Escolar por equipos

Ronda 4

					
CAMPIONAT EQUIPS ESCOLARS DE BARCELONA- CEEB 2007 -2a.VOLTA DELS CADETS
             
Round 1 on 2007/04/20 at 18.30          
             
1.1   SANT ANDREU 4 - 0   LA LIRA
1   PUEYO BURREL David 2195 1 : 0   PANTALEONI RELUY Amadeu 1865
2   VELA VILLARES Hector 2170 1 : 0   FIBLA COSTA Roger 1865
3   MORENO MARTIN Daniel 2155 1 : 0   CESPEDES LOPEZ Adria 1775
4   CASTILLO ESCARIO Yolanda 1775 1 : 0   ORTEGA ABELLAN Daniel 1775
1.2   FOMENT MARTINENC 1½ - 2½   PEONA I PEO
1   SANCHIS S.CABRERIZO Arnau 1805 + : -   BUENAVISTA ANTUNEZ Julia 1790
2   SANCHEZ ARCUSA Guillem 1845 - : +   LLENA CONESA Lara 1750
3   CAMPOY PRADES Marc 1725 - : +   CARDENYES ARMILLAS Nuria 1735
4   VILA GAY Aleix 1730 ½ : ½   JOVER FONT Pau 1700

CT.ESCOLAR DE BARCELONA PER EQUIPS CEEB 2007 - INFANTILS  
             
Round 4 on 2007/04/20 at 18,30 h,          
             
4.1   PEONA I PEO "A" 3½ - ½   BARCELONETA
1   MOYA ARAU Carles 1925 1 : 0   AYZA LEON Alex 1740
2   GOTES PEREZ Jaume 1895 1 : 0   CONGOST TAPIAS Nil 1700
3   SAGRISTA GUINDULAIN Lluc 1840 1 : 0   RASMUSSEN  RUIZ DE INFANT Violet 1700
4   DELGADO MORELL Aina 1790 ½ : ½   ROMERO COCA Albert 1705
4.2   ATENEU COLON 2½ - 1½   FOMENT MARTINENC
1   URGELL YVORRA Marc 1790 1 : 0   BARRA SANZ Adria 1795
2   ALBERT ESTEBANEZ Carles 1810 ½ : ½   ESPEJO ARNAU Sergio 1800
3   VEGA HERVELLA Jose Antonio 1730 0 : 1   GUTIERREZ ARAQUE Cristian 1700
4   VEGA RAULIN 1700 1 : 0   GOMEZ GARCIA Gorka 1700
4.3   SANT MARTI-MIREIA 1 - 3   ESCOLA ESCACS
1   FUENTES DE LA OSA Hector 1770 0 : 1   MORENO FERNANDEZ Jordi 1785
2   SANCHEZ SANCHEZ Carlos 1705 1 : 0   TARRUELLA VERDES Joan 1700
3   PORCEL ASENSIO Adria 1700 0 : 1   SAPERAS CASANOVAS Marc 1700
4   SHKLYAEV Artiom 1700 0 : 1   JAMBRINA SANZ Abel 1700
4.4   CATALUNYA E.C. ½ - 3½   PEONA I PEO "B"
1   PETIT MONTES Marc 1825 0 : 1   EZQUERRO LUQUE Albert 1945
2   GILIBERT CASALS Arnau 1730 0 : 1   ROCANDIO EGEA Santiago 1700
3   URPI FERRERUELA Miquel 1700 ½ : ½   PONS BLANCO Marc 1700
4   MOLINERO BALADA Daniel 1700 - : +   GUITIAN SANTAMARIA Sergio 1700
CAMPIONAT ESCOLAR DE BARCELONA PER EQUIPS - CEEB 2007  
             
Round 4 on 2007/04/20 at 18,30 h.          
             
