilobi          
28. Enric Calpe Torres        CAT   	14814      	1740 		Sant Gregori    
29. Ferran Vela Grau          CAT   	15977      	1725 		Santa Eugenia   
30. Jordi Vidal Palou          CAT      14683  		1725 		Santa Eugenia   



31. Eudald Pou Lozano      CAT   	14248      	1720 		Salt i Girona   
32. Jordi Mont De Rojas    CAT   	9713       	1715 		Guixolenc       
33. Artur Antunez Honrado CAT   	12445      	1700                 
34. Josep Camps Torrents  CAT   	14245      	1700 		Gerunda         
35. Nuria Carramiñana Monguilod CAT  	12783      	1700 		Guixolenc       

36. Toni Foix Breto          CAT   	17391      	1700 		Sant Gregori    
37. Daniel Gimenez Pau   CAT              		1700 		Santa Eugenia   
38. Jaume Oller Colom     CAT   	17414      	1700 		Foment La Bisbal
39. Jaume Rodriguez Salmaña  CAT 	18229      	1700 		Gerunda         
40. Manel Romera Fernández   CAT 	11183      	1700 		Guixolenc       

41. Rafael Segovia           CAT              		1700                 
42. Francesc Serra Zaragoza  CAT 	15523      	1700 		Salt i Girona   

 

 

 

 

 

  


 

1