Escolar por equipos

Ronda 3

CT.ESCOLAR PER EQUIPS CEEB 2007 - CADETS							

Round 3 on 2007/04/13 at 18,30 h.							

3.1	2	FOMENT MARTINENC			1½ - 2½	4	LA LIRA	
1		SANCHIS S.CABRERIZO Arnau	1805	- : +		PANTALEONI RELUY Amadeu	1865
2		SANCHEZ ARCUSA Guillem		1845	0 : 1		FIBLA COSTA Roger	1865
3		CAMPOY PRADES Marc		1725	½ : ½		CESPEDES LOPEZ Adria	1775
4		VILA GAY Aleix			1730	1 : 0		SANZ SANTOS Tomas	1700

3.2	3	PEONA I PEO				0 - 4	1	SANT ANDREU	
1		BUENAVISTA ANTUNEZ Julia	1790	0 : 1		PUEYO BURREL David	2195
2		LLENA CONESA Lara		1750	0 : 1		VELA VILLARES Hector	2170
3		CARDENTES ARMILLAS Nuria	1735	- : +		MORENO MARTIN Daniel	2155
4		JOVER FONT Pau			1700	0 : 1		CASTILLO ESCARIO Yolanda	1775
CT.ESCOLAR DE BARCELONA PER EQUIPS CEEB 2007 - INFANTILS							

Round 3 on 2007/04/13 at 18,30 H.							

3.1	6	ATENEU COLON				1 - 3	1	PEONA I PEO "A"	
1		URGELL YVORRA Marc		1790	0 : 1		MOYA ARAU Carles	1925
2		ALBERT ESTEBANEZ Carles		1810	1 : 0		GOTES PEREZ Jaume	1895
3		VEGA HERVELLA Jose Antonio	1730	0 : 1		SAGRISTA GUINDULAIN Lluc	1840
4		ALBERT ESTEBANEZ Alejandro	1700	0 : 1		DELGADO MORELL Aina	1790

3.2	8	BARCELONETA				1½ - 2½	7	FOMENT MARTINENC	
1		AYZA LEON Alex			1740	0 : 1		BARRA SANZ Adria	1795
2		CONGOST TAPIAS Nil		1700	1 : 0		MONTORO BALASCH Bernat	1700
3		JUSTE CLADUCH Biel		1700	0 : 1		GUTIERREZ ARAQUE Cristian	1700
4		ORTEGA GONZALEZ Mario		1700	½ : ½		GOMEZ GARCIA Gorka	1700

3.3	9	ESCOLA ESCACS				3 - 1	2	CATALUNYA E.C.	
1		MORENO FERNANDEZ Jordi		1785	0 : 1		PETIT MONTES Marc	1825
2		CASTEJON BLAY Roger		1765	1 : 0		PEIRO MESTRES Marc	1760
3		SAPERAS CASANOVAS Marc		1700	1 : 0		GILIBERT CASALS Arnau	1730
4		JAMBRINA SANZ Abel		1700	1 : 0		CHESA ROLDAN Marc	1710

3.4	5	SANT MARTI-MIREIA			3 - 1	3	UNIO GRACIENCA	
1		CARMONA GIMENO Javier		1845	+ : -		NEL.LO DEAKIN Samuel	1825
2		FUENTES DE LA OSA Hector	1770	1 : 0		TERRATS MOLINA Alex	1715
3		GARCIA GOMIS Daniel		1715	0 : 1		BOS PUIG Albert	1700
4		SHKLYAEV Artiom	1700			+ : -		-	
CAMPIONAT ESCOLAR DE BARCELONA PER EQUIPS - CEEB 2007							

Round 3 on 2007/04/13 at 18,30 h.							

3.1	3	UNIO GRACIENCA "A"			3 - 1	5	ESCOLA ESCACS	
1		SANCHEZ ALEGRIA Jose Manuel	1825	1 : 0		VINTRO REDECILLAS Joaquim	1740
2		RODRIGUEZ LLORENS Jorge		1770	½ : ½		ANGLES BORRELL Oscar	1700
3		MA LU Silvia			1715	½ : ½		FREIXES SERRANO David	1700
4		NAVARRO HERRERO Victor		1700	1 : 0		CERVERA CARRERAS Marc	1700

3.2	1	SANT ANDREU				4 - 0	4	LIRA "A"	
1		GONZALEZ HERNANDEZ Ferran	1925	1 : 0		PEREZ RODRIGUEZ Oriol	1805
2		DELISAU GIL Oriol		1860	1 : 0		MENENDEZ ALBARRACIN Alex	1700
3		VILA HERNANDEZ Victor		1795	1 : 0		GRANDE BAYONA David	1700
4		GOLVANO MAROTO Borja		1715	1 : 0		LUGOSI ENES Daniel	1700