4.1 3 UNIO GRACIENCA "A" 1½ - 2½ 1 SANT ANDREU
1   SANCHEZ ALEGRIA Jose Manuel 1825 ½ : ½   GONZALEZ HERNANDEZ Ferran 1925
2   RODRIGUEZ LLORENS Jorge 1770 0 : 1   DELISAU GIL Oriol 1860
3   MA LU Silvia 1715 0 : 1   GIMO SANTAMARIA Aniol 1835
4   NAVARRO HERRERO Victor 1700 1 : 0   VILA HERNANDEZ Victor 1795
4.2 14 SANT JOSEP ORIOL 2 - 2 10 UNIO GRACIENCA "C"
1   GARCIA LOPEZ Nicolas 1700 1 : 0   ROMERA BATALLA Eric 1715
2   PEREZ CASADO Lucco 1700 0 : 1   CANELO VILASECA Eloi 1700
3   MORA SALCEDA Sergi 1700 1 : 0   BURRULL CAPDEVILA Albert 1700
4   RUIZ SALA Ferran 1700 0 : 1   CEQUIER SOLER Jordi 1700
4.3 2 PEONA I PEO "A" 3 - 1 16 ESCOLA MIREIA
1   MARTINEZ ANDRES Elisa 1830 1 : 0   SULLA PEIROT Andreu 1700
2   FEBRER CALABOZO Pol 1740 1 : 0   BADIA VIVES Oriol 1700
3   ABALLANET BELTRAN Eulalia 1785 0 : 1   IBAÑEZ JEREZ Cristian 1700
4   ROS BENET Anna 1700 1 : 0   GARCIA MONTIJANO Andres 1700
4.4 5 ESCOLA ESCACS 3 - 1 6 FOMENT MARTINENC
1   LECHA BURGUES Marc 1825 1 : 0   CORUJO GARCIA Guillem 1705
2   VINTRO REDECILLAS Joaquim 1740 0 : 1   VILA GAY Ferran 1740
3   FREIXES SERRANO David 1700 1 : 0   GRAELLS RIERA Oriol 1700
4   CERVERA CARRERAS Marc 1700 1 : 0   BARRA SANZ Aleix 1700
4.5 4 LIRA "A" 2½ - 1½ 11 CARGOL
1   MENENDEZ ALBARRACIN Alex 1700 1 : 0   GABARRELL ESCRIGÜELA Pau 1700
2   MORAGAS PUEYO Nil 1700 ½ : ½   RIBES VILLANUEVA Andreu 1700
3   GRANDE BAYONA David 1700 1 : 0   ROS MESTRES Berta 1700
4   LUGOSI ENES Daniel 1700 0 : 1   LOPEZ DOMINGUEZ Ariadna 1700
4.6 15 SANT MIQUEL 0 - 4 18 ATENEU COLON
1   MARTINEZ Victor 1700 0 : 1   MOR GUEVARA Ferran 1745
2   COROMINAS Roger 1700 0 : 1   NADAL FAJARDO Ricard 1700
3   CAPDEVILA David 1700 0 : 1   GOST Robert 1700
4   BOTINES Gerard 1700 0 : 1   FABREGAT Marti 1700
4.7 17 SANTA ANNA 2 - 2 7 PEONA I PEO "B"
1   TOLEDANO MARTIN Ignasi 1700 1 : 0   FARRAN MARTINEZ Didac 1700
2   PARES BOFILL Ignasi 1700 1 : 0   CASANOVAS GARRIGA Francesc 1700
3   SOLE RIBAS Josep 1700 0 : 1   ALABERT SUÑE Marcel 1700
4   KRAUSS POMA Albert 1700 0 : 1   GIL PASCUAL Albert 1700
4.8 9 UNIO GRACIENCA "B" 2 - 2 8 SANT MARTI
1   VIVES COLILLES David 1705 0 : 1   GIMENEZ GARCIA Gabriel 1715
2   GUERRERO TRIOIANOV Javier 1705 0 : 1   BRUACH ARQUILLO Joan 1700
3   ARAGONCILLO SATUE Pol 1705 1 : 0   BLANCO SABRIA Eloi 1700
4   MESTRES SANNA Josep 1700 1 : 0   DOMINGUEZ DIAZ Pau 1700
4.9 12 L.FRANCES 1 - 3 13 L.PALCAM
1   PORTOLES MARIN Elias 1700 - : +   TODA STEVENSON Adam 1700
2   REMITAY GERMAIN Leandre 1700 + : -   ROS MOLINA Francesc 1700
3   OMEDES BASSAT Ian 1700 0 : 1   ARROYO MORALES Jaime 1700
4   SILVE Alain 1700 - : +   MARCUS  DE MIGUEL Albert 1700

CAMPIONATS ESCOLARS PER EQUIPS CEEB 2007 - BENJAMINS  
             
Round 4 on 2007/04/20 at 18,30 h.          
             
