Escolar por equipos

Ronda 2
 

CT.ESCOLAR PER EQUIPS CEEB 2007 - CADETS							

Round 2 on 2007/03/23 at 18,30 h.							

2.1	4	LA LIRA		4 - 0	3	PEONA I PEO
	
1		PANTALEONI RELUY Amadeu	1865	1 : 0		BUENAVISTA ANTUNEZ Julia	1790
2		FIBLA COSTA Roger	1865	1 : 0		LLENA CONESA Lara	1750
3		CESPEDES LOPEZ Adria	1775	1 : 0		CARDENTES ARMILLAS Nuria	1735
4		ORTEGA ABELLAN Daniel	1775	+ : -		JOVER FONT Pau	1700
2.2	1	SANT ANDREU		4 - 0	2	FOMENT MARTINENC
	
1		PUEYO BURREL David	2195	1 : 0		SANCHIS S.CABRERIZO Arnau	1805
2		VELA VILLARES Hector	2170	1 : 0		CAMPOY PRADES Marc	1725
3		MORENO MARTIN Daniel	2155	1 : 0		VILA GAY Aleix	1730
4		OLIVA VILARNAU Nuria	1720	1 : 0		MENA CAMBILHON Carlos	1700

 

CT.ESCOLAR DE BARCELONA PER EQUIPS CEEB 2007 - INFANTILS							

Round 2 on 2007/03/23 at 18,30 H.							

2.1	7	FOMENT MARTINENC		1 - 3	1	PEONA I PEO "A"	
1		BARRA SANZ Adria	1800	1 : 0		MOYA ARAU Carles	1925
2		ESPEJO ARNAU Sergio	1790	0 : 1		GOTES PEREZ Jaume	1895
3		MARTINEZ IBAÑEZ Aitor	1700	0 : 1		SAGRISTA GUINDULAIN Lluc	1840
4		GUTIERREZ ARAQUE Cristian1700	0 : 1		DELGADO MORELL Aina	1790
2.2	8	BARCELONETA		3 - 1	9	ESCOLA ESCACS	
1		AYZA LEON Alex	1850		1 : 0		MORENO FERNANDEZ Jordi	1785
2		CONGOST TAPIAS Nil	1700	1 : 0		CASTEJON Roger	1765
3		RASMUSSEN  RUIZ DE INFANT 1700	0 : 1		SAPERAS Marc	1700
4		ROMERO COCA Albert	1705	1 : 0		JAMBRINA Abel	1700
2.3	4	PEONA I PEO "B"		0 - 4	6	ATENEU COLON	
1		EZQUERRO LUQUE Albert	1945	0 : 1		URGELL YVORRA Marc	1790
2		ROCANDIO EGEA Santiago	1700	0 : 1		ALBERT ESTEBANEZ Carles	1810
3		PONS BLANCO Marc	1700	0 : 1		HERVELLA VEGA	1720
4		GUITIAN SANTAMARIA Sergio1700	0 : 1		ALBERT ESTEBANEZ Alejandro	1700
2.4	2	CATALUNYA E.C.		3 - 1	3	UNIO GRACIENCA	
1		JUAN BARTROLI Pau	1840	1 : 0		MERAYO LOPEZ Abraham	1915
2		PETIT MONTES Marc	1825	0 : 1		NEL.LO DEAKIN Samuel	1825
3		URPI FERRERUELA Miquel	1700	+ : -		TERRATS MOLINA Alex	1715
4		MOLINERO BALADA Daniel	1700	1 : 0		MARTINEZ ROMERO Juan Diego	1700
 
CAMPIONAT ESCOLAR DE BARCELONA PER EQUIPS - CEEB 2007							

Round 2 on 2007/03/23 at 18,30 h.							

2.1	5	ESCOLA ESCACS		2 - 2	1	SANT ANDREU	
1		LECHA Marc	1825	0 : 1		GONZALEZ HERNANDEZ Ferran	1925
2		VINTRO Joaquim	1740	0 : 1		DELISAU GIL Oriol	1860
3		ANGLES Oscar	1700	1 : 0		GIMO SANTAMARIA Aniol	1835
4		FREIXES David	1700	1 : 0		GOLVANO MAROTO Borja	1715
2.2	4	LIRA "A"		3 - 1	6	FOMENT MARTINENC	
1		PEREZ RODRIGUEZ Oriol	1805	1 : 0		CORUJO GARCIA Guillem	1705
2		LOPEZ SANCHEZ Edgar	1760	0 : 1		VILA GAY Ferran	1740
3		MORAGAS PUEYO Nil	1700	1 : 0		GRAELLS RIERA Oriol	1700
4		LLUIS LUENGO Guillem	1700	1 : 0		BARRA SANZ Adria	1700
2.3	17	SANTA ANNA		0 - 4	3	UNIO GRACIENCA "A"
	