3.3	6	FOMENT MARTINENC			1½ - 2½	2	PEONA I PEO "A"	
1		CORUJO GARCIA Guillem		1705	0 : 1		MARTINEZ ANDRES Elisa	1830
2		VILA GAY Ferran			1740	0 : 1		FEBRER CALABOZO Pol	1740
3		GRAELLS RIERA Oriol		1700	½ : ½		ABALLANET BELTRAN Eulalia	1785
4		BARRA SANZ Aleix		1700	1 : 0		ROS BENET Anna	1700

3.4	10	UNIO GRACIENCA "C"			3 - 1	11	CARGOL	
1		ROMERA BATALLA Eric		1715	1 : 0		BALLESTA MARTIN Adria	1700
2		CANELO VILASECA Eloi		1700	1 : 0		ORTIZ ROCA David	1700
3		BURRULL CAPDEVILA Albert	1700	1 : 0		SOPENA GILBOY Anna	1700
4		CEQUIER SOLER Jordi		1700	0 : 1		TEJERO NIETO Marc	1700

3.5	7	PEONA I PEO "B"				0 - 4	14	SANT JOSEP ORIOL	
1		FARRAN MARTINEZ Didac		1700	0 : 1		GARCIA LOPEZ Nicolas	1700
2		CASANOVAS GARRIGA Francesc	1700	0 : 1		PEREZ CASADO Lucco	1700
3		ALABERT SUÑE Marcel		1700	0 : 1		FERNANDEZ IBAÑEZ Marc	1700
4		GARRI SIMON Daniel		1700	0 : 1		RUIZ SALA Ferran	1700

3.6	18	ATENEU COLON				1 - 3	16	ESCOLA MIREIA	
1		MOR GUEVARA Ferran		1745	0 : 1		BADIA VIVES Oriol	1700
2		NADAL FAJARDO Ricard		1700	0 : 1		IBAÑEZ JEREZ Cristian	1700
3		GOST Robert			1700	1 : 0		ARTIGAS VIVES Mireia	1700
4		FABREGAT Marti			1700	0 : 1		GARCIA MONTIJANO Andres	1700

3.7	8	SANT MARTI				2 - 2	17	SANTA ANNA	
1		GIMENEZ GARCIA Gabriel		1715	1 : 0		CARRASCO SERRA Oriol	1700
2		SALGADO ARAMGUREN Juan		1700	0 : 1		SOLE RIBAS Josep	1700
3		NAVARRO Jeronimo		1700	0 : 1		NIETO PIÑOL Clara	1700
4		VALIENTE CATALAN Mario		1700	1 : 0		KRAUSS POMA Albert	1700

3.8	12	L.FRANCES				1 - 3	15	SANT MIQUEL	
1		PORTOLES MARIN Elias		1700	- : +		MARTINEZ Victor	1700
2		OMEDES BASSAT Ian		1700	1 : 0		CASAÑA Daniel	1700
3		SILVE Alain			1700	- : +		CAPDEVILA David	1700
4		ENAULT  DE CAMBRA Sebastien	1700	0 : 1		LOPEZ Ricard	1700

3.9	13	L.PALCAM				2 - 2	9	UNIO GRACIENCA "B"	
1		TODA STEVENSON Adam		1700	1 : 0		VIVES COLILLES David	1705
2		JIMENEZ CANDE Jose Tomas	1700	1 : 0		GUERRERO TRIOIANOV Javier	1705
3		ROS MOLINA Francesc		1700	0 : 1		ARAGONCILLO SATUE Pol	1705
4		ARROYO MORALES Jaime		1700	0 : 1		MESTRES SANNA Josep	1700
CAMPIONATS ESCOLARS PER EQUIPS CEEB 2007 - BENJAMINS							

Round 3 on 2007/04/13 at 18,30 h.							

3.1	2	VILA OLIMPICA "A"			4 - 0	18	LA SALLE BONANOVA	
1		VENTURA BOLET Maxim		1785	1 : 0		FABIAN VILA Marc	1700
2		MONCLUS CASADO Andreu		1790	1 : 0		TORNE CORTADA Gerard	1700
3		VILAR GUIU Marc			1805	1 : 0		FERRER NICOLA Albert	1700
4		HINDKUN ESCOLANO Ian		1705	1 : 0		HERNANDEZ Albert	1700

3.2	7	FREDERIC MISTRAL"A"			0 - 4	1	PEONA I PEO "A"	
1		FERRER CUCURELLA Humbert	1700	0 : 1		LIGERO MARTINEZ Jesus	1905
2		HERRERO CARLES Oriol		1700	0 : 1		VELASCO ABADIA Albert	1840
3		IBAÑEZ MORALES Iñaki		1700	0 : 1		BLANCO LOPEZ Gerard	1700
4		CASTELLS BALLESTER Lluis	1700	0 : 1		GONZALEZ ALVAREZ Pablo	1700