4.1 5 FOMENT MARTINENC 0 - 4 2 VILA OLIMPICA "A"
1   GIORDANO OLIVEROS Luis 1725 0 : 1   VENTURA BOLET Maxim 1785
2   GALANTE BLANCH Eric 1700 0 : 1   MONCLUS CASADO Andreu 1790
3   LLOPIS SANS Pau 1700 0 : 1   VILAR GUIU Marc 1805
4   LOPEZ LOPEZ Xose 1700 0 : 1   HINDKUN ESCOLANO Ian 1705
4.2 1 PEONA I PEO "A" 4 - 0 4 C.C.SANT ANDREU
1   LIGERO MARTINEZ Jesus 1905 1 : 0   LIARTE GENOVES Sergi 1755
2   VELASCO ABADIA Albert 1840 1 : 0   CASTILLO ESCARIO Marta 1700
3   BLANCO LOPEZ Gerard 1700 1 : 0   VILA HERNANDEZ Alex 1700
4   GONZALEZ ALVAREZ Pablo 1700 1 : 0   COMABELLA MARTI Ramon 1700
4.3 12 AURO 4 - 0 18 LA SALLE BONANOVA
1   RIGOL MARTINEZ Axel 1700 1 : 0   FABIAN VILA Marc 1700
2   BALLESTER BENITO Rocco 1700 1 : 0   TORNE CORTADA Gerard 1700
3   ROCA RAMON Joan 1700 1 : 0   FERRER NICOLA Albert 1700
4   CUMERMA MARTOS Max 1700 + : -   HERNANDEZ Albert 1700
4.4 17 FREDER.MISTRAL "B" 1 - 3 6 CATALUNYA E.C."A"
1   GIL GARCIA Enric 1700 0 : 1   LAINZ ANTON Oscar 1705
2   GUINOT VIÑALS Xavier 1700 0 : 1   TORRENTS SEÑAL Marc 1700
3   SORIANO MANUEL Enric 1700 1 : 0   CAIRETA PLANES Ramon 1700
4   TORRES JIMENEZ Marc 1700 0 : 1   GILIBERT CASALS Ferran 1700
4.5 3 CARGOL 0 - 4 7 FREDERIC MISTRAL"A"
1   ROSO PUCHE Stefano 1770 0 : 1   HERRERO CARLES Oriol 1700
2   PRIO SOLDEVILA Bipana 1700 0 : 1   PORTA BASSOLAS David 1700
3   SORRIBES SORT Natalia 1700 0 : 1   ALVARO BENITEZ Alex 1700
4   SORRIBES SORT Aina 1700 0 : 1   GASCON PLANELLA Marc 1700
4.6 14 CATALUNYA E.C."B" ½ - 3½ 13 CAN CARABASSA
1   CALDERON ALZATE Alejandro 1700 0 : 1   PUNTI TURULL Albert 1700
2   CALDERON ALZATE Martin 1700 ½ : ½   CAMPS BAYONA Marti 1700
3   SANAHUJA YUSTE Adria 1700 0 : 1   GARCIA PARELLADA Eric 1700
4   -   - : +   COLLELL RODRIGUEZ Victor 1700
4.7 10 SAFA HORTA 1½ - 2½ 8 GRAVI
1   ESQUIVA GARCIA Elias 1700 0 : 1   ESTRADA Marti 1700
2   HERRERA GARCIA Sergi 1700 ½ : ½   BOTELLA Esteve 1700
3   ALTABAS  DEL ALAMO David 1700 1 : 0   GARRIDO Claudia 1700
4   SOLE FONTES Jordina 1700 0 : 1   BOSCH Mila 1700
4.8 11 VORAMAR-COLON 1 - 2 9 PEONA I PEO "B"
1   ALONSO SOLIVA Xavier 1700 0 : 1   GUITIAN SANTAMARIA Mireia 1700
2   JARDI TOLEDANO Hector 1700 0 : 1   REÑE Pol 1700
3   DIAZ TRULLAS Mar 1700 + : -   PIQUE PETIT Roger 1700
4   BELTRAN PRADES Ernest 1700 - : -   GRANOLLERS Albert 1700
4.9 15 ESCOLA MIREIA 1 - 3 16 ESTEL-GUINARDO
1   CASTILLO MATEU Horacio 1700 - : +   SERRA CIRERA Pere 1700
2   CERRATO LEON Roger 1700 - : +   SERRA CIRERA Barbara 1700
3   PRADES COLOME Albert 1700 1 : 0   SALES GARCIA Martina 1700
4   BENEJAM HERNANDEZ Daniel 1700 - : +   ARAGAY COLLADO Oriol 1700
 

CAMPIONATS ESCOLARS PER EQUIPS DE BARCELONA - CEEB 2007 - PREBENJAMINS
             
Round 4 on 2007/04/20 at 18,30 h.          
             
4.1   PEONA I PEO"B" 3F - 0F   VILA OLIMPICA "B"
1   ANTUNEZ Pau 1700 + : -   VIVES BASTIDA Marti 1700
2   RIBA FERRERONS Joan 1700 + : -   ALONSO SIMON Alejandro 1700
3   ANTUNEZ Andreu 1700 + : -   ZABAL CASTEJON Jan 1700
4.2   PEONA I PEO "A" 3 - 0   CATALUNYA E.C.
1   LLADOS CLOS Jaume 1700 1 : 0   RASQUI GUARDIA Xavier 1700
2   PEREZ GARCIA Adria 1700 1 : 0   CARBAJAL GUTIERREZ Sergi 1700
3   VELASCO Daniela 1700 + : -   MAÑEZ CASADO Xavier 1700
4.3   VILA OLIMPICA A" 2 - 1   CEIP CONCEPCIO
1   VENTURA BOLET Alexandre 1700 1 : 0   OULO EL JEBLI Omar 1700
2   BOVER  DE LA CRUZ Pol 1700 1 : 0   QUINTERO LEON Teo 1700
3   MONCLUS CASADO Jaume 1700 0 : 1   IZCARA BOSCH Marcel 1700
 
 
 

 

 

 

 

  


 

 

1