1		TOLEDANO MARTIN Ignasi	1700	0 : 1		SANCHEZ ALEGRIA Jose Manuel	1825
2		CARRASCO SERRA Oriol	1700	0 : 1		RODRIGUEZ LLORENS Jorge	1770
3		PARES BOFILL Ignasi	1700	0 : 1		MA LU Silvia	1715
4		NIETO PIÑOL Clara	1700	0 : 1		NAVARRO HERRERO Victor	1700
2.4	16	ESCOLA MIREIA		1½ - 2½	7	PEONA I PEO "B"	
1		SULLA PEIROT Andreu	1700	0 : 1		MARTINEZ Didac	1715
2		BADIA VIVES Oriol	1700	½ : ½		CASANOVAS GARRIGA Francesc	1700
3		IBAÑEZ JEREZ Cristian	1700	0 : 1		ALABERT SUÑE Marcel	1700
4		ARTIGAS VIVES Mireia	1700	1 : 0		GIL PASCUAL Albert	1700
2.5	2	PEONA I PEO "A"		3 - 1	8	SANT MARTI	
1		MARTINEZ ANDRES Elisa	1830	1 : 0		SALGADO Juan	1700
2		FEBRER CALABOZO Pol	1740	1 : 0		BRUACH Joan	1700
3		ABALLANET BELTRAN Eulalia1785	- : +		BLANCO Eloi	1700
4		ROS BENET Anna		1700	1 : 0		DOMINGUEZ Pau	1700
2.6	15	SANT MIQUEL		1 - 3	10	UNIO GRACIENCA "C"	
1		MARTINEZ Victor	1700	1 : 0		ROMERA BATALLA Eric	1715
2		COROMINAS Roger	1700	0 : 1		CANELO VILASECA Eloi	1700
3		CASAÑA Daniel	1700	0 : 1		BURRULL CAPDEVILA Albert	1700
4		BOTINES Gerard	1700	0 : 1		CEQUIER SOLER Jordi	1700
2.7	11	CARGOL		4 - 0	12	L.FRANCES	
1		BALLESTA MARTIN Adria	1700	1 : 0		BAXARIES FONTAINE Axel	1700
2		GABARRELL ESCRIGÜELA Pau1700	1 : 0		OMEDES BASSAT Ian	1700
3		ROS MESTRES Berta	1700	1 : 0		WALSH CAPDEVILA Andrea	1700
4		ATSET FIGUEROA Xavier	1700	1 : 0		ENAULT  DE CAMBRA Sebastien	1700
2.8	9	UNIO GRACIENCA "B"		1 - 3	18	ATENEU COLON	
1		VIVES COLILLES David	1705	0 : 1		MOR Ferran	1700
2		GUERRERO TRIOIANOV Javier1705	0 : 1		NADAL Ricard	1700
3		ARAGONCILLO SATUE Pol	1705	0 : 1		GOST Robert	1700
4		MESTRES SANNA Josep	1700	1 : 0		FABREGAT Marti	1700
2.9	13	L.PALCAM		0 - 4	14	SANT JOSEP ORIOL	
1		TODA STEVENSON Adam	1700	0 : 1		GARCIA LOPEZ Nicolas	1700
2		ROS MOLINA Francesc	1700	0 : 1		MORA SALCEDA Sergi	1700
3		SANTERVAS NUÑEZ Angel	1700	0 : 1		FERNANDEZ IBAÑEZ Marc	1700
4		MARCUS  DE MIGUEL Albert1700	0 : 1		RUIZ SALA Ferran	1700
 
CAMPIONATS ESCOLARS PER EQUIPS CEEB 2007 - BENJAMINS							

Round 2 on 2007/03/23 at 18,30 h.							