3.3	6	CATALUNYA E.C."A"			1 - 3	4	C.C.SANT ANDREU	
1		LAINZ ANTON Oscar		1705	0 : 1		LIARTE GENOVES Sergi	1755
2		TORRENTS SEÑAL Marc		1700	½ : ½		CASTILLO ESCARIO Marta	1700
3		CAIRETA PLANES Ramon		1700	0 : 1		VILA HERNANDEZ Alex	1700
4		GILIBERT CASALS Ferran		1700	½ : ½		COMABELLA MARTI Ramon	1700

3.4	13	CAN CARABASSA				1 - 3	12	AURO	
1		PUNTI TURULL Albert		1700	0 : 1		RIGOL MARTINEZ Axel	1700
2		CAMPS BAYONA Marti		1700	0 : 1		BALLESTER BENITO Rocco	1700
3		GARCIA PARELLADA Eric		1700	0 : 1		ROCA RAMON Joan	1700
4		COLLELL RODRIGUEZ Victor	1700	1 : 0		CUMERMA MARTOS Max	1700

3.5	5	FOMENT MARTINENC			4 - 0	10	SAFA HORTA	
1		GIORDANO OLIVEROS Luis		1725	1 : 0		ESQUIVA GARCIA Elias	1700
2		GALANTE BLANCH Eric		1700	1 : 0		HERRERA GARCIA Sergi	1700
3		LLOPIS SANS Pau			1700	1 : 0		ALTABAS  DEL ALAMO David	1700
4		LOPEZ LOPEZ Xose		1700	1 : 0		SOLE FONTES Jordina	1700

3.6	8	GRAVI					1 - 3	17	FREDER.MISTRAL "B"	
1		ESTRADA Marti			1700	1 : 0		CLAPES MIARNAU Francesc	1700
2		BOTELLA Esteve			1700	0 : 1		BOSCH MATAS Marti	1700
3		GARRIDO Claudia			1700	0 : 1		STEPHANIDES CLEMENTE Guillem	1700
4		BRUCH Nuria			1700	0 : 1		PLANELLA VILLANUEVA Alex	1700

3.7	3	CARGOL					3½ - ½	11	VORAMAR-COLON	
1		FORCADA SUBIRA Maria		1700	1 : 0		ALONSO SOLIVA Xavier	1700
2		POZA NEBOT Marti		1700	1 : 0		JARDI TOLEDANO Hector	1700
3		PRIO SOLDEVILA Bipana		1700	½ : ½		DIAZ TRULLAS Mar	1700
4		POZA NEBOT Laura		1700	1 : 0		BELTRAN PRADES Ernest	1700

3.8	16	ESTEL-GUINARDO				1 - 3	14	CATALUNYA E.C."B"	
1		SERRA CIRERA Pere		1700	- : +		CALDERON ALZATE Alejandro	1700
2		SERRA CIRERA Barbara		1700	- : +		CALDERON ALZATE Martin	1700
3		SALES GARCIA Martina		1700	1 : 0		SAUQUE MARTINEZ Pol	1700
4		ARAGAY COLLADO Oriol		1700	- : +		SANAHUJA YUSTE Adria	1700

3.9	19	VILA OLIMPICA "B"			0 - 2	15	ESCOLA MIREIA	
1		ARISTIZABAL PLA Gerard		1700	- : -		CASTILLO MATEU Horacio	1700
2		SALVIA PUNSODA Victor		1700	- : -		CERRATO LEON Roger	1700
3		ALONSO SIMON Gonzalo		1700	0 : 1		PRADES COLOME Albert	1700
4		PAÑELL FERNANDEZ Joan		1700	0 : 1		BENEJAM HERNANDEZ Daniel	1700
 
CAMPIONATS ESCOLARS PER EQUIPS DE BARCELONA - CEEB 2007 - PREBENJAMINS							

Round 3 on 2007/04/13 at 18,30 h.							

3.1	2	VILA OLIMPICA A"		3 - 0	6	PEONA I PEO"B"	
1		VENTURA BOLET Alexandre	1700	1 : 0		ANTUNEZ Pau	1700
2		BOVER  DE LA CRUZ Pol	1700	1 : 0		RIBA FERRERONS Joan	1700
3		MONCLUS CASADO Jaume	1700	1 : 0		ANTUNEZ Andreu	1700
3.2	3	CEIP CONCEPCIO			0 - 3	1	PEONA I PEO "A"	
1		SANCHEZ GARCIA Andreu	1700	0 : 1		LLADOS CLOS Jaume	1700
2		QUINTERO LEON Teo	1700	0 : 1		PEREZ GARCIA Adria	1700
3		BERNAL MENENDEZ Gerard	1700	0 : 1		VELASCO Daniela	1700
3.3	4	CATALUNYA E.C.			1 - 1	5	VILA OLIMPICA "B"	
1		RASQUI GUARDIA Xavier	1700	1 : 0		ALONSO SIMON Alejandro	1700
2		CARBAJAL GUTIERREZ Sergi1700	0 : 1		VIVES BASTIDA Marti	1700
3		MAÑEZ CASADO Xavier	1700	- : -		CAPDEVILA LACASA Bernat	1700

 

 

 

  


 

 

1