FINAL NACIONAL ESCOLAR PER EQUIPS 2005
CLASSIFICACIONS FINALS

CATEGORIA SUB-10
  1  PENYA ESCACS RIBES           1729 16.5     46.0  51.0   47.0
  2  PEONA I PEÓ A                1770 13.5     47.0  53.0   39.0
  3  MIRASOL                      1742 12       44.5  52.5   36.0
  4  PEONA I PEÓ B                1700 11.5     43.5  48.5   33.0
  5  LA COLMENA                   1730 11       53.5  63.5   35.0
 6-7 COLON                        1700 10       48.0  55.5   33.0
     TARRAGONA A                  1700 10       39.0  45.0   29.0
 8-9 TARRAGONA B                  1700 8        37.5  43.5   24.5
     GERUNDA                      1722 8        35.5  40.5   23.0
 10  BALAGUER                     1704 7.5      39.5  44.5   22.5
 11  CERDANYOLA MATARÓ            1724 6        43.0  48.0   20.0
 12  PEONA I PEÓ C                1700 5        43.5  49.5   15.0


CATEGORIA SUB-12
  1   BALAGUER                        1842 14       48.0  58.5   41.5
  2   PEONA I PEÓ A                   1789 13.5     48.0  52.0   47.5
  3   U.G.A.                          1810 12.5     49.5  60.0   38.0
 4-6  BADALONA                        1832 11       47.0  55.5   34.0
      ESPLUGA DE FRANCOLÍ             1729 11       45.0  49.0   32.0
      FIGUERES                        1745 11       44.0  50.0   30.5
 7-8  CERDANYOLA DEL VALLÈS           1755 10.5     44.5  50.5   31.5
      VILASECA                        1735 10.5     43.5  49.5   28.5
  9   SANT MARTÍ                      1764 8.5      35.5  39.5   25.0
 10   MATARÓ                          1706 7.5      40.5  44.5   23.5
 11   PEONA I PEÓ C                   1709 6        40.5  44.5   20.5
 12   PEONA I PEÓ B                   1712 4        40.5  46.5    7.5

CATEGORIA SUB-14
  1   LA COLMENA                  1960 16       47.5  56.5   46.5
  2   HOSTAFRANCS A               1925 14.5     49.0  58.0   43.0
  3   PEONA I PEÓ                 1905 12       53.5  57.5   42.0
 4-5  GUIXOLENC                   1808 11.5     45.5  47.5   35.0
      AMPOSTA                     1792 11.5     41.5  43.5   34.5
  6   SANTA ANNA B                1715 10       34.0  36.0   25.0
  7   CERDANYOLA MATARÓ           1751 9.5      52.0  54.0   26.5
  8   ANDORRA                     1737 9        52.0  56.0   27.5
  9   SANTA ANNA A                1718 4        42.5  44.5   13.0
 10   HOSTAFRANCS B               1700 2        42.5  46.5    7.0


CATEGORIA SUB-16

GRUP A
1ER PEONA I PEÓ
2ON SANT ANDREU
3ER ADAC
4RT CERDANYOLA MATARÓ
5È  BARCELONETA
6È  TARRAGONA
7È  LLEIDA
8È  FIGUERES
PREMIS ALS MILLORS TAULERS

CATEGORIA SUB-10

	1er TAULER:	David MOTA GASSÓ	(GERUNDA)	5 Punts

	2n TAULER:	Jordi GALLEGO i BERGADÀ	(PENYA D’ESCACS RIBES)	5 Punts

	3er TAULER:	Daniel ORTIZ i MANSILLA	(PEONA i PEÓ “A”)	5 Punts

	4rt TAULER:	Ferran BLASCO i SALVADOR	(PENYA D’ESCACS RIBES)	4 Punts


CATEGORIA SUB-12

	1er TAULER:	Jordi COLL i ORTEGA	(BALAGUER)	4,5 Punts

	2n TAULER:	Eduard BALDRICH GIMENEZ	(L’ESPLUGA DE FRANCOLÍ) 5 Punts

	3er TAULER:	Gisela RAMONEDA i RUMÍ	(BALAGUER)	5 Punts

	4rt TAULER:	Albert EZQUERRO LUQUE	(PEONA i PEÓ “A”)	5 Punts


CATEGORIA SUB-14

	1er TAULER:	Pol SABRIÀ i BATLLE	(GUIXOLENC)	4 Punts

	2n TAULER:	Xavier ALFONSO DURBAN	(LA COLMENA)	4 Punts

	3er TAULER:	Ruben SECA CAROL	(HOSTAFRANCS “A”)	4 Punts

	4rt TAULER:	Alba VENTÓS ALFONSO	(LA COLMENA)	5 Punts


CATEGORIA SUB-16

	1er TAULER:	Hèctor MESTRE i BELLIDO	(PEONA i PEÓ)	4,5 Punts

	2n TAULER:	Ruben HERNÀNDEZ i FUNES	(PEONA i PEÓ)	4 Punts

	3er TAULER:	Adrià PUEYO BURRELL	(SANT ANDREU)	4 Punts

	4rt TAULER:	Marc PRUJÀ RAMIREZ DE CARTAGENA    (ADAC)	4 Punts

 

 

 

































 

 

 

 

  


 

1