2.1	1	PEONA I PEO "A"		1½ - 2½	2	VILA OLIMPICA "A"	
1		LIGERO MARTINEZ Jesus	1905	1 : 0		VENTURA BOLET Maxim	1785
2		VELASCO ABADIA Albert	1840	0 : 1		MONCLUS CASADO Andreu	1790
3		BLANCO LOPEZ Gerard	1700	0 : 1		VILAR GUIU Marc	1805
4		GONZALEZ ALVAREZ Pablo	1700	½ : ½		HIND ESCOLANO Ian	1705
2.2	18	LA SALLE BONANOVA		4 - 0	3	CARGOL	
1		PAGES PALDU Xavier	1700	1 : 0		FORCADA SUBIRA Maria	1700
2		FABIAN VILA Marc	1700	1 : 0		SORRIBES SORT Natalia	1700
3		TORNE CORTADA Gerard	1700	1 : 0		SORRIBES SORT Aina	1700
4		HERNANDEZ Albert	1700	1 : 0		POZA NEBOT Laura	1700
2.3	4	C.C.SANT ANDREU		2½ - 1½	13	CAN CARABASSA	
1		LIARTE GENOVES Sergi	1755	1 : 0		PUNTI TURULL Albert	1700
2		CASTILLO ESCARIO Marta	1700	½ : ½		CAMPS BAYONA Marti	1700
3		VILA HERNANDEZ Alex	1700	1 : 0		GARCIA PARELLADA Eric	1700
4		COMABELLA MARTI Ramon	1700	0 : 1		COLLELL RODRIGUEZ Victor	1700
2.4	12	AURO		2 - 2	5	FOMENT MARTINENC	
1		RIGOL MARTINEZ Axel	1700	0 : 1		GALANTE BLANCH Eric	1700
2		BALLESTER BENITO Rocco	1700	0 : 1		LLOPIS SANS Pau	1700
3		ROCA RAMON Joan		1700	1 : 0		LOPEZ LOPEZ Xose	1700
4		CUMERMA MARTOS Max	1700	1 : 0		RUIZ Alex	1700
2.5	6	CATALUNYA E.C."A"		3½ - ½	8	GRAVI	
1		LAINZ ANTON Oscar	1705	1 : 0		ESTRADA Marti	1700
2		TORRENTS SEÑAL Marc	1700	1 : 0		BOTELLA Esteve	1700
3		CAIRETA PLANES Ramon	1700	1 : 0		GARRIDO Claudia	1700
4		GILIBERT CASALS Ferran	1700	½ : ½		BOSCH Mila	1700
2.6	9	PEONA I PEO "B"		0 - 4	7	FREDERIC MISTRAL"A"	
1		GUITIAN SANTAMARIA Mireia1700	0 : 1		FERRER CUCURELLA Humbert	1700
2		REÑE Pol		1700	0 : 1		HERRERO CARLES Oriol	1700
3		GRANOLLERS Albert	1700	0 : 1		PORTA BASSOLAS David	1700
4		GRANOLLERS Ernest	1700	0 : 1		CASTELLS BALLESTER Lluis	1700
2.7	10	SAFA HORTA		3 - 1	19	VILA OLIMPICA "B"	
1		BRIAS CARTES Roger	1700	- : +		SALVIA PUNSODA Victor	1700
2		ESQUIVA GARCIA Elias	1700	1 : 0		ALONSO SIMON Gonzalo	1700
3		HERRERA GARCIA Sergi	1700	+ : -		PAÑELL FERNANDEZ Joan	1700
4		ALTABAS  DEL ALAMO David1700	+ : -		-	
2.8	17	FREDER.MISTRAL "B"		3 - 1	16	ESTEL-GUINARDO	
1		GIL GARCIA Enric	1700	1 : 0		SERRA CIRERA Pere	1700
2		GUINOT VIÑALS Xavier	1700	1 : 0		SERRA CIRERA Barbara	1700
3		SORIANO MANUEL Enric	1700	1 : 0		SALES GARCIA Martina	1700
4		VICENTE SIERRA Edgar	1700	0 : 1		ARAGAY COLLADO Oriol	1700
2.9	15	ESCOLA MIREIA		1 - 3	11	VORAMAR-COLON	
1		CASTILLO MATEU Horacio	1700	0 : 1		ALONSO SOLIVA Xavier	1700
2		CERRATO LEON Roger	1700	0 : 1		JARDI TOLEDANO Hector	1700
3		PRADES COLOME Albert	1700	1 : 0		DIAZ TRULLAS Mar	1700
4		BENEJAM HERNANDEZ Daniel1700	0 : 1		BELTRAN PRADES Ernest	1700
CAMPIONATS ESCOLARS PER EQUIPS DE BARCELONA - CEEB 2007 - PREBENJAMINS							

Round 2 on 2007/03/23 at 18,30 h.							

2.1	6	PEONA I PEO"B"		3F - 0F	4	CATALUNYA E.C.	
1		ANTUNEZ Pau	1700	+ : -		RASQUI GUARDIA Xavier	1700
2		TARES PEREZ Lluis1700	+ : -		CARBAJAL GUTIERREZ Sergi	1700
3		ANTUNEZ Andreu	1700	+ : -		MAÑEZ CASADO Xavier	1700
2.2	5	VILA OLIMPICA "B"		1 - 2	3	CEIP CONCEPCIO	
1		VIVES BASTIDA Marti	1700	0 : 1		SANCHEZ GARCIA Andreu	1700
2		ALONSO SIMON Alejandro	1700	1 : 0		QUINTERO LEON Teo	1700
3		ZABAL CASTEJON Jan	1700	0 : 1		IZCARA BOSCH Marcel	1700
2.3	1	PEONA I PEO "A"		2 - 1	2	VILA OLIMPICA A"
	
1		LLADOS CLOS Jaume	1700	1 : 0		VENTURA BOLET Alexandre	1700
2		PEREZ GARCIA Adria	1700	0 : 1		BOVER  DE LA CRUZ Pol	1700
3		VELASCO Daniela		1700	+ : -		MONCLUS CASADO Jaume	1700

 

 

  


 

 